MailPoet - en to af translation catalogue (745 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
af: %1$s e-pos geskeduleer.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
af: %1$s intekenaars is verwyder.

en: "%2$s" imported from %1$s
af: "%2$s" ingevoer vanaf die %1$s

en: "Read more" text
af: "Lees meer" teks

en: %1$s day | %1$s days
af[0]: %1$s dag
af[1]: %1$s dae

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
af: %1$s e-pos verskyn meer as een keer in jou lêer: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
af: %1$s e-pos is nie geldig nie: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
af: %1$s epose elke %2$s

en: %1$s emails received.
af: %1$s e-pos ontvang.

en: %1$s hour | %1$s hours
af[0]: %1$s uur
af[1]: %1$s ure

en: %1$s minute | %1$s minutes
af[0]: %1$s minuut
af[1]: %1$s minute

en: %1$s out of %2$s sent.
af: %1$s van %2$s gestuur.

en: %1$s second | %1$s seconds
af[0]: %1$s sekond
af[1]: %1$s sekonde

en: %1$s subscribers added to %2$s.
af: %1$s intekenare bygevoeg %2$s.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
af: %1$s intekenaars is uitgevoer. Kry die uitvoer lêer [link]hier[/ link].

en: %1$s week | %1$s weeks
af[0]: %1$s week
af[1]: %1$s weke

en: %1$s year | %1$s years
af[0]: %1$s jaar
af[1]: %1$s jare

en: %1$s's import list
af: %1$s se invoer lys

en: %1$sth
af: %1$sde

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
af: %s oorskry die maksimum oplaai grootte vir die multi-lêer uploader wanneer dit in jou 'browser' gebruik word.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
af: %s oorskry die maksimum oplaai grootte vir hierdie webwerf.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
af: %sTo edit%s, muis oor om wysig knoppie onder te wys.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
af: &#8220;%s&#8221; het versuim om op the laai.

en: &laquo;
af: "

en: &lt; Prev
af: &lt; Vorige

en: &raquo;
af: »

en: (%1$s votes)
af: (%1$s stemme)

en: , %1$s of which were %2$s
af: , %1$s van wie is %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
af: ... of duplikaat een hier onder om die ontwerp te kopieer.

en: 1 hour
af: 1 uur

en: 15 minutes
af: 15 minute

en: 1st
af: 1ste

en: 2 hours
af: 2 ure

en: 2nd
af: 2de

en: 30 minutes
af: 30 minute

en: 3rd
af: 3de

en: 5 Minute User Guide
af: 5 Minuut Verbruikers Gids

en: 5 minute newbie guide
af: 5 minute nuwe verbruiker gids

en: << Back
af: << Terug

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
af: 'n Nuwe lys "%1$s" is uit hierdie segment geskep.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
af: 'n Tema genoem %1$s bestaan ​​al reeds. Om dit te oorskryf, merk die ooreenstemmende boks voor oplaai.

en: Action Required
af: Aksie Benodig

en: Actions & Notifications
af: Aksies & Kennisgewings

en: Actions will be executed after %1$s messages
af: Aksies sal uitgevoer word na %1$s boodskappe

en: Activate
af: Aktiveer

en: Activate now
af: Aciveer nou

en: Add
af: Voeg by

en: Add / Edit group of posts
af: Voeg by / Wysig groep van poste

en: Add Images
af: Voeg beelde by

en: Add Link & Alternative text
af: Voeg Link & Alternatiewe teks

en: Add List
af: Voeg Lys By

en: Add Subscriber
af: Voeg 'n Intekenaar by

en: Add link / Alternative text
af: Voeg skakel / alternatiewe teks

en: Add more themes
af: Voeg meer temas by

en: Added
af: Bygevoeg

en: Address:
af: Adres:

en: After submit...
af: Na stuur...

en: Align center
af: Rig middel

en: Align left
af: Rig links

en: Align right
af: Rig regs

en: All
af: Alles

en: All Newsletters
af: Alle Nuusbriewe

en: All Sent
af: Al gestuur

en: Allow site admins to change the sending method
af: Laat webwerf admins toe om die stuur metode te verander

en: Allowed Files
af: Toegelaate Lêers

en: Already paid?
af: Alreeds betaal?

en: Alternative text:
af: Alternatiewe teks:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
af: 'n Oplaai het gebuur. Probeer asseblief weer later.

en: Apply
af: Dien

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
af: Is jy seker dat jy die regte poort gekies het? Jy kan dit leeg laat as jy nie weet wat om te spesifiseer

en: Are you sure you want to delete this form?
af: Is jy seker dat jy hierdie vorm wil skrap?

en: Ask for:
af: Vra vir:

en: Authentication
af: Verifikasie

en: Auto Newsletters
af: Outamatiese Nuusbriewe

en: Automatic latest content
af: Outomatiese nuutste inhoud

en: Average rating: %1$s
af: Gemiddelde gradering: %1$s

en: Back
af: Terug

en: Back to lists
af: Terug na lys

en: Background
af: Agtergrond

en: Background color with alternate
af: Agtergrond kleur met alternatiewe

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
af: Wees kreatief! Dit is die eerste ding wat jou intekenaars sien. Verlei hulle om jou e-pos oop te maak.

en: Blocked IP
af: Geblokkeerde IP

en: Bookmarks Selection
af: Bookmarks Keuse

en: Bounce Handling
af: Bounce Hanteering

en: Bounce handling connection test
af: Bounce hantering verbinding toets

en: Bounce handling processing
af: Bounce hantering verwerking

en: Bounced
af: Geweier

en: Bulk Actions
af: Bulk aksies

en: Button label:
af: Knoppie etiket:

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
af: Kan nie toegang tot CSV-lêer kry nie. Verifieer toegang regte aan hierdie gids "%1$s"

en: Categories:
af: Kategorieë

en: Check this box if you want transparency
af: Bevestig hierdie boks as jy deursigtigheid wil he

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
af: Kyk in jou inbox nou om jou lidmaatskap te bevestig.

en: Choose files to upload
af: Kies om lêers om op te laai

en: Click here to add a title or text.
af: Kliek hier om 'n titel of teks by te voeg.

