MailPoet - en to bs_BA translation catalogue (875 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
bs_BA: %1$s emailova zakazano.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
bs_BA: %1$s pretplatnik je obrisan.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
bs_BA: %1$s pretplatnika je obrisano.

en: "%2$s" imported from %1$s
bs_BA: "%2$s" uveženo iz %1$s

en: "Read more" text
bs_BA: "Opširnije" tekst

en: "View in browser"
bs_BA: "Vidi u pregledniku"

en: %1$s click | %1$s clicks
bs_BA[0]: %1$s klik
bs_BA[1]: %1$s klikova
bs_BA[2]: %1$s klikova

en: %1$s day | %1$s days
bs_BA[0]: %1$s dan
bs_BA[1]: %1$s dana
bs_BA[2]: %1$s dana

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
bs_BA: %1$s email adresa se javlja više nego jednom u vašoj datoteci : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
bs_BA: %1$s email adresa nije ispravno : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
bs_BA: %1$s emailova svakih %2$s

en: %1$s emails received.
bs_BA: %1$s emailova primljeno.

en: %1$s hour | %1$s hours
bs_BA[0]: %1$s sat
bs_BA[1]: %1$s sati
bs_BA[2]: %1$s sati

en: %1$s minute | %1$s minutes
bs_BA[0]: %1$s minuta
bs_BA[1]: %1$s minuta
bs_BA[2]: %1$s minuta

en: %1$s out of %2$s sent.
bs_BA: %1$s od %2$s pošalji.

en: %1$s second | %1$s seconds
bs_BA[0]: %1$s sekunda
bs_BA[1]: %1$s sekundi
bs_BA[2]: %1$s sekundi

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnik je dodan na "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
bs_BA: %1$s pretplatnik je potvrđen.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnik je premješten u "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnik je uklonjen sa "%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
bs_BA: %1$s pretplatnika dodano u %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnika je dodano na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
bs_BA: %1$s pretplatnika je potvrđeno.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnika je premješteno u "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
bs_BA: %1$s pretplatnika je uklonjeno sa "%2$s".

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
bs_BA: %1$s pretplatnika je izveženo. Preuzmite datoteku za izvoz [link]here[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
bs_BA[0]: %1$s sedmica
bs_BA[1]: %1$s sedmica
bs_BA[2]: %1$s sedmica

en: %1$s year | %1$s years
bs_BA[0]: %1$s godina
bs_BA[1]: %1$s godina
bs_BA[2]: %1$s godina

en: %1$s's import list
bs_BA: %1$s's lista uveženo

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
bs_BA: %s premašuje maksimalnu veličinu uploada za uploader multi-datoteka kada se koristi u vašem pregledniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
bs_BA: %s premašuje maksimalnu veličinu za upload na ovoj stranici.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
bs_BA: %sTo edit%s, pređite mišem preko da pokaže dugme za editiranje ispod.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
bs_BA: &#8220;%s&#8221; upload nije uspio.

en: &lt; Prev
bs_BA: &lt; Prethodno

en: , %1$s of which were %2$s
bs_BA: , %1$s od kojih je %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
bs_BA: ... ili dupliciraj jednu ispod da kopirate njen dizajn.

en: 1 hour
bs_BA: 1 sat

en: 15 minutes
bs_BA: 15 minuta

en: 1st
bs_BA: 1.

en: 2 hours
bs_BA: 2 sata

en: 2nd
bs_BA: 2.

en: 30 minutes
bs_BA: 30 minuta

en: 3rd
bs_BA: 3.

en: 5 Minute User Guide
bs_BA: 5 minutni vodič za korisnike

en: 5 minute newbie guide
bs_BA: 5 minutni vodič za početnike

en: << Back
bs_BA: << Natrag

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
bs_BA: Nova lista "%1$s" je kreirana izvan ovog segmenta.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
bs_BA: Tema pod nazivom %1$s već postoji. Da biste ju prepisati, kliknite na odgovarajući okvir prije uploadanja.

en: Action Required
bs_BA: Zahtjeva akciju

en: Actions & Notifications
bs_BA: Akcije & Obavijesti

en: Actions will be executed after %1$s messages
bs_BA: Akcije će biti izvršene nakon %1$s poruka

en: Activate
bs_BA: Aktiviraj

en: Activate bounce and check every...
bs_BA: Aktiviraj odbijanje i provjeri svakih...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
bs_BA: Aktifvirajte ako je vaš SMTP port blokiran.

