MailPoet - en to bg_BG translation catalogue (406 entries)

en:  %1$s subscriber have been deleted.
bg_BG:  %1$s абонат беше изтрит.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
bg_BG:  %1$s абонати бяха изтрити.

en: %1$s click | %1$s clicks
bg_BG[0]: %1$s клик
bg_BG[1]: %1$s кликове

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
bg_BG: %1$s имейл адреси се срещат повече от веднъж във файла ви : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
bg_BG: %1$s имейл адреси не са валидни : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
bg_BG: %1$s писма на всеки %2$s

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
bg_BG: %1$s абонат беше добавен към "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
bg_BG: %1$s абонат е потвърден.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
bg_BG: %1$s абонат беше преместен в "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
bg_BG: %1$s абонати бяха преместени от "%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
bg_BG: %1$s абонати бяха добавени към %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
bg_BG: %1$s абонати бяха добавени към "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
bg_BG: %1$s абонати са потвърдени.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
bg_BG: %1$s абонати бяха преместени в "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
bg_BG: %1$s абонати бяха преместени от "%2$s".

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
bg_BG: %1$s абонати бяха експортирани. Вземете файла [link]от тук[/link].

en: %1$s's import list
bg_BG: %1$s импортиран лист

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
bg_BG: %s надвишава максималния допустим размер за качване за този ъплоудър когато го използвате в браузър.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
bg_BG: %s превишава максималния допустим размер за качване за този сайт.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
bg_BG: %sЗа да редактирате%s, посочете с мишката, за да откриете бутоните за редактиране отдолу..

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
bg_BG: &#8220;%s&#8221; не беше качен.

en: &lt; Prev
bg_BG: &lt; Назад

en: (%1$s votes)
bg_BG: (%1$s гласа)

en: 5 minute newbie guide
bg_BG: 5 минутна инструкция за начинаещи

en: << Back
bg_BG: << Обратно

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
bg_BG: От този сегмент беше създаден нов списък "%1$s".

en: Actions will be executed after %1$s messages
bg_BG: Действията ще бъдат извършени след %1$s съобщения

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: Activate now
bg_BG: Активиране сега

en: Add / Edit group of posts
bg_BG: Добавяне / Редактиране на група публикации

en: Add Subscriber
bg_BG: Добавяне на абонат

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
bg_BG: Добавяне на чекбокс на страницата за покупка, така че потребителите ви да се абонират за бюлетините, които изпращате с MailPoet.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
bg_BG: Добавяне на чекбокс на формата за регистрация за този плъгин, който да абонира потребителите ви за бюлетин по ваше желание.

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
bg_BG: Вашите [звезди] на [link]wordpress.org[/link] ще запазят това разширение възможно най-безплатно.

en: Added
bg_BG: Добавено

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
bg_BG: Възникна грешка при качването. Моля, опитайте по-късно.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
bg_BG: Сигурни ли сте, че сте изпрали правилния вход? Може да оставите полето празно, ако не знаете какво да напишете в него

en: Are you sure you want to delete this form?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете формата?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
bg_BG: Сигурни ли сте, че не искате да изпратите и до %1$s абонати от списък %2$s?

en: Author:
bg_BG: Автор:

en: Average rating: %1$s
bg_BG: Среден рейтинг: %1$s

en: Back to selection
bg_BG: Обратно към избора

en: Bookmarks Selection
bg_BG: Избор на бутони

en: Bounce Handling
bg_BG: Управление на върнатите

en: Bounce handling connection test
bg_BG: Тест за справянето с върнатите имейли

en: Bounced
bg_BG: Върнати

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
bg_BG: Не можем да достъпим CSV файла. Трябват ви права до следната директория "%1$s"

en: Categories:
bg_BG: Категории:

en: Change log
bg_BG: Дневник на промените

en: Check again what you're trying to import.
bg_BG: Проверете отново, това което се опитвате да импортирате.

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
bg_BG: Проверете пощата си, за да потвърдите абонамента.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
bg_BG: Проверете пощата си или спам папката за да потвърдите абонамента.

en: Click here to subscribe
bg_BG: Натиснете тук за записване

en: Click here to unsubscribe
bg_BG: Натиснете тук за отписване

en: Click here to view media.
bg_BG: Натиснете тук за преглед на медийния файл

en: Clicked
bg_BG: Кликнати

en: Close
bg_BG: Затваряне

en: Configure
bg_BG: Конфигуриране

en: Confirm your subscription to %1$s
bg_BG: Потвърдете абонамента си за %1$s

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
bg_BG: Поздравления, Премиум лицензът ви е активиран. Последна стъпка...