en: Click here to subscribe
af: Kliek hier om in te teken

en: Click here to view media.
af: Klik hier om die media te sien.

en: Clicked
af: Gekliek

en: Close
af: Maak toe

en: Configure each site manually
af: Instel elke webwerf handmatig

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
af: Konfigureer jou DNS deur die toevoeging van 'n sleutel/waarde rekord in TXT soos hieronder getoon.

en: Confirm Reinstallation
af: Bevestig Herinstallasie

en: Confirm your subscription to %1$s
af: Bevestig jou inskrywing op %1$s

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
af: Knap gedaan, U Premie lisensie is aktief. Een laaste stap...

en: Connection method
af: Verbinding metode

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
af: Kontak jou administrateur om daai te verander, dit moet konfigureerbare wees.

en: Content
af: Inhoud

en: Copy
af: Kopie

en: Copy of
af: Kopie van

en: Create a new email
af: Skep 'n nuwe e-pos

en: Create a new form
af: Skep 'n nuwe vorm

en: Create a new list
af: Skep 'n nuwe lys

en: Created on
af: Geskep op

en: Crunching&hellip;
af: Word geknars$hellip;

en: Current day of the month number
af: Nommer van die huidige dag van die maand

en: Current month number
af: Huidige maand nommer

en: Custom horizontal line
af: Persoonlike horisontale lyn

en: DKIM signature
af: DKIM handtekening

en: Daily summary of emails sent
af: Daaglikse opsomming van e-pos gestuur

en: Date
af: Datum

en: Date created
af: Datum geskep

en: Day
af: Dag

en: Debug mode
af: Ontfoutmodus

en: Delete
af: Verwyder

en: Delete image for all newsletters?
af: Verwyder beeld vir alle nuusbriewe?

en: Delete subscribers
af: Verwyder intekenaars

en: Delete the user
af: Verwyder die gebruiker

en: Delete this newsletter for ever?
af: Verwyder hierdie nuusbrief vir ewig?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
af: Verwydering van 'n lys sal nie intekenaars verwyder nie.

en: Delivery method
af: Afewering metode

en: Description
af: Deskripsie

en: Did these subscribers ask to be in your list?
af: Het hierdie intekenaars gevra om in jou lys te wees?

en: Dismiss
af: Ontslaan

en: Display labels in inputs
af: Vertoon etikette in insette

en: Display...
af: Vertoon ...

en: Divider
af: Verdeeler

en: Divider Selection
af: Verdeeler Keause

en: Dividers Selection
af: Verdelers Seleksie

en: Do nothing
af: Doen niks

en: Does it work? Try to connect.
af: Werk dit? Probeer om aan te sluit.

en: Don't wait & send right now.
af: Moenie wag en stuur nou.

en: Done
af: Gedoen

en: Download
af: Aflaai

en: Download original Photoshop file
af: Aflaai dieoorspronklike Photoshop lêer

en: Draft
af: Konsep

en: Drag the widgets below into your newsletter.
af: Sleep die widgets hieronder in jou nuusbrief in.

en: Drop your footer image here.
af: Sleep jou footer beeld hier.

en: Drop your logo in this header.
af: Sleep jou logo in die kop in.

en: Duplicate
af: Duplikaat

en: Edit
af: Wysig

en: Edit Automatic latest content
af: Verander Outomatiese nuutste inhoud

en: Edit Lists
af: Wysig Lyste

en: Edit lists
af: Wysig lyse

en: Edit name
af: Verander naam

en: Edit text
af: Redigeer teks

en: Edit your subscriber profile: %1$s
af: Wysig jou intekenaar profiel: %1$s

en: Edit your subscription
af: Wysig Jou inskrywing

en: Editing list %1$s
af: Besig met wysiging van lys %1$s

en: Element has been deleted.
af: Element is verwyder

en: Elements deleted
af: Elemente verwyder

en: Email
af: Epos

en: Email %1$s already exists.
af: E-pos %1$s bestaan ​​alreeds.

en: Email Address
af: Epos Adres

en: Email Status
af: E-pos Status

en: Email content
af: E-Pos inhoud

en: Email notifications
af: E-pos kennisgewings

en: Email subject
af: E-pos onderwerp

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
af: E-pos sal gestuur word na %1$s op %2$s

en: Enabled
af: Aangeskakel

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
af: Tik die e-pos adresse in wat kennisgewings moet ontvang (skei met 'n komma).

en: Error Saving newsletter...
af: Fout tydens nuusbrief spaar

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
af: Fout tydens stuur van boodskap <b><i>%s</ i></ b> na <b><i>%s</ i></ b>

en: Error Validating the fields
af: Fout om die velde te valideer

en: Error when inserting emails.
af: Fout tydens die invoeging van e-pos.

en: Error when inserting list.
af: Fout tydens invoeging van die lys.

en: Export
af: Uitvoer

en: Export Subscribers
af: uitvoer Intekenare

en: Export confirmed subscribers only
af: Voer net bevestig intekenare uit

en: Export to CSV
af: Uitvoer na CSV

en: Exporting %1$s subscribers
af: Uitvoer %1$s intekenare

en: Failed Permanently
af: Permanente misluking

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
af: Veld "%1$s" is in die tabel "%2$s" benodig.