en: Activate now
bs_BA: Aktiviraj sada

en: Add
bs_BA: Dodaj

en: Add / Edit group of posts
bs_BA: Dodaj / Uredi grupu postova

en: Add Images
bs_BA: Dodaj slike

en: Add Link & Alternative text
bs_BA: Dodaj link i Alternativni tekst

en: Add List
bs_BA: Dodaj listu

en: Add Subscriber
bs_BA: Dodaj pretplatnika

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
bs_BA: Dodajte link u dno svih vaših newslettera tako da pretplatnici mogu izmjeniti svoje profile i liste and lists. [link]Pogledajte svoju profilnu stranicu pretplatnika.[/link]

en: Add link / Alternative text
bs_BA: Dodaj link / Alternativni tekst

en: Add more themes
bs_BA: Dodajte više tema

en: Add to list
bs_BA: Dodaj na listu

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
bs_BA: Dodaj svoje [stars] na [link]wordpress.org[/link] i održite ovaj plugin u osnovi besplatnim.

en: Added
bs_BA: Dodano

en: Address:
bs_BA: Adresa:

en: After submit...
bs_BA: Posle dodaj...

en: Align center
bs_BA: Poravnaj centar

en: Align left
bs_BA: Poravnaj lijevo

en: Align right
bs_BA: Poravnaj desno

en: All
bs_BA: Sve

en: All %1$s subscribers are selected.
bs_BA: Svih %1$s pretplatnika je izabrano.

en: All Newsletters
bs_BA: Svi Newsletteri

en: All Sent
bs_BA: Sve poslano

en: All subscribers on this page are selected.
bs_BA: Svi pretplatnici na ovoj stranici su izabrani.

en: Allow HTML edits
bs_BA: Dopusti HTML izmjene

en: Allow site admins to change the sending method
bs_BA: Dopusti adminima da promjene metodu slanja

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
bs_BA: Dopusti adminima sajta da deaktiviraju Potvrdu Prijave

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
bs_BA: Dopusti korisniku koji se registruje na vaš sajt da se pretplati na listu po svome izboru.

en: Allowed Files
bs_BA: Dozvoljene datoteke

en: Already paid?
bs_BA: Već je plaćeno?

en: Alternative text:
bs_BA: Alternativni tekst:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
bs_BA: Došlo je do pogreške u uploadu. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: Apply
bs_BA: Primjeni

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
bs_BA: Jeste li sigurni da ste odabrali pravi port? Ovo možete ostaviti prazno ako ne znate što da navedete

en: Are you sure you want to delete this form?
bs_BA: Dali ste sigurni da želite obrisati ovaj formular?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
bs_BA: Dali ste sigurni da želite ignorisati %1$s pretplatnika na listi %2$s??

en: Ask for:
bs_BA: Pitaj za:

en: Authentication
bs_BA: Autentifikacija

en: Auto Newsletters
bs_BA: Automatski Newsletteri

en: Automatic latest content
bs_BA: Automatski zadnji sadržaj

en: Average rating: %1$s
bs_BA: Prosječna ocjena: %1$s

en: Back
bs_BA: Natrag

en: Back to lists
bs_BA: Povratak na liste

en: Background
bs_BA: Pozadina

en: Background color with alternate
bs_BA: Pozadinska boja sa izmjenama.

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
bs_BA: Budite kreativni! Ovo je prva stvar koju će Vaši pretplatnici vidjeti. Potaknite ih da otvore e-mail.

en: Blocked IP
bs_BA: Blokirani IP

en: Bookmarks Selection
bs_BA: Odabir favorita

en: Bounce Email
bs_BA: Odbijeni e-mailovi

en: Bounce Handling
bs_BA: Upravljanje odbijenim

en: Bounce handling connection test
bs_BA: Upravljanje odbijenim test spajanje

en: Bounce handling processing
bs_BA: Upravljanje obrade odbijenih

en: Bounced
bs_BA: Odbijeno

en: Bulk Actions
bs_BA: Masovne radnje

en: Button label:
bs_BA: Button oznaka:

en: CSV file
bs_BA: CSV fajl

en: Cancel
bs_BA: Odustani

en: Cancel Upload
bs_BA: Otkaži Upload

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
bs_BA: Ne mogu pristupiti CSV datoteci. Potvrdite pristupna prava za ovaj direktorij "%1$s"

en: Charset
bs_BA: Skup znakova

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
bs_BA: Provjerite [link]naš vodič[/link] kako popuniti formular.