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
bg_BG: Свържете се с администратора си, за да промените това. Би трябвало да може да се настрои.

en: Copy
bg_BG: Копиране

en: Copy of
bg_BG: Копие на

en: Crunching&hellip;
bg_BG: Смаляване&hellip;

en: Day
bg_BG: Ден

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
bg_BG: Реши кои емейли ще получава новият клиент автоматично, на база на току-що поръчаният продукт. Това е Премиум добавка за WooCommerce.

en: Delete image for all newsletters?
bg_BG: Изтриване на изображението за всички бюлетини?

en: Delete these newsletters for ever?
bg_BG: Изтриване на бюлетините завинаги?

en: Delete this newsletter for ever?
bg_BG: Изтриване на бюлетина завинаги?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
bg_BG: Изтриването на списък не изтрива абонатите в него.

en: Details & PSD
bg_BG: Детайли & PSD

en: Dismiss
bg_BG: Премахване

en: Display and insert options
bg_BG: Опции за вмъкване и показване

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
bg_BG: Не се чете? Липсва картинка? [link]Вижте бюлетина в браузъра си.[/link]

en: Divider
bg_BG: Разделител

en: Dividers Selection
bg_BG: Избор на разделители

en: Do you want to install that version?
bg_BG: Желаете ли да инсталирате тази версия?

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
bg_BG: Не виждате добавката, която търсите? <a href="%s">Поискайте я</a> през формата за контакт с нас.

en: Download
bg_BG: Изтегляне

en: Download as .zip
bg_BG: Изтегляне като .zip

en: Download original Photoshop file
bg_BG: Изтегляне на оригиналния Photoshop файл

en: Downloads: %1$s
bg_BG: Изтегляния: %1$s

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
bg_BG: Придърпайте и пускайте %1$s текст, публикации, разделители.%2$s Погледнете вдясно!

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
bg_BG: Всеки път когато потребител забрави да ни напише ревю, едно котенце умира. Ужасно тъжно е, сърцата ни се късат. [link]Напишете ревю[/link], спасете котенце.

en: Edit
bg_BG: Редакция

en: Edit field
bg_BG: Редактиране на полето

en: Edit form
bg_BG: Редактиране на формата

en: Edit lists
bg_BG: Редактиране на списъците

en: Edit your subscriber profile: %1$s
bg_BG: Редакция на профил: %1$s

en: Edit your subscription
bg_BG: Редакция на абонамента

en: Editing list %1$s
bg_BG: Редактиране на %1$s

en: Element has been deleted.
bg_BG: Елементът е изтрит.

en: Elements deleted
bg_BG: Изтрити елементи

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Email %1$s already exists.
bg_BG: Имейл %1$s вече съществува.

en: Email Address
bg_BG: Имейл адрес

en: Error Saving newsletter...
bg_BG: Грешка при запазването на бюлетина...

en: Error Validating the fields
bg_BG: Грешка при потвърждаването на полетата

en: Error when inserting emails.
bg_BG: Грешка при добавянето на имейли.

en: Error when inserting list.
bg_BG: Грешка при добавянето на списък.

en: Export Subscribers
bg_BG: Експорт на абонати

en: Exporting %1$s subscribers
bg_BG: Експортиране на %1$s абонати

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
bg_BG: Поле "%1$s" е задължително в таблица "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
bg_BG: Полето "%1$s" трябва да бъде валиден имейл.

en: File canceled.
bg_BG: Отмяна на файла.

en: Filter by type
bg_BG: Филтриране по тип

en: First Name
bg_BG: Име

en: First Time? See it in Action
bg_BG: За първи път тук? Вижте как работи

en: First name
bg_BG: Име

en: First step: main details
bg_BG: Първа стъпка: основна информация

en: Follow us and don't miss anything!
bg_BG: Следвайте ни, за да не изпуснете нещо!

en: Get Help!
bg_BG: Помощ!

en: Get Premium now
bg_BG: Минете на Премиум

en: Go Premium!
bg_BG: Станете Премиум!

en: Great, you'll never hear from us again!
bg_BG: Супер, няма да ви пишем повече!

en: HTTP error.
bg_BG: HTTP грешка.

en: Help yourself. Or let us help you.
bg_BG: Помогнете на себе си като помогнете на нас.

en: Hide display options
bg_BG: Скрий опциите за показване

en: Hide this message
bg_BG: Скрий това съобщение

en: Hide!
bg_BG: Скриване!

en: How about a new list?
bg_BG: Защо не създадете нов списък?

en: IO error.
bg_BG: IO грешка.