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
af: Veld "%1$s" moet 'n geldige e-pos wees.

en: File canceled.
af: Leer gekanseleer.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
af: Vul die vorm hieronder in, sodat ons kan konnekteer.

en: Final step: last details
af: Finale stap: laaste details

en: First Name
af: Esrste Naam

en: First Time? See it in Action
af: Eerste Keer? Sien dit in Aksie

en: First name
af: Esrste Naam

en: First step: main details
af: Eerste stap: Belangrikste besonderhede

en: Follow us and don't miss anything!
af: Volg ons om niks te mis nie!

en: Footer background
af: Footer agtergrond

en: Footer text
af: Footer teks

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
af: Byvoorbeeld, "Lente e-pos". [link]Lees die gids[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
af: Vir jou eie gebruik en nooit aan jou intekenaars gewys nie.

en: Free
af: Gratis

en: Friday
af: Vrydag

en: From
af: Nee

en: Full name of current day
af: Volle naam van die huidige dag

en: Full name of current month
af: Volle naam van die huidige maand

en: Get Help!
af: Kry Hulp!

en: Get Premium now
af: Kry die Premie weergawe nou

en: Get all MS users
af: Kry al die MS gebruikers

en: Go Premium!
af: Gaan Premie!

en: Go premium, you cannot send anymore!
af: Gaan premie, jy kan nie meer stuur nie!

en: Google Analytics Campaign
af: Google Analytics Veldtog

en: Great, you'll never hear from us again!
af: Mooi, U sal nie weer van ons hoor nie!

en: HTTP error.
af: HTTP fout.

en: Header
af: Kop

en: Heading 1
af: Opskrif 1

en: Heading 2
af: Opskrif 2

en: Heading 3
af: Opskrif 3

en: Help yourself. Or let us help you.
af: Help Uself. Of laat ons toe om U te help.

en: Here is the list of bounced emails.
af: Hier is die lys van geweirde e-pos.

en: Hide this message
af: Steek hierdie boodskap weg.

en: Hide!
af: Steek weg!

en: Horizontal line
af: Horisontale lyn

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: How about a new list?
af: Sal ons 'n nuwe lys maak?

en: How do you want to import?
af: Hoe wil jy invoer?

en: How does it work?
af: Hoe werk dit?

en: How spammy is this newsletter?
af: Hoe spammy is hierdie nuusbrief?

en: IO error.
af: IO fout.

en: IP address
af: IP-adres

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
af: As 'n tema met dieselfde naam bestaan, word dit oorskryf.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
af: Indien die antwoord "nee" is, oorweeg jouself as 'n spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
af: As jy die tema skakel bevesting, sal dit die kop, voet, afskortings en ​​style oorskryf

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
af: As jy hierdie gebied leeg laat, sal dit nie vertoon wanneer jy jou e-pos stuur

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
af: As jy onlangs baie e-pos suksesvol gestuurhet, kan die foute ook as gevolg van jou webbediener beperkings wees.

en: Ignore column...
af: Ignoreer kolom...

en: Image
af: Beeld

en: Image Parameters
af: Beeld Parameters

en: Image alignment
af: Beeld belyning

en: Image has been deleted.
af: Beeld is verwyder

en: Image selection has been saved.
af: Seleksie van beelde is gestoor.

en: Image selection has not been saved.
af: Seleksie van beelde is nie gestoor nie.

en: Images
af: Beelde

en: Import
af: Invoer

en: Import Subscribers
af: Invoer Intekenare.

en: Import from %1$s
af: Invoer van %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
af: Invoer van plugin %1$s is gekanseleer.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
af: Invoer van plugin %1$s is voltooi.

en: Import subscribers from plugins
af: Invoer intekenaars van plugins.

en: In Queue
af: In Tou

en: Includes: %1$s
af: Ingesluite: %1$s

en: Industry
af: Nywerheid

en: Information is missing.
af: Vermiste informasie.

en: Insert Subscription Form
af: Sit Subskripsie Vorm in

en: Insert form
af: Voeg vorm by

en: Install Themes
af: Tema installasie

en: Install from WordPress.org
af: Installeer van WordPress.org

en: Is this field mandatory?
af: Is hierdie veld verpligtend?

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
af: Dit werk nie altyd op die manier waarop ons dit wil hê, is dit nie? Ons het 'n [link]toegewyde ondersteuning webwerf[/link] met dokumentasie en 'n ​​ticketing stelsel.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
af: Dit lyk asof jou widget van die WordPress [link]widgets gebied[/link] verwyder is.

en: It's free, and has proven popular with our users.
af: Dit is verniet, en is populêr onder ons gebruikers.

en: Key
af: Sleutel

en: Last
af: Laaste

en: Last Name
af: Van

en: Last name
af: Van

en: Last updated: %1$s
af: Las opgedateer op: %1$s

en: Latest content already sent.
af: Nuutste inhoud alreeds gestuur.

en: Learn more.
af: Leer meer.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
af: Laat hierdie opsie as Ja. Net 'n klein gedeelte van SMTP-dienste vra om vir verifikasie afgeskakel te wees.

en: Let subscribers select their lists:
af: Laat intekenaars hul lyste kies:

en: Line is empty
af: Lyn is leeg

en: List "%1$s" has been deleted.
af: Lys "%1$s" is geskrap.

en: List "%1$s" has been duplicated.
af: Lys "%1$s" is geduplikeer.

en: List "%1$s" has been synchronised.
af: Lys "%1$s" is gesinchroniseer.

en: List created based on a newsletter segment.
af: Lys geskep wat op 'n nuusbrief segment gebaseer is.

en: List has been updated.
af: Lys is opgedateer.

en: List of fields to export
af: Lys van velde om uit te voer

en: List selection
af: Lys seleksie

en: Lists
af: Lyse

en: Lists and Subscribers
af: Lyste en intekenaars

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
af: Lyste waaraan die intekenaar ingeskryf is.

en: Loading...
af: Besig om te laai ...

en: Login
af: Teken in

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
af: Op soek na 'n vinniger metode om te stuur? [link]Lees meer[/link] oor stuur met 'n professionele SMTP.

en: Love kittens?
af: Lief vir klein katte?

en: Mailbox Full
af: Posbus vol

en: Mailbox not available
af: Wanneer boodskap is vertraag

en: Maximum of posts to show
af: Maksimum van poste om te wys

en: Maximum upload file size: %d%s
af: Maksimum lêer oplaai grootte: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
af: Maksimum oplaai grootte van die lêer: %d%s.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
af: Memory oorskry. Probeer 'n ander kleiner lêer.

en: Message delayed
af: Boodskap vertraag

en: Method set by the network admin.
af: Metode wat deur die netwerk administrateur gestel is.