en: Check this box if you want transparency
bs_BA: Označi ovaj okvir ako želite transparentnost

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
bs_BA: Provjerite vašu dolaznu poštu i potvrdite pretplatu.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
bs_BA: Odaberite ime i e-mail adresu pošiljatelja obavijesti.

en: Choose files to upload
bs_BA: Odaberi datoteke za upload

en: Clear selection
bs_BA: Očisti izbor

en: Click here to add a title or text.
bs_BA: Kliknite ovdje da biste dodali naslov ili tekst.

en: Click here to subscribe
bs_BA: Kliknite ovdje za pretplatu

en: Click here to view media.
bs_BA: Kliknite ovde da vidite medij.

en: Clicked
bs_BA: Kliknuto

en: Clicked on
bs_BA: Kliknuto

en: Close
bs_BA: Zatvori

en: Configuration and Permissions
bs_BA: Podešavanja i Dopuštenja

en: Configure each site manually
bs_BA: Podesite svaki sajt ručno

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
bs_BA: Podesite vaš DNS dodajući ključ/vrijednost zapis u TXT kao što je prikazano ispod.

en: Confirm Reinstallation
bs_BA: Potvrdi reinstalaciju

en: Confirm your subscription to %1$s
bs_BA: Potvrdite vašu pretplatu na %1$s

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
bs_BA: Čestitamo, vaša Premium licenca je aktivna. Jedan poslednji korak...

en: Connection method
bs_BA: Metoda konekcije

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
bs_BA: Obratite se administratoru da to modificira, to bi trebalo biti podesivo.

en: Content
bs_BA: Sadržaj

en: Copy
bs_BA: Kopiraj

en: Copy of
bs_BA: Kopija od

en: Copy paste in a text box
bs_BA: Kopiraj i zalijepi u tekstualni okvir

en: Create a new email
bs_BA: Kreiraj novu email poruku

en: Create a new form
bs_BA: Kreiraj novi formular

en: Create a new list
bs_BA: Kreiraj novu listu

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
bs_BA: Kreirajte email nalog posvećen samo odbijenim porukama.

en: Created on
bs_BA: Kreirano na

en: Crunching&hellip;
bs_BA: Kompresujem&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
bs_BA: Trenutni dan mjeseca npr. 2nd, 3rd itd.

en: Current day of the month number
bs_BA: Trenutni dan od broja mjeseca

en: Current month number
bs_BA: Broj trenutnog mjeseca

en: Custom horizontal line
bs_BA: Prilagođena vodoravna linija

en: DKIM signature
bs_BA: DKIM potpis

en: Daily summary of emails sent
bs_BA: Dnevni sažetak poslanih email poruka

en: Date
bs_BA: Datum

en: Date created
bs_BA: Datum kreiranja

en: Day
bs_BA: Dan

en: Debug mode
bs_BA: Debug mod

en: Delete
bs_BA: Obriši

en: Delete image for all newsletters?
bs_BA: Obrisati sliku za sve newslettere?

en: Delete subscribers
bs_BA: Obriši pretplatnike

en: Delete the user
bs_BA: Obriši korisnika

en: Delete this newsletter for ever?
bs_BA: Obrisati ovaj newsletter zauvijek?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
bs_BA: Brisanje liste neće obrisati pretplatnike.

en: Delivery method
bs_BA: Način isporuke

en: Description
bs_BA: Opis

en: Details & PSD
bs_BA: Detalji i PSD

en: Did these subscribers ask to be in your list?
bs_BA: Dali su ovi pretplatnici tražii da budu na vašoj listi?

en: Dismiss
bs_BA: Obustavi

en: Display label within input:
bs_BA: Deaktiviraj naslov unutar polja unosa:

en: Display labels in inputs
bs_BA: Prikaži natpise u ulazima

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
bs_BA: Problemi sa prikazom? [link]Pogledaj ovaj newsletter u svome pregledniku.[/link]

en: Display...
bs_BA: Prikaži...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
bs_BA: Prikazuje se na vrhu newslettera. Ne zaboravite uključiti link tag, npr: [link]Link[/link]

en: Divider
bs_BA: Odjeljivač

en: Divider Selection
bs_BA: Odabir odjeljivača

en: Dividers Selection
bs_BA: Odabir odjeljivača

en: Do nothing
bs_BA: Nemoj činiti ništa

en: Does it work? Try to connect.
bs_BA: Dali radi, probaj se povezati.