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Image Parameters
bg_BG: Параметри на изображението

en: Image has been deleted.
bg_BG: Изображението е изтрито.

en: Image selection has been saved.
bg_BG: Изборът на изображение беше запазен.

en: Image selection has not been saved.
bg_BG: Не успяхме да запазим изборът на изображение.

en: Import Subscribers
bg_BG: Импорт на абонати

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
bg_BG: Импортирането от %1$s е отменено.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
bg_BG: Импортирането от %1$s е готово.

en: Import subscribers from plugins
bg_BG: Импорт на абонати от разширения

en: Includes: %1$s
bg_BG: Включва: %1$s

en: Information is missing.
bg_BG: Липсва информация.

en: Insert Subscription Form
bg_BG: Добавяне на форма за абонамент

en: Inserting selected articles...
bg_BG: Добавяне на избраните статии...

en: Install Themes
bg_BG: Инсталиране на теми

en: Install from WordPress.org
bg_BG: Инсталиране през WordPress.org

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
bg_BG: Нещата не винаги се получават както очакваме. Имаме [link]сайт за поддръжка[/link] с документация и система за докладване на проблеми.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
bg_BG: Изглежда джаджата ви е била изтрита от [link]зоната за джаджи[/link] на WordPress.

en: Keep this plugin essentially free
bg_BG: Запазете разширението колкото може по-безплатно

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Last updated: %1$s
bg_BG: Последно обновено: %1$s

en: Latest content already sent.
bg_BG: Най-новото съдържание вече е изпратено.

en: Line is empty
bg_BG: Списъкът е празен

en: List "%1$s" has been deleted.
bg_BG: Списък "%1$s" беше изтрит.

en: List "%1$s" has been duplicated.
bg_BG: Списък "%1$s" беше дублиран.

en: List created based on a newsletter segment.
bg_BG: Списъкът беше създаден на базата на сегмент от бюлетин.

en: List has been updated.
bg_BG: Списъкът беше променен.

en: List selection
bg_BG: Избор на списък

en: Loading results...
bg_BG: Зареждане на резултати...

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
bg_BG: Трябва ви по-бърз метод за изпращане? [link]Прочетете повече[/link] за SMTP стандарта.

en: Love kittens?
bg_BG: Обичате котенца?

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
bg_BG: Не можете да преинсталирате MailPoet защото папката <em>wp-content/uploads/wysija</em> трябва да може да се редактира. Променете настройките за достъп, за да можете да преинсталирате.

en: MailPoet says:
bg_BG: MailPoet казва:

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
bg_BG: Паметта не е достатъчна. Опитайте с по-малък файл.

en: Month
bg_BG: Месец

en: My rating: %1$s
bg_BG: Моят рейтинг: %1$s

en: New Form
bg_BG: Нова форма

en: New form
bg_BG: Нова форма

en: New subscriber to %1$s
bg_BG: Нов абонат за %1$s

en: Newsletter Images
bg_BG: Изображения за бюлетина

en: Newsletter Pro (by Satollo)
bg_BG: Бюлетини Pro (от Satollo)

en: Newsletter can't be deleted.
bg_BG: Бюлетинът не може да бъде изтрит.

en: Newsletter deleted.
bg_BG: Бюлетинът беше изтрит.

en: Newsletter has been saved as a draft.
bg_BG: Бюлетинът беше запазен като чернова.

en: Newsletter has been saved.
bg_BG: Бюлетинът е запазен.

en: Newsletter has been scheduled.
bg_BG: Бюлетинът беше планиран.

en: Newsletter profile has been updated.
bg_BG: Профилът на бюлетна беше обновен.

en: Newsletter successfully created.
bg_BG: Бюлетинът е създаден успешно.

en: Newsletters
bg_BG: Бюлетини

en: Newsletters (by Tribulant)
bg_BG: Бюлетини (от Tribulant)

en: Next &gt;
bg_BG: Напред &gt;