en: Modified On
af: Gewysig op

en: Modify
af: Verander

en: Monday
af: Maandag

en: Month
af: Maand

en: My first list
af: Mt eerste lys

en: My rating: %1$s
af: My gradering: %1$s

en: Name
af: Naam

en: Name & email of yourself or your company.
af: Naam & e-pos van jouself of jou maatskappy.

en: Need help?
af: Het jy hulp nodig?

en: Network's Method
af: Netwerk se metode

en: New Form
af: Nuwe Vorm

en: New form
af: Nuwe Vorm

en: New list
af: Nuew lys

en: New subscriber to %1$s
af: Nuwe intekenaar na %1$s

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Newsletter Images
af: Nuusbrief beelde

en: Newsletter Pro (by Satollo)
af: Newsletter Pro (deur Satollo)

en: Newsletter Subject
af: Nuusbrief Vak

en: Newsletter can't be deleted.
af: Nuusbrief kan nie geskrap word nie.

en: Newsletter deleted.
af: Nuusbrief geskrap.

en: Newsletter has been saved as a draft.
af: Nuusbrief is gespaar as 'n ontwerp.

en: Newsletter has been saved.
af: Nuusbrief is gespaar.

en: Newsletter has been scheduled.
af: Nuusbrief is geskeduleer.

en: Newsletter profile has been updated.
af: Nuusbrief profiel is opgedateer.

en: Newsletter successfully created.
af: Nuusbrief is sukesvol opgestel.

en: Newsletters
af: Nuusbriewe

en: Newsletters (by Tribulant)
af: Newsletters (deur Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
af: Nuusbriewe word reeds gestuur word. Jou nuutste nuusbrief sal daarna gestuur word.

en: Next &gt;
af: Volgende &gt;

en: Next send out in %1$s
af: Volgende uitstuur in %1$s

en: Next send out on %1$s
af: Volgende uitstuur op %1$s

en: Next step
af: Volgende stap

en: Next try in %s minutes.
af: Volgende probeer skaf in %s minute.

en: No
af: Nee

en: No list specified
af: Geen lys gespesifiseer

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
af: Geen intekenaar gevind, waarskynlik omdat hy verwyder is.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
af: As geen van jou e-pos gestuur is? Aktiveer hierdie opsie.

en: Not Configured!
af: Nie geconfigureerd nie!

en: Not active.
af: Nie aktief nie.

en: Not sent yet.
af: Nog nie gestuur nie.

en: Note:
af: Let wel:

en: Once a week
af: Een keer 'n week

en: Once every 28 days
af: Een keer elke 28 dae

en: Once every fifteen minutes
af: Een keer elke vyftien minute

en: Once every five minutes
af: Een keer elke vyf minute

en: Once every ten minutes
af: Een keer elke tien minute

en: Once every thirty minutes
af: Een keer elke dertig minute

en: Once every two hours
af: Eeen keer elke twee ure

en: Once every two minutes
af: Een keer elke twee minute

en: One configuration for all sites
af: Een konfigurasie vir alle webwerwe

en: One less subscriber to %1$s
af: Een minder intekenaar na %1$s

en: Oops! You're already subscribed.
af: Oops! Jy is reeds ingeteken.

en: Open, clicks, unsubscribed
af: Oopgemaak, opgedruk, uitgeteken

en: Opened
af: Oopgemaak

en: Ordering
af: Word Bestel

en: POP3 without imap extension
af: POP3 sonder imap uitbreiding

en: Page %1$s
af: Bladsy %1$s

en: Page does not exist.
af: Bladsy bestaan nie.

en: Page is not accessible.
af: Bladsy is nie toegangbaar nie.

en: Pages
af: Bladsye

en: Password
af: Wagwoord

en: Pause
af: Breek

en: Paused
af: Onderbreek

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
af: Photoshop lêer beskikbaar as deel van [link]Premium funksies[/link].

en: Pick a date
af: Kies 'n datum

en: Pick a list
af: Kies 'n lys

en: Pick one or many lists
af: Kies een of baie lyste

en: Please enter first name
af: Verskaf assesblief U eerste naam

en: Please enter last name
af: Verskaf asseblief U van

en: Please make a selection first!
af: Maak 'n seleksie eerste, asseblief!

en: Please select a newsletter.
af: Kie asseblief 'n nuusbrief

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
af: Probeer asseblief om die lêer met die %1$sbrowser uploader%2$s te oplaai.

en: Please verify your link to this page.
af: Bevestig asseblief jou skakel na hierdie bladsy.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
af: Bevestig asseblief jou e-pos verstellings en ​​maak seker jy kan 'n toets van hierdie e-pos stuur .

en: Position your mouse over the image to the left.
af: Plaas jou muis oor die beeld aan die linkerkant.

en: Post Selection
af: Pos Keuse

en: Premium
af: Premie

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
af: Premie lisensie bestaan ​​nie vir jou webwerf nie. Koop dit [link] hier [/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
af: Premium gebruikers spaar 20% met hierdie koepon: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
af: Premium gebruikers spaar 25% met hierdie koepon: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
af: Premie weergawe is geldig vir U webwerf.

en: Preview
af: Voorskou

en: Process bounce handling now!
af: Proses weiering hantering nou!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
af: Proses verkwik om moontlike verlies van die verbinding te vermy.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
af: Proses verkwik om tyd limiet te vermy.

en: Purchase
af: Koop

en: Purchase the premium version.
af: Koop die premium-weergawe.

en: Queue is empty!
af: Queue is leeg!

en: Radio buttons
af: Radio-knoppies

en: Random text or instructions
af: Random teks of instruksies

en: Read More
af: Lees Meer

en: Read documentation
af: Lees dokumentasie

en: Read more
af: Lees meer

en: Read more.
af: Lees meer.

en: Read online.
af: Lees aanlyn.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
af: Lees ons eenvoudige en maklik [link]bepalings en voorwaardes[/link]

en: Registration is disabled on this site.
af: Registrasie is op hierdie webwewrf gedeaktiveer.

en: Reinstall
af: Herinstaleer

en: Reinstall from scratch
af: Herinstalleer van nuuts af

en: Reinstall now...
af: Herinstalleer nou...