en: Domain
bs_BA: Domena

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
bs_BA: Nemoj slati postojećim pretplatnicima samo budućima.

en: Don't wait & send right now.
bs_BA: Ne čekaj i šalji odmah sada.

en: Done
bs_BA: Obavljeno

en: Download as .zip
bs_BA: Download-uj kao .zip

en: Download original Photoshop file
bs_BA: Preuzmi originalnu Photoshop datoteku

en: Downloads: %1$s
bs_BA: Preuzimanja: %1$s

en: Draft
bs_BA: Nedovršeno

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
bs_BA: Povuci i ispusti %1$stekst, postove, odjeljivače.%2$s Pogledaj na desnoj strani!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
bs_BA: Povuci widgete ispod u vaš newsletter.

en: Drop files here
bs_BA: Ispusti datoteke ovdje

en: Drop your footer image here.
bs_BA: Ispusti sliku podnožja ovdje.

en: Drop your logo in this header.
bs_BA: Ispusti logo u ovo zaglavlje.

en: Duplicate
bs_BA: Dupliciraj

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
bs_BA: Svaki put kada jedan od naših korisnika zaboravi napisati recenziju, mače se izgubi. to je žalosno. [link]Dodajte svoju recenziju[/link] and save a kitten today.i nedozvolite da se mače izgubi.

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit Automatic latest content
bs_BA: Izmjeni Automatski zadnji sadržaj

en: Edit Lists
bs_BA: Uredi listu

en: Edit lists
bs_BA: Uredi liste

en: Edit name
bs_BA: Izmjeni Ime

en: Edit subscription page link
bs_BA: Izmjeni link stranice pretplate

en: Edit text
bs_BA: Uredi tekst

en: Edit your subscriber profile: %1$s
bs_BA: Uredite vaš pretplatnički profil: %1$s

en: Edit your subscription
bs_BA: Uredite svoju pretplatu

en: Editing list %1$s
bs_BA: Editiranje liste %1$s

en: Element has been deleted.
bs_BA: Element je obrisan.

en: Elements deleted
bs_BA: Elementi obrisani

en: Email %1$s already exists.
bs_BA: Email %1$s već postoji.

en: Email Address
bs_BA: Email Adrese

en: Email content
bs_BA: Sadržaj e-mail

en: Email notifications
bs_BA: Email obavijesti

en: Email subject
bs_BA: Naslov e-maila

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
bs_BA: Email će biti poslan za %1$s za %2$s

en: Enabled
bs_BA: Omogućeno

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
bs_BA: Podesite da svi sajtovi šalju sa unikatne OD email adrese. Morate podesiti Automatski Odbijanje (Premium) SPF & DKIM samo jednom.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
bs_BA: Unesite e-mail adrese koje trebaju primati obavijesti (odvojene zarezom)

en: Error Saving newsletter...
bs_BA: Greška prilikom spremanja newslettera...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
bs_BA: Greška prilikom slanja poruke <b><i>%s</i></b> za <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
bs_BA: Greška prilikom potvrđivanja polja

en: Error when inserting emails.
bs_BA: Greška prilikom unošenja email adresa.

en: Error when inserting list.
bs_BA: Greška prilikom umetanja liste.

en: Excel for Windows
bs_BA: Excel za Windows

en: Export
bs_BA: Izvoz

en: Export Subscribers
bs_BA: Izvoz pretplatnika

en: Export confirmed subscribers only
bs_BA: Izvezi samo potvrđene pretplatnike

en: Export to CSV
bs_BA: Izvoz u CSV

en: Exporting %1$s subscribers
bs_BA: Izveženo %1$s pretplatnika

en: Failed Permanently
bs_BA: Neuspjesno trajno

en: Failed Send
bs_BA: Neuspješno slanje

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
bs_BA: Polje "%1$s" je obavezno u tablici "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
bs_BA: Polje "%1$s" treba biti ispravan Email.