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
bg_BG: Не открихме абоната, вероятно е бил изтрит.

en: Once a week
bg_BG: Веднъж седмично

en: Once every 28 days
bg_BG: Веднъж на 28 дни

en: Once every fifteen minutes
bg_BG: Веднъж на петнадесет минути

en: Once every five minutes
bg_BG: Веднъж на пет минути

en: Once every minute
bg_BG: Веднъж на минута

en: Once every ten minutes
bg_BG: Веднъж на десет минути

en: Once every thirty minutes
bg_BG: Веднъж на тридесет минути

en: Once every two hours
bg_BG: Веднъж на два часа

en: Once every two minutes
bg_BG: Веднъж на две минути

en: One less subscriber to %1$s
bg_BG: Един абонат по-малко за %1$s

en: Opened
bg_BG: Отворени

en: Page does not exist.
bg_BG: Страницата не съществува.

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
bg_BG: Телефон, (+,-,#,(,) и разстояния са позволени)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
bg_BG: [link]Премиум придобивките[/link] включват Photoshop файл.

en: Pick a date
bg_BG: Избор на дата

en: Please enter first name
bg_BG: Моля, въведете името си

en: Please enter last name
bg_BG: Моля, въведете фамилията си

en: Please make a selection first!
bg_BG: Първо направете избор!

en: Please select a newsletter.
bg_BG: Моля, изберете бюлетин.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
bg_BG: Опитайте да качите този файл през %1$sбраузъра%2$s.

en: Please verify your link to this page.
bg_BG: Моля потвърдете връзката към тази страница.

en: Position your mouse over the image to the left.
bg_BG: Сложете мишката вляво над картинката.

en: Post Selection
bg_BG: Избор на публикации

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Premium
bg_BG: Премиум

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
bg_BG: Не откриваме премиум лиценз за вашия сайт. Можете да си поръчате [link]от тук[/link].

en: Premium version is valid for your site.
bg_BG: Премиум версията е валидна за вашия сайт.

en: Purchase
bg_BG: Покупка

en: Queue is empty!
bg_BG: На опашката няма нищо!

en: Random text or HTML
bg_BG: Произволен текст или HTML

en: Read More
bg_BG: Прочетете още

en: Read more.
bg_BG: Повече информация.

en: Read online.
bg_BG: Четене онлайн.

en: Refresh the page you current are!
bg_BG: Презаредете страницата на която сте!

en: Reinstall
bg_BG: Преинсталиране

en: Request successful
bg_BG: Заявката е успешна

en: Return to MailPoet
bg_BG: Върнете се към MailPoet

en: Save
bg_BG: Запазване

en: Save & close
bg_BG: Запазване & затваряне

en: Saved! The changes are already active in your widget.
bg_BG: Запазено! Промените вече са активни в джаджата.

en: Saved.
bg_BG: Запазено.

en: Saving form...
bg_BG: Запазване от...

en: Saving newsletter...
bg_BG: Бюлетинът се запазва...

en: Schedule
bg_BG: Планиране

en: Security Problem
bg_BG: Проблем със сигурността

en: Security error.
bg_BG: Проблем със сигурността.

en: Security failure during request
bg_BG: Неуспешно изпълнение заради проблем със сигурността

en: Segment of %1$s
bg_BG: Сегмент от %1$s

en: Select at least 1 subscriber!
bg_BG: Трябва да изберете поне 1 абонат!

en: Select list(s):
bg_BG: Изберете списък(ци):

en: Send
bg_BG: Изпращане

en: Send later
bg_BG: Изпращане по-късно

en: Sending a test email
bg_BG: Изпращане на тестов имейл

en: Sending batch of emails...
bg_BG: Изпращане на част от писмата...

en: Sending has resumed.
bg_BG: Изпращането е възобновено.

en: Sending is now paused.
bg_BG: Изпращането е прекъснато.

en: Sending preview...
bg_BG: Изпращане на преглед...

en: Sending suspended.
bg_BG: Изпращането е прекратено.

en: Sent to %1$s subscribers.
bg_BG: Изпрати към %1$s абонати.