en: Remove
af: Verwyder

en: Remove from the queue
af: Verwyder van die tou

en: Remove image
af: Verwyder beeld

en: Remove link
af: Verwyder skakel

en: Remove text
af: Verwyder teks

en: Resume
af: Hervat

en: Roles and permissions
af: Rolle en toestemmings

en: SMTP Hostname
af: SMTP gasheernaam

en: SMTP port
af: SMTP-poort

en: SPF and DKIM
af: SPF en dkim

en: Saturday
af: Saterdag

en: Save
af: Spaar

en: Save & close
af: Spaar en toemaak

en: Save and reactivate
af: Stoor en heraktiveer

en: Save as draft and close
af: Stoor as konsep en sluit

en: Save settings
af: Stoor Stellings

en: Saved.
af: Gespaar.

en: Saving newsletter...
af: Nuusbrief word gestoor...

en: Schedule
af: Skeduleer

en: Schedule it
af: Skeduleer dit

en: Scheduled
af: Geskeduleerde

en: Scheduled to be sent in %1$s
af: Geskeduleer om te stuur in %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
af: Geskeduleer om op %1$s te stuur

en: Search
af: Soek

en: Search newsletters
af: Soek nuusbriewe

en: Search recipients
af: Soek ontvangers

en: Search subscribers
af: Soek intekenaars

en: Second step:  "%1$s"
af: Tweede stap: "%1$s"

en: Secure connection
af: Veilige verbinding

en: Secure connection(SSL)
af: Veilige verbinding (SSL)

en: Security Problem
af: Sekuriteitsprobleem

en: Security error.
af: Sekuritiets fout.

en: Select Files
af: Kies Lêers

en: Select a form:
af: Kies 'n vorm:

en: Select at least 1 subscriber!
af: Kies ten minste 1 intekenaar!

en: Select the list you want to add:
af: Kies die lys wat jy wil byvoeg:

en: Select your industry.
af: Kies jou bedryf.

en: Selection options
af: Seleksie opsies

en: Send
af: Stuur

en: Send Process
af: Stuur Proses

en: Send a test mail
af: Stuur 'n toets pos

en: Send immediately.
af: Stuur onmiddellik.

en: Send later
af: Stuur later

en: Send preview
af: Stuur voorskou

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
af: Stuur met 'n professionele SMTP verskaffer, 'n groot keuse vir groot en klein lyste. Ons het promosie-aanbiedings met 'n paar verskaffers vir jou onderhandel.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
af: Stuur jouself 'n toets e-pos om vas te stel watter metode met jou webbediener werk.

en: Send...
af: Stuur...

en: Sender
af: Stuurder

en: Sender of notifications
af: Sender van kennisgewings

en: Sending
af: Besig om te stuur

en: Sending a test email
af: Besig om 'n toets e-pos te stuur

en: Sending batch of emails...
af: Besig om 'n batch e-posse te stuur

en: Sending has resumed.
af: Stuur het weer begin.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
af: Stuur onmiddellik nadat iemand aan die pos lys %1$s onderskryf

en: Sending is now paused.
af: Stuur is nou op hou.

en: Sending per event
af: Stuur per gebeurtenis

en: Sending preview...
af: Besig om 'n voorbeeld te stuur

en: Sending suspended.
af: Stuur opgeskort.

en: Sent
af: Gestuur

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
af: Gestuur %2$s na iemand aan de pos lys %1$s onderskryf

en: Sent On
af: Gestuur op

en: Sent daily at %1$s.
af: Daagliks gestuur op %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
af: Maandeliks gestuur op %1$s %2$s teen %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
af: Maandeliks gestuur op %1$s op %2$s

en: Sent to %1$s out of %2$s
af: Gestuur na %1$s van %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
af: Gestuur aan %1$s intekenaars.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
af: Weekliks gestuur op %1$s op %2$s

en: Settings
af: Stellings

en: Show all months
af: Wys al maande

en: Show all themes
af: Wys alle themas

en: Size:
af: Grootte:

en: Social bookmarks
af: Sosiale boekmerke

en: Spam test results
af: Spam toets resultate

en: Split subscribers into %1$s pages.
af: Split intekenare in %1$s bladsye in.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
af: Sien jy squares of vreemde karakters in jou e-pos? Kies die kodering vir jou taal.

en: Standard Newsletters
af: Standar Nuusbriewe

en: Standard newsletter
af: Standard nuusbrief

en: Stats
af: Statistiek

en: Stats : %1$s
af: Statistiek : %1$s

en: Step %1$s
af: Stap %1$s

en: Step 1:
af: Stea 1:

en: Step 2:
af: Stap 2:

en: Step 3:
af: Stap 3:

en: Step 4:
af: Stap 4:

en: Styles could not be saved
af: Style kon nie gestoor word nie

en: Styles have been saved
af: Style is gestoor

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subject line
af: Onderwerp Lyn

en: Submit
af: Stuur

en: Subscribe in registration form
af: Skryf in registrasievorm

en: Subscribe to our Newsletter
af: Inteken aan ons Nuusbrief

en: Subscribe!
af: Inteken!

en: Subscribed
af: Ingeteken

en: Subscribed on
af: Ingeskryf op

en: Subscriber
af: Intekenaar

en: Subscriber Status
af: Intekenaar Status

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
af: Intekenaar bestaan ​​alreeds. [link]Kliek [/link] te wysig.