en: File canceled.
bs_BA: Datoteka otkazana.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
bs_BA: Popunite formular tako da se možemo povezati.

en: First Name
bs_BA: Ime

en: First Time? See it in Action
bs_BA: Prvi Put? Pogledaj u Akciji

en: First name
bs_BA: Ime

en: First step: main details
bs_BA: Prvi korak: glavni detalji

en: Follow us and don't miss anything!
bs_BA: Pratite nas i nemojte propustiti ništa!

en: Footer
bs_BA: Podnožje

en: Footer background
bs_BA: Podnožje pozadina

en: Footer text
bs_BA: Podnožje tekst

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
bs_BA: Naprimjer, "Proljetni email". [link]Pročitaj vodič.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
bs_BA: Za vlastitu uporabu, nikad se ne prikazuje pretplatnicima.

en: Free
bs_BA: Besplatno

en: Friday
bs_BA: Petak

en: From
bs_BA: Ne

en: Full name of current day
bs_BA: Puno ime trenutnog dana

en: Full name of current month
bs_BA: Puno ime i trenutni mjesec

en: Get Help!
bs_BA: Pomoć!

en: Get Premium now
bs_BA: Nadogradite na Premium odmah

en: Get all MS users
bs_BA: Preuzmi sve MS korisnike.

en: Go Premium!
bs_BA: Idi na Premium!

en: Go premium, you cannot send anymore!
bs_BA: Pređi na premium, nemožete slati više!

en: Google Analytics Campaign
bs_BA: Google Analytic Kampanja

en: Great, you'll never hear from us again!
bs_BA: Odlično, nećete čuti ponovo od nas!

en: HTTP error.
bs_BA: HTTP greška.

en: Header
bs_BA: Zaglavlje

en: Header background
bs_BA: Zaglavlje pozadina

en: Heading 1
bs_BA: Naslov 1

en: Heading 2
bs_BA: Naslov 2

en: Heading 3
bs_BA: Naslov 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
bs_BA: Poštovani/a!
    
    Hvala što ste se pretplatili na našoj web stranici.
    Molimo da aktivirate svoju pretplatu: [lists_to_confirm] klikom na link ispod: 
    
    [activation_link]Kliknite ovdje kako bi potvrdili svoju pretplatu.[/activation_link]
    
    Hvala,
    
     ekipa!

en: Help yourself. Or let us help you.
bs_BA: Pomozite sebi. Ili dopustite da mi vama pomognemo.

en: Here is the list of bounced emails.
bs_BA: Ovdje je lista odbijenih email poruka.

en: Hide!
bs_BA: Sakrij!

en: Horizontal line
bs_BA: Vodoravna linija

en: Hostname
bs_BA: Ime hosta

en: How about a new list?
bs_BA: Kako kreirati novu listu?

en: How do you want to import?
bs_BA: Kako želite uvesti?

en: How does it work?
bs_BA: Kako radi?

en: How spammy is this newsletter?
bs_BA: Koliko je spamerski ovaj newsletter?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
bs_BA: Postaviću da se cron posao izvršava na server često koliko god ja želim. Pročitajte [link]podesite sami cron poslove[/link].

en: IO error.
bs_BA: IO greška.

en: IP address
bs_BA: IP adresa

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
bs_BA: Ako postoji tema sa istim nazivom, prepiši to.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
bs_BA: Ako je odgovor "ne". smatrajte se spamerom.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
bs_BA: Ako ste potvrdili temu, to će pregaziti vaše zaglavlje, podnožje, razdjelnike i stilove

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
bs_BA: Ako ostavite ovo polje prazno, neće se prikazati nakon što pošaljete email

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
bs_BA: Ako ste nedavno uspješno, poslali puno email poruka, ove pogreške također mogu biti zbog ograničenja vašeg servera.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
bs_BA: Ako želite koristiti sve mogućnosti uploadera, kao i upload više datoteka odjednom, molimo nadogradite na lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
bs_BA: Ignoriraj stupac...

en: Ignore current subscribers
bs_BA: Ignoriši trenutne pretplatnike.

en: Image
bs_BA: Slika

en: Image Parameters
bs_BA: Parametri slike

en: Image alignment
bs_BA: Položaj slike

en: Image has been deleted.
bs_BA: Slika je obrisana.

en: Image selection has been saved.
bs_BA: Odabir slika je sačuvan.