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Share your data
bg_BG: Споделете данните си

en: Show all themes
bg_BG: Показване на всички теми

en: Spam test results
bg_BG: Резултати от спам теста

en: Stats : %1$s
bg_BG: Статистика: %1$s

en: Stay up to date! Subscribe to our newsletters
bg_BG: Бъдете в час! Абонирайте се за нашите бюлетини

en: Step %1$s
bg_BG: Стъпка %1$s

en: Step 1:
bg_BG: Стъпка 1:

en: Step 2:
bg_BG: Стъпка 2:

en: Step 3:
bg_BG: Стъпка 3:

en: Step 4:
bg_BG: Стъпка 4:

en: Styles could not be saved
bg_BG: Не успяхме да запазим стиловете

en: Styles have been saved
bg_BG: Стиловете са запазени

en: Subject
bg_BG: Относно

en: Submit
bg_BG: Изпращане

en: Subscribe to our Newsletter
bg_BG: Абонирайте се за нашия бюлетин

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
bg_BG: Абонирайте се за нашия бюлетин и се присъединете към [total_subscribers] наши абонати.

en: Subscribe to our newsletters
bg_BG: Абонирайте се за нашите бюлетини

en: Subscribe!
bg_BG: Абониране

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
bg_BG: Абонатът вече съществува. [link]Редакция[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
bg_BG: Абонатът беше променен. [link]Редакция[/link].

en: Subscriber has been saved.
bg_BG: Абонатът е запазен.

en: Subscriber has not been modified.
bg_BG: Абонатът не беше променен.

en: Subscriber has not been saved.
bg_BG: Абонатът не беше запазен.

en: Subscribers
bg_BG: Абонати

en: Subscribers per page:
bg_BG: Абонати на страница:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
bg_BG: Абонатите ще трябва да активират абонамента си по имейл, за да получават бюлетините ви. Това е препоръчително.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
bg_BG: Абонирането без JavaScript е изключено.

en: Successfully connected to %1$s
bg_BG: Успешно свързване с %1$s

en: Tags: %1$s
bg_BG: Етикети: %1$s

en: Test email successfully sent to %s
bg_BG: Тестовият имейл беше изпратен до %s

en: Thanks!
bg_BG: Благодаря!

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
bg_BG: Разширението PHP Extension openssl не е включено на сървъра ви. Помолете хостинг компанията си да го включи ако желаете да използвате SSL връзка.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
bg_BG: Върнатия имейл от адрес "%1$s" може да предизвика проблем. Оставете полето празно и опитайте отново.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
bg_BG: Данните, които се опитвате да импортирате не са в CSV формат (Стойности разделени със запетайка).

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
bg_BG: На първия ред на CSV файла трябва да бъдат заглавкита на колоните: "email","lastname","firstname".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
bg_BG: Първото нещо, което абонатите виждат. Бъдете оригинални, за да повишите броя отваряния!

en: The form named "%1$s" has been created.
bg_BG: Формата "%1$s" е създадена.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
bg_BG: Формата "%1$s" е изтрита.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
bg_BG: Този списък не съществува или не може да бъде изтрит.

en: The list has been deleted.
bg_BG: Списъкът е изтрит.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
bg_BG: Списъкът, който опитвате да добавите, е прекалено голям за браузъра. <strong>Опитайте да го качите като файл</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
bg_BG: Този бюлетин не съществува.

en: The newsletter has been duplicated.
bg_BG: Бюлетинът беше дублиран.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
bg_BG: Бюлетинът ще бъде деактивиран, ще трябва да го активирате отново когато свършите с редакцията. Желаете ли да продължите?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
bg_BG: Публикациите отдолу са добавени през джаджата %Автоматично най-ново съдържание%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
bg_BG: На втория ред от CSV файла трябва да бъдат различните стойности: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
bg_BG: Този сегмент беше премахнат от опашката за този бюлетин.

en: The theme you selected could not be loaded.
bg_BG: Не успяхме да заредим избраната тема.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
bg_BG: Първите два реда на файла, който сте добавили, са следните:

en: There are %1$s messages in your mailbox
bg_BG: Имате %1$s съобщение/я в пощата

en: There are no bounced messages to process right now!
bg_BG: Няма върнати съобщения за обработка!

en: There are no messages
bg_BG: Няма съобщения

en: There are no newsletters.
bg_BG: Няма бюлетини.

en: There are no posts corresponding to that search.
bg_BG: Няма публикации, отговарящи на това търсене.

en: There is no plugin to import from.
bg_BG: Няма разширение, от което да направим импорт.