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
af: Intekenaar is verander. [Link]Verander weer[/link].

en: Subscriber has been saved.
af: Intekenaar is gespaar.

en: Subscriber has not been modified.
af: Intekenaar is nie verander nie.

en: Subscriber has not been saved.
af: Intekenaar is nie gespaar nie.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
af: Intekenaar nie gevind nie: <b><i>%s</ i></ b>

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Subscribers can choose from these lists :
af: Intekenare kan uit hierdie lyste kies:

en: Subscribers can edit their profile
af: Intekenaars kan hul profiel verander

en: Subscribers per page:
af: Intekenare per bladsy:

en: Subscribers to show per page:
af: Intekenare per bladsy om te toon:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
af: Intekenare sal nou hul lidmaatskap deur e-pos moet aktiveer om jou nuusbrief te ontvang. Dit word aanbeveel.

en: Subscription confirmation
af: Inskrywing bevestiging

en: Subscription date
af: Subskripsie datum

en: Subscription form for your newsletters.
af: Inskrywing vorm vir jou nuusbriewe.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
af: Inskrywing sonder JavaScript is afgeskakel.

en: Success message:
af: Sukses boodskap:

en: Successfully connected to %1$s
af: Suksesvol gekoppel aan %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
af: Suksesvol aan <b><i>%s</i></b> gestuur

en: Sunday
af: Sondag

en: Take it easy, the plugin does the rest.
af: Neem dit maklik, die plugin doen die res.

en: Test email successfully sent to %s
af: Toets e-pos suksesvol gestuur aan %s

en: Text
af: Teks

en: Text of "Unsubscribe" link
af: Teks van "bedank" skakel

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
af: Die <strong>e-pos</strong> waarde wat jy ingetik het (%1$s) is nie 'n geldige e-pos adres nie.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
af: Die <strong>antwoord op</strong> e-pos waarde wat u verskaf het (%1$s) is nie 'n geldige e-pos adres nie.

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
af: Die PHP Uitbreiding openssl is nie aangeskakel op jou bediener nie. Vra jou gasheer om dit in staat te stel om as jy 'n SSL-verbinding wil gebruik.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
af: Die Send proses is opgehou omdat daar te veel foute is.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
af: Die weiering e-pos adres "%1$s" kan eintlik die probleem veroorsaak. Laat die veld leeg en probeer weer.

en: The email ID %s is not published
af: Die e-pos ID %s is nie gepubliseer nie

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
af: Die eerste reël van 'n CSV-lêer moet die kolom hoofde: "e-pos", "van", "naam" wees.

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
af: Die eerste ding wat jou intekenaars sien. Wees kreatief en maak jou oop koers hoer!

en: The form named "%1$s" has been created.
af: Die vorm met die naam "%1$s" is geskep.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
af: Die vorm met die naam "%1$s" is verwyder.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
af: Die lys is outomaties geskep op die invoer van die plugin se intekenaars: "%1$s

en: The list does not exists or cannot be deleted.
af: Die lys bestaan nie of kan nie geskrap word nie.

en: The list does not exists or cannot be synched.
af: Die lys nie bestaan ​​nie of kan nie gesynchroniseerd word.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
af: Die lys het in "%1$s" bestaan en is outomaties ingevoer.

en: The list has been deleted.
af: Die lys is verwyder

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
af: Die lys wat jy geplak is te groot vir die leser. <strong>Laai die lêer op </ strong> in stede.

en: The newsletter doesn't exist.
af: Die nuusbrief bestaan nie.

en: The newsletter has been duplicated.
af: Die nuusbrief is gekopie.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
af: Die nuusbrief sal gedeaktiveer word, jy sal dit moet heraktiveer wanneer jy klaar met redigering is. Wil jy voortgaan?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
af: Die poste hieronder is met die widget %s Outomatiese nuutste inhoud %s bygevoeg

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
af: Die tweede lyn van 'n CSV-lêer moet 'n stel waardes wees: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
af: Die segment is van die tou van hierdie nuusbrief verwyder.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
af: Die intekenaar lys wat vir hierdie veldtog sal gebruik word.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
af: Die tema %1$s is op jou webwerf geïnstalleer .

en: The theme you selected could not be loaded.
af: Die tema wat jy gekies het, kon nie gelaai word nie.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
af: Die eerste twee lyne van die lêer wat jy opgelaai het is soos volg:

en: Theme %1$s could not be deleted.
af: Tema %1$s kon nie geskrap word nie.

en: Theme %1$s has been deleted.
af: Tema %1$s is verwyder.

en: Themes
af: Temas

en: Then paste your list here
af: Dan plak jou lys hier

en: There are %1$s messages in your mailbox
af: Daar is %1$s boodskappe in jou posbus

en: There are %1$s pending email(s)
af: Daar is %1$s hangende e-pos

en: There are no bounced messages to process right now!
af: Daar is geen terugkeer boodskappe om op die oomblik te verwerk!

en: There are no messages
af: Daar is geen boodskappe nie

en: There are no posts corresponding to that search.
af: Daar is geen poste wat ooreenstem met wat gesoek is.

en: There is no plugin to import from.
af: Daar is geen plugin te invoer vanaf.

en: There is no subject or body in this email
af: Daar is geen onderwerp of liggaam in hierdie e-pos nie

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
af: Dit lyk asof daar 'n fout met die lys wat jy probeer om in te voer.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
af: Daar was 'n konfigurasiefout. Kontak asseblief die webbediener administrateur.

en: These tables could not be created on installation: %1$s
af: Hierdie tabelle kon nie geskep word in die installasie: %1$s

en: Third party
af: Derde party

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
af: Dit laat jou toe om die HTML-kode van die teks blokke in die visuele redakteur te verander.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
af: Hierdie e-pos enjin werk op 95&#37; van webbedieners

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
af: Hierdie funksie kan nie werk nie, want die "Kommentaar" kenmerk van die  jetpack plugin is aangeskakel.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
af: Hierdie funksie vereis 'inline frames. Jy het iframes gestremd of jou browser ondersteun hulle  nie.

en: This field contains no values
af: Hierdie veld bevat geen waardes

en: This file is empty. Please try another.
af: Hierdie lêer is leeg. Probeer asseblief 'n ander.

en: This file is not an image. Please try another.
af: Hierdie lêer is nie 'n beeld nie. Probeer asseblief 'n ander.

en: This file type is not allowed. Please try another.
af: Hierdie lêer tipe is nie toegelaat nie. Probeer asseblief 'n ander.

en: This form adds subscribers to these lists:
af: Hierdie vorm voeg intekenaars by op hierdie lyste:

en: This form does not exist
af: Die vorm bestaan nie

en: This form does not exist.
af: Die vorm bestaan nie.

en: This form has already been deleted.
af: Hierdie vorm is reeds verwyder.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
af: Hierdie beeld mag in 'n artikel wees. Verwyder in elk geval?

en: This is fast!
af: Dit is vinnig!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
af: Dit is groter as die maksimum grootte. Probeer asseblief 'n ander.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
af: Hierdie is 'n vry weergawe van 'n kragtiger Premium weergawe.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
af: Hierdie is die onderwerp van die e-pos. Probeer om kreatief te wees, want dit is die eerste ding wat jou intekenaars sal sien.

en: This method works on 5&#37; of servers
af: Hierdie metode werk op 5&#37; van webbedieners

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
af: Dit moet in CSV-styl wees. Sien [link]voorbeelde in ons ondersteuning site[/link].