en: Image selection has not been saved.
bs_BA: Odabir slika nije spremljen.

en: Images
bs_BA: Slike

en: Import
bs_BA: Uvoz

en: Import Subscribers
bs_BA: Uvoz pretplatnika

en: Import from %1$s
bs_BA: Uvoz iz %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
bs_BA: Uvoz kroz plugin %1$s je obustavljen.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
bs_BA: Uvoz kroz plugin %1$s je dovršen.

en: Import subscribers from plugins
bs_BA: Uvoz pretplatnika kroz plugin

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
bs_BA: Uveženo %1$s pretplatnika kroz plugin: %2$s

en: In Queue
bs_BA: Na čekanju za slanje

en: Includes: %1$s
bs_BA: Uključuje: %1$s

en: Industry
bs_BA: Industrija

en: Information is missing.
bs_BA: Podatak nedostaje.

en: Insert Subscription Form
bs_BA: Ubaci Formu za Pretplatu

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
bs_BA: Ubacite [newsletter:total] da prikažete broj postova, [newsletter:post_title] da prikažete naslove zadnjih postova & [newsletter:number] da prikažete broj izdanja.

en: Insert form
bs_BA: Umetnite formu

en: Install Themes
bs_BA: Instaliraj Theme

en: Is this field mandatory?
bs_BA: Dali je ovo polje obavezno?

en: Issue number
bs_BA: Broj Izdanja

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
bs_BA: Ne funkcionira sve onako kako mi želimo, zar ne? Imamo [link] posebnu web stranicu za podršku [/link] s dokumentacijom i tiket sustavom.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
bs_BA: Izgleda da je vaš widget obrisan kroz WordPress' [link]widgets area[/link].

en: Keep this plugin essentially free
bs_BA: Održite ovaj plugin u osnovi besplatnim

en: Key
bs_BA: Ključ

en: Label:
bs_BA: Naslov:

en: Last
bs_BA: Posljednji

en: Last Name
bs_BA: Prezime

en: Last name
bs_BA: Prezime

en: Last updated: %1$s
bs_BA: Zadnji put obnovljeno: %1$s

en: Latest content already sent.
bs_BA: Najnoviji sadržaj već je poslan.

en: Latest post title
bs_BA: Naslov zadnjeg posta

en: Learn more.
bs_BA: Saznajte više.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
bs_BA: Ostavite ovu opciju na Da. Samo mali dio SMTP usluga tražiti provjeru autentičnosti za isključivanje.

en: Let subscribers select their lists:
bs_BA: Dopustite da pretplatnici odaberu listu:

en: Line is empty
bs_BA: Redak je prazan

en: Link to browser version
bs_BA: Link za browser verziju

en: Links
bs_BA: Linkovi

en: List "%1$s" has been deleted.
bs_BA: Lista "%1$s" je obrisana.

en: List "%1$s" has been duplicated.
bs_BA: Lista "%1$s" je duplicirana.

en: List "%1$s" has been synchronised.
bs_BA: Lista "%1$s" je sinhronizirana.

en: List created based on a newsletter segment.
bs_BA: Lista je kreirana na temelju jednog newsletter segmenta.

en: List has been updated.
bs_BA: Lista je ažurirana.

en: List of fields to export
bs_BA: Lista polja za izvoz

en: List of forms
bs_BA: Lista formi

en: List selection
bs_BA: Odabir liste

en: Lists
bs_BA: Liste

en: Lists and Subscribers
bs_BA: Liste i Pretplatnici

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
bs_BA: Liste na koje su pretplatnici pretplaćeni.

en: Loading...
bs_BA: Učitavanje...

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
bs_BA: Tražite brži način za slanje? [link]Opširnije[/link] o slanju sa profesionalnim SMTP.

en: Love kittens?
bs_BA: Voli mačiće?

en: Mailbox Full
bs_BA: Mailbox je pun

en: Mailbox not available
bs_BA: Mailbox nije dostupan

en: Maximum of posts to show
bs_BA: Maksimalni broj postova za prikaz

en: Maximum upload file size: %d%s
bs_BA: Maksimalna veličina datoteke za upload: %d%s

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
bs_BA: Memorija premašena. Pokušajte drugu manju datoteku.