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
bg_BG: Изглежда има проблем със списъка, който се опитвате да добавите.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
bg_BG: Стана грешка при конфигурирането. Опитайте да се свържете със системен администратор.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
bg_BG: Тази функционалност изисква iframes. Вие сте изключили iframes или браузърът ви не ги поддържа.

en: This field contains no values
bg_BG: Това поле не съдържа стойности

en: This file is empty. Please try another.
bg_BG: В този файл няма нищо. Опитайте с друг.

en: This file is not an image. Please try another.
bg_BG: Този файл не е картинка. Опитайте с друг.

en: This file type is not allowed. Please try another.
bg_BG: Този тип файл не е позволен. Опитайте с друг.

en: This form adds subscribers to these lists:
bg_BG: Тази форма добавя абонати към тези списъци:

en: This form does not exist
bg_BG: Тази форма не съществува

en: This form does not exist.
bg_BG: Тази форма не съществува.

en: This form has already been deleted.
bg_BG: Тази форма вече е изтрита.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
bg_BG: Това изображение може да е част от статия. Изтрийте го въпреки това?

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
bg_BG: По-голямо от допустимия размер. Опитайте с друго.

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
bg_BG: Този таб ще бъде попълнен с изображения от вашите публикации в WordPress.

en: To edit, simply click on this block of text.
bg_BG: За редакция, просто натиснете на този блок от текст.

en: Total of subscribers
bg_BG: Всички абонати

en: Unopened
bg_BG: Неотворени

en: Unsubscribe
bg_BG: Отписване

en: Unsubscribe link
bg_BG: Връзка за отписване

en: Unsubscribed
bg_BG: Отписани

en: Update Plugin
bg_BG: Обновяване на разширението

en: Upload
bg_BG: Качване

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
bg_BG: Грешка при качване, файлът %1$s е прекалено голям! (Максимално:%2$s)

en: Upload failed.
bg_BG: Неуспешно качване.

en: Upload stopped.
bg_BG: Качването е спряно.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
bg_BG: на

en: User has been inserted.
bg_BG: Потребителят беше добавен.

en: User has been updated.
bg_BG: Потребителят беше обновен.

en: User has not been inserted.
bg_BG: Потребителят не беше добавен.

en: User has not been updated.
bg_BG: Потребителят не беше обновен.

en: View all themes by %1$s
bg_BG: Преглед на всички теми по %1$s

en: View author's website
bg_BG: Преглед на сайта на автора

en: View newsletter
bg_BG: Преглед на бюлетина

en: Visual
bg_BG: Визуален

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
bg_BG: Внимавайте. Ако преинсталирате темата всички файлове във /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s ще бъдат презаписани. Сигурни ли сте, че желаете да преинсталирате?

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
bg_BG: Знаем малко за потребителите си. Имаме нужда от [link]анонимни данни[/link], за да направим разширението по-добро. [ajaxlink]Да, ще се включа![/ajaxlink]

en: We love stars...
bg_BG: Ние обичаме звездички...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
bg_BG: Получихме %1$s съобщения от потребител %2$s

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
bg_BG: Не успяхме да се свържем с това API, сайтът може би не е онлайн. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Website
bg_BG: Уебсайт

en: Welcome Page!
bg_BG: Страница за Добре дошли.

en: What You Can Do
bg_BG: Какво можете

en: What's new?
bg_BG: Какво ново?

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
bg_BG: Когато настройвате системата за върнати имейли, ще трябва да добавите различни имейл адреси за върната и препратената поща

en: When someone subscribes to the list...
bg_BG: Когато някой се абонира за списъка...

en: Widget Settings
bg_BG: Настройка на джаджата

en: WordPress Posts' Images
bg_BG: Изображения от публикации в WordPress

en: WordPress Users
bg_BG: WordPress потребители

en: Year
bg_BG: Година

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
bg_BG: Ууупс. Не намерихме никакви абонати.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
bg_BG: Уффф! За да редактирате формата ви трябва поне 1 списък.