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
af: Hierdie blad sal gevul word met beelde van jou huidige en vorige nuusbriewe.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
af: Die teks word vertoon wanneer e-pos kliënte beelde uitsluit , wat die meeste van die tyd gebeur.

en: Thursday
af: Donderdag

en: Time remaining: %1$s
af: Oorblywende tyd: %1$s

en: Title:
af: Titel:

en: To edit, simply click on this block of text.
af: Te wysig, kliek op hierdie blok van teks.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
af: Om stuur voort te gaan [link]Gaan premie nou![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
af: Om aan ons nuusbrief in te skryf  voeg net jou e-pos hieronder. 'n Bevestigings e-pos sal aan jou gestuur word!

en: Today you have sent %1$s emails
af: U het %1$s e-posse gestuur

en: Today's statistics
af: Vandag se statistiek

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
af: Probeer dit self, ons is beïndruk met die weergawes wat verniet is.

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Twice daily
af: Twee keer per dag

en: Unconfirmed
af: Onbevestig

en: Unopened
af: Nie oopgemaak nie

en: Unsubscribe
af: Uitteken

en: Unsubscribe from all lists
af: Teken uit van alle lyste

en: Unsubscribe from list: %1$s
af: Teken uit die lys: %1$s

en: Unsubscribed
af: Uitgeteken

en: Unsubscribed on %1$s
af: Uitgeteken op %1$s

en: Upload
af: Oplaai

en: Upload Theme (.zip)
af: Laai Tema (zip)

en: Upload a file
af: Oplaai 'n lêer

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
af: Oplaai fout, lêer %1$s is te groot! (MAKS: %2$s)

en: Upload failed.
af: Oplaai het misluk.

en: Upload stopped.
af: Oplaai opgehou.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
af: van

en: User choice: %s
af: Gebruikers keuse: %s

en: User has been inserted.
af: Verbruiker is ingesit.

en: User has been updated.
af: Vebruike ris opgedateer.

en: User has not been inserted.
af: Verbruiker is nie ingesit nie.

en: User has not been updated.
af: Verbruiker is nie opgedateer nie.

en: Value
af: Waarde

en: View all themes by %1$s
af: Sien alle themas by %1$s

en: View author's website
af: View skrywer se webwerf

en: View by lists
af: Besigtig deur lyste

en: View newsletter
af: Sien nuusbrief

en: Visual
af: Visuele

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
af: Wees op die uitkyk! As jy weer hierdie tema herlaai sal al die lêers wat in die gids: wp-content/uploads/wysija/themes /%1$s oorskryf word. Is jy seker dat jy weer wil installeer?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
af: Ons kon nie jou tema installeer nie. Dit is blykbaar nie in die geldige formaat nie.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
af: Ons hou al nie afgelewer e-pos in die ry, sodat jy in staat sal wees om die stuur proses later te hervat.

en: We love stars...
af: Ons het die sterre lief...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
af: Ons het %1$s boodskappe van die gebruiker %2$s ontvang

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
af: Ons was nie in staat om die API te kontak nie, die webwerf kan miskien af wees. Probeer asseblief weer later.

en: Website
af: Webwerf

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Welcome Page!
af: Welkom Bladsy!

en: What You Can Do
af: Wat jy kan doen

en: What type of newsletter is this?
af: Watter tipe nuusbrief is die?

en: What's new?
af: Wat is nuut?

en: When a new WordPress user is added to your site...
af: Wanneer 'n nuwe Wordpress gebruiker aan jou webwerf bygevoeg is...

en: When failed permanently
af: Wanneer permanent misluk

en: When mailbox is full
af: Waneer posbus vol is

en: When mailbox is not available
af: Wanneer posbus nie beskikbaar is nie

en: When message is delayed
af: Wanneer boodskap vertraag is

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
af: Waneer jy weiering stelsel opstel, het jy 'n ander adres benodig vir die weiering e-pos asook die vorentoe adres

en: When someone subscribes
af: Wanneer iemand aansluit

en: When someone subscribes to the list...
af: Wanneer iemand inteken op die lys...

en: When someone unsubscribes
af: Waneer iemand uitsluit

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
af: Wanneer die weiering vreemd is en ons is nie seker wat om te doen, stuur aan:

en: When there's new content...
af: Wanneer daar nuwe inhoud is...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
af: Wanneer jy is gemerk as 'n spammer is stuur to gewipde boodskap aan

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
af: Wanneer jy nodig het om te bevestig dat jy is 'n mens is, stuur aan:

en: When...
af: Wanneer ...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
af: Watter uittreksel woord gebruik? [link]Lees meer[/link]

en: Who can create newsletters?
af: Wie kan nuusbriewe skep?

en: Who can manage subscribers?
af: Wie kan intekenaars bestuur?

en: Widget Settings
af: Widget Stellings

en: With this segment
af: Met hierdie segment

en: WordPress Posts' Images
af: Wordpress artikel beelde

en: WordPress Users
af: Wordpress Verbruikers

en: WordPress post
af: WordPress artikel

en: Year
af: Jaar

en: Yes
af: Ja

en: Yes, add me to your mailing list.
af: Ja, voeg my by jou e-pos lys

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
af: Yikes! Kon nie enige intekenaars vind nie.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
af: Jy is op die punt om die tema : %1$s te verwyder. Wil jy dit regtig doen?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
af: U gaan nou hierdie nuusbrief stuur. Bevestig nou.