en: Message delayed
bs_BA: Poruka odlozena

en: Method set by the network admin.
bs_BA: Metoda postavljena od strane mrežnog administratora.

en: Modified On
bs_BA: Izmjenjeno na

en: Modify
bs_BA: Izmjeni

en: Monday
bs_BA: Ponedjeljak

en: Move to list
bs_BA: Premjesti na listu

en: My first list
bs_BA: Moja prva lista

en: My rating: %1$s
bs_BA: Moja ocjena: %1$s

en: Name
bs_BA: Naziv

en: Name & email of yourself or your company.
bs_BA: Vaše Ime & email  ili vaše kompanije.

en: Need help?
bs_BA: Potrebna pomoć?

en: Network's Default Sending Method
bs_BA: Mrežna podrazumijevana metoda slanja.

en: Network's Method
bs_BA: Mrežna Metoda

en: New Form
bs_BA: Novi Formular

en: New form
bs_BA: Novi obrazac

en: New list
bs_BA: Nova lista

en: New subscriber to %1$s
bs_BA: Novi pretplatnik na %1$s

en: Newsletter Images
bs_BA: Slike newslettera

en: Newsletter Pro (by Satollo)
bs_BA: Newsletter Pro (od Satollo)

en: Newsletter Subject
bs_BA: Newsletter Naslov

en: Newsletter can't be deleted.
bs_BA: Newsletter ne može biti obrisan.

en: Newsletter deleted.
bs_BA: Newsletter je obrisan.

en: Newsletter has been saved as a draft.
bs_BA: Newsletter je spremljen kao skica.

en: Newsletter has been saved.
bs_BA: Newsletter je spremljen.

en: Newsletter has been scheduled.
bs_BA: Newsletter je zakazan.

en: Newsletter profile has been updated.
bs_BA: Newsletter profil je ažuriran.

en: Newsletter successfully created.
bs_BA: Newsletter je uspješno kreiran.

en: Newsletters
bs_BA: Newsletteri

en: Newsletters (by Tribulant)
bs_BA: Newsletters (od Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
bs_BA: Newsletteri su već poslani. Vaš posljednji newsletter će biti poslan kasnije.

en: Next &gt;
bs_BA: Slijedeće &gt;

en: Next send out in %1$s
bs_BA: Slijedeće slanje u %1$s

en: Next send out on %1$s
bs_BA: Slijedeće slanje na %1$s

en: Next step
bs_BA: Slijedeći korak

en: Next try in %s minutes.
bs_BA: Slijedeći pokušaj za %s minuta.

en: No
bs_BA: Ne

en: No list specified
bs_BA: Nema specifirane liste

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
bs_BA: Pretplatnik nije pronađen, vjerojatno je bio obrisan.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
bs_BA: Nijedan od vaših emailova nije poslan? Onda aktivirajte ovu opciju.

en: Not Configured!
bs_BA: Nije Podešeno!

en: Not active.
bs_BA: Nije aktivno.

en: Not sent yet.
bs_BA: Nije još poslano.

en: Note:
bs_BA: Napomena:

en: Once a week
bs_BA: Jednom tjedno

en: Once every 28 days
bs_BA: Jednom svakih 28 dana

en: Once every fifteen minutes
bs_BA: Jednom svakih petnaest minuta

en: Once every five minutes
bs_BA: Jednom svakih pet minuta

en: Once every ten minutes
bs_BA: Jednom svakih deset minuta

en: Once every thirty minutes
bs_BA: Jednom svakih trideset minuta

en: Once every two hours
bs_BA: Jednom svakih dva sata

en: Once every two minutes
bs_BA: Jednom svake dvije minute

en: One configuration for all sites
bs_BA: Jedno podešavanje za sve sajtove

en: One less subscriber to %1$s
bs_BA: Jedan pretplatnik manje u %1$s

en: Oops! You're already subscribed.
bs_BA: Opa! Vi ste već pretplaćeni.

en: Open, clicks, unsubscribed
bs_BA: Otvoreno, kliknuto, odjavljeno

en: Opened
bs_BA: Otvoreno

en: Opened date
bs_BA: Datum otvaranja

en: Ordering
bs_BA: Redosljed

en: POP3 without imap extension
bs_BA: POP3 bez imap ekstenzije

en: Page %1$s
bs_BA: Stranica %1$s

en: Page does not exist.
bs_BA: Stranica ne postoji.