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
bg_BG: С това действие ще изпратите този бюлетин. Моля, потвърдете.

en: You are already subscribed to : %1$s
bg_BG: Вече сте абониран за : %1$s

en: You are already subscribed.
bg_BG: Вече сте абониран.

en: You are already unsubscribed.
bg_BG: Вече сте отписан.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
bg_BG: Можете дори %1$sбутони за споделяне%2$s като тези:

en: You can start by watching this video by one of our users.
bg_BG: Започнете като изгледате това видео от един от потребителите ни.

en: You have attempted to queue too many files.
bg_BG: Опитахте се да наредите на опашката прекалено много файлове.

en: You have to select at least 1 list
bg_BG: Трябва да изберете поне един списък

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
bg_BG: Грешка ли беше? [link]Отменете отписването[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
bg_BG: Може да се наложи да включите опцията <i>Самоподписани сертификати</i>

en: You may only upload 1 file.
bg_BG: Можете да качите само 1 файл.

en: You need to select at least one list.
bg_BG: Трябва да изберете поне един списък.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
bg_BG: Обновихте! Като да си вземете следващ модел джаджа е, но по-яко.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
bg_BG: Готови сте. Изпращането с Gmail беше успешно.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
bg_BG: Почти сте готови. Натиснете на тази [link]връзка[/link], за да активирате лиценза, който купихте.

en: You're import file is not valid.
bg_BG: Вашият файл за импорт не е валиден.

en: You've been subscribed!
bg_BG: Абониран сте!

en: You've subscribed to: %1$s
bg_BG: Абонирахте се за: %1$s

en: You've unsubscribed!
bg_BG: Отписахте се!

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
bg_BG: Чисто новият ви списък чака първите си абонати.

en: Your email could not be saved
bg_BG: Не успяхме да запазим вашия имейл.

en: Your email has been saved
bg_BG: Имейлът е запазен

en: Your email preview has been sent to %1$s
bg_BG: Прегледът на бюлетина е изпратен до %1$s

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
bg_BG: Вашият localhost може да няма мейл сървър. За да проверите това, излезте от профила си и ползвайте линк "Забравена парола" на страницата за вход. Получавате ли имейл за смяна на паролата от WordPress?

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
bg_BG: Търсенето ви не откри абонати. Променете филтрите си!

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
bg_BG: Настройките ви за изпращане ([settings]) не позволяват да се изпраща толкова бързо до [number] абонати. Възможни са забавяния при доставянето. [link]Повече информация[/link]

en: Your server doesn't support remote exchanges.
bg_BG: Сървърът ви не поддържа отдалечено връзка.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
bg_BG: Вашият абонат се нуждае от поне 2 опции, от които да избере

en: Your vote could not be recorded.
bg_BG: Не успяхме да запишем гласа ви.

en: Your vote has been recorded.
bg_BG: Гласът ви беше записан.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
bg_BG: Да, работи. Имейлите ви до луната вече могат да бъдат изпратени.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
bg_BG: Готово, добавихме ви към нашия списък. Ще ви пишем скоро.

en: [link]Show more details.[/link]
bg_BG: [link]Повече информация[/link]

en: and the footer?
bg_BG: а във футъра?

en: day(s)
bg_BG: ден (дни)

en: day(s) after.
bg_BG: дни по-късно.

en: drop content here
bg_BG: пуснете съдържанието тук

en: every 10 minutes
bg_BG: всеки 10 минути

en: every 15 minutes
bg_BG: всеки 15 минути

en: every 2 hours
bg_BG: всеки 2 часа

en: every 2 minutes
bg_BG: всеки 2 минути

en: every 30 minutes
bg_BG: всеки 30 минути

en: every 5 minutes
bg_BG: всеки 5 минути

en: every hour
bg_BG: всеки час

en: every minute
bg_BG: всяка минута

en: has been activated.
bg_BG: беше активиран.

en: has been de-activated.
bg_BG: беше деактивиран.

en: hey, click on this text!
bg_BG: хей, кликнете на този текст!

en: hour(s)
bg_BG: час(а)

en: hour(s) after.
bg_BG: часа по-късно.

en: immediately
bg_BG: веднага

en: immediately.
bg_BG: веднага.

en: monthly every...
bg_BG: месечно всяка

en: monthly on the...
bg_BG: месечно на...

en: moved to the trash.
bg_BG: преместено в кошчето.

en: of
bg_BG: на

en: once a day at...
bg_BG: веднъж на ден в...

en: play with this image
bg_BG: поиграйте си с тази картинка

en: selected
bg_BG: избрани

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
bg_BG: Добавки

en: week(s)
bg_BG: седмица(и)

en: week(s) after.
bg_BG: седмици по-късно.

en: weekly on...
bg_BG: седмично в/ъв...

en: which you have pasted
bg_BG: който добавихте