en: You are already subscribed to : %1$s
af: Jy is alreeds ingeteken aan: %1$s

en: You are already subscribed.
af: Jy is alreeds ingeteken.

en: You are already unsubscribed.
af: Jy is reeds uitgeteken.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
af: Jy kan selfs %1$s social boekmerke %2$s soos hierdie:

en: You can start by watching this video by one of our users.
af: Jy kan begin om na hierdie video te kyk, wat verskaf is deur een van ons gebruikers.

en: You have attempted to queue too many files.
af: Jy het probeer om te veel lêers die tou te sit.

en: You have to select at least 1 list
af: U moet ten minste 1 lys kies

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
af: Jy maag die <i>self-onderteken sertifikate</i> opsie sal moet aansit

en: You may only upload 1 file.
af: Jy mag net 1 leer oplaai.

en: You need to select at least one list.
af: U moet ten minste een lys kies.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
af: Jy moet CSS ken om dit na jou smaak te ontwerp.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
af: Als is reg! U het suksesvol 'n e-pos met Gmail gestuur.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
af: Amper daar. Kliek hierdie [link]link[/link] om die lisensie wat U gekoop het te aktiveer.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
af: Jy het 'n ouer DKIM sleutel wat Gmail nie ondersteun nie.

en: You've subscribed to: %1$s
af: Jy het ingeskryf aan: %1$s

en: You've successfully subscribed.
af: Jy het suksesvol ingeskryf.

en: You've unsubscribed!
af: U het uitgeteken!

en: Your Premium licence has expired.
af: Jou Premium lisensie het verval.

en: Your SPF record
af: Jou SPF rekord

en: Your auto newsletter has been activated.
af: Jou automatiese nuusbrief is geaktiveer.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
af: Jou nuwe lys wag sy eerste intekenaar.

en: Your company's address
af: Jou maatskappy se adres

en: Your daily newsletter stats
af: Jou daaglikse nuusbrief statistiek

en: Your email could not be saved
af: U e-pos kon nie gespaar word nie

en: Your email has been saved
af: U e-pos is gespaar

en: Your email preview has been sent to %1$s
af: Jou e-pos voorbeeld is gestuur na %1$s

en: Your latest newsletter is being sent.
af: U nuutste nuusbrief word gestuur.

en: Your lists
af: Jou lyste

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
af: Jou localhost mag nie 'n e-pos bediener he nie. Te bevestig, teken asseblief uit en kliek op die "Jou wagwoord vergeet?" skakel op die aanmelding bladsy. Ontvang jy die herstel van die wagwoord e-pos van jou WordPress installasie?

en: Your own website
af: Jou eie webwerf

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
af: Jou versoek kan nie enige intekenaars herwin nie. Verander jou filters!

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
af: Jou stuur instellings ([settings]) kan nie so vinnig stuur aan [nommer] intekenaars. Verwag aflewering vertragings. [link]Lees meer[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
af: Jou webbediener weier blykbaar om meer e-pos te stuur.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
af: Jou webbediener ondersteun nie afgeleë ruil nie.

en: Your settings are saved.
af: Jou voorkeure is gestoor.

en: Your vote could not be recorded.
af: Jou stem kon nie aangeteken wees nie.

en: Your vote has been recorded.
af: Jou stem is aangeteken.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
af: Ja, dit werk. U kan nou gegin om e-pose maan toe te stuur.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
af: Ja, ons het jou by ons lys bygevoeg. Jy sal kortliks van ons hoor.

en: [link]Show more details.[/link]
af: [link]Wys meer besonderhede[/link]

en: alternate left & right
af: alternatiewe links en regs

en: and the footer?
af: en die footer?

en: any role
af: enige rol

en: bounced
af: geweier

en: center
af: sentrum

en: clicked
af: gekliek

en: day(s)
af: Dag (dae)

en: day(s) after.
af: dag (dae) na.

en: e.g.:smtp.mydomain.com
af: bv: smtp.mydomain.com

en: emails
af: e-posse

en: empty
af: leeg

en: every 10 minutes
af: elke 10 minute

en: every 15 minutes
af: elke 15 minute

en: every 2 hours
af: elke 2 ure

en: every 2 minutes
af: elke twee minute

en: every 30 minutes
af: elke 30 minute

en: every 5 minutes
af: elke 5 minute

en: every hour
af: elke uur

en: every minute
af: elke minuut

en: excerpt
af: uittreksel

en: full post
af: volle pos

en: go back to Step 1
af: gaan terug na stap 1

en: go to page
af: gaan na bladsy

en: hey, click on this text!
af: hey, kliek op hierdie teks!

en: hour(s)
af: Uur (ure)

en: hour(s) after.
af: uur (e) na,

en: if there's new content
af: As daar nuwe inhoud is

en: iframe version
af: iframe weergawe

en: immediately
af: onmiddelik

en: immediately.
af: onmiddelik

en: in any WordPress role
af: in enige WordPress rol

en: left
af: links

en: monthly every...
af: maandliks elke...

en: monthly on the...
af: maandliks op...

en: moved to the trash.
af: na die asblik verskuif.

en: no
af: nee

en: no image
af: been beeld

en: of
af: van

en: of %1$s
af: van %1$s

en: once a day at...
af: een keer per dag op...

en: opened
af: oopgemaak

en: play with this image
af: speel met hierdie beeld

en: right
af: regs

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
af: sien skakels met 'n [link]Premium lisensie [/link].

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
af: Gevorderde

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
af: Stuur met...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
af: Optekening Bevestiging

en: show message
af: wys boodskap

en: small
af: klein

en: total max upload file size : %1$s
af: totale maksimum oplaai grootte van die lêer: %1$s

en: undelivered
af: nie afgelewer nie

en: underline
af: ondrelyn

en: unopened
af: nie oopgemaak nie

en: unsubscribed
af: uitgeteken

en: week(s)
af: Week (weke)

en: week(s) after.
af: weeks (weke) na.

en: weekly on...
af: weekliks op...

en: which you have pasted
af: wat jy geplak het

en: yes
af: ja