en: Page is not accessible.
bs_BA: Stranica nije dostupna.

en: Pages
bs_BA: Stranice

en: Pause
bs_BA: Pauziraj

en: Paused
bs_BA: Pauzirano

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
bs_BA: Photoshop fajl je dostupan kao dio [link]Premium mogućnosti[/link].

en: Pick a date
bs_BA: Izaberite datum

en: Pick a list
bs_BA: Odaberi listu

en: Pick one or many lists
bs_BA: Odaberite jednu ili više lista

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
bs_BA: Odaberite liste u koje želite uvesti ove pretplatnike.

en: Pick your prefered configuration?
bs_BA: Izaberite svoje omiljeno podešavanje?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
bs_BA: Molimo vas kontaktirajte administratora servera da popravi ovo.

en: Please enter first name
bs_BA: Molimo unesite ime

en: Please enter last name
bs_BA: Molimo unesite prezime

en: Please make a selection first!
bs_BA: Molimo da najprije odaberete!

en: Please select a newsletter.
bs_BA: Molimo odaberite newsletter.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
bs_BA: Molimo pokušati uploadati ovu datoteku sa %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
bs_BA: Ažurirajte svoj WordPress na najnoviju verziju, kako bi dobili najnoviji upload sustava.

en: Please verify your link to this page.
bs_BA: Molimo da potvrdite vaš link na ovoj stranici.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
bs_BA: Molimo da provjerite vašu mail konfiguraciju i da provjerite možete li poslati test email poruku.

en: Position your mouse over the image to the left.
bs_BA: Postavite miša preko slike lijevo.

en: Post Notifications
bs_BA: Obavijesti Posta

en: Post Selection
bs_BA: Pošalji odabrano

en: Posts
bs_BA: Postovi

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
bs_BA: Premium licenca ne postoji za vašu stranicu. Kupite je [link]ovdje[/link].

en: Premium version is valid for your site.
bs_BA: Premium verzija vrijedi samo za vašu stranicu.

en: Preview
bs_BA: Pregled

en: Preview in new tab
bs_BA: Prikaz u novoj kartici

en: Preview page
bs_BA: Stranica za pregled

en: Preview without images
bs_BA: Pregled bez slika

en: Process bounce handling now!
bs_BA: Obradi upravljanje odbijenih sada!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
bs_BA: Proces je osvježen kako bi se izbjegao mogući gubitak spajanja.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
bs_BA: Proces je osvježen kako bi se izbjeglo vremensko ograničenje.

en: Purchase the premium version.
bs_BA: Kupite premium verziju.

en: Queue is empty!
bs_BA: Red čekanja je prazan!

en: Radio buttons
bs_BA: Radio gumbi

en: Random text or instructions
bs_BA: Slučajni tekst ili upute

en: Read documentation
bs_BA: Pročitaj dokumentaciju

en: Read more
bs_BA: Opširnije

en: Read more.
bs_BA: Opširnije.

en: Read online.
bs_BA: Pročitajte online.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
bs_BA: Pročitajte naše jednostavne i lagane [link]uvjete korištenja.[/link]

en: Registration is disabled on this site.
bs_BA: Registracija je deaktivirana na ovome sajtu.

en: Reinstall
bs_BA: Reinstaliraj

en: Reinstall from scratch
bs_BA: Reinstaliraj od početka

en: Reinstall now...
bs_BA: Reinstaliraj sada...

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Remove from all lists
bs_BA: Ukloni sa svih listi

en: Remove from list
bs_BA: Ukloni sa liste

en: Remove from the queue
bs_BA: Ukloni iz čekanja za slanje

en: Remove image
bs_BA: Ukloni sliku

en: Remove link
bs_BA: Ukloni link

en: Remove text
bs_BA: Ukloni tekst

en: Reply-to name & email
bs_BA: Ime i e-mail za odgovor

en: Resume
bs_BA: Ponovo pokreni

en: Roles and permissions
bs_BA: Uloge i dopuštenja

en: SPF and DKIM
bs_BA: SPF i DKIM

en: Saturday
bs_BA: Subota

en: Save
bs_BA: Spremi

en: Save & close
bs_BA: Spremi i zatvori

en: Save and reactivate
bs_BA: Spremi i ponovo aktiviraj

en: Save as draft and close
bs_BA: Sačuvaj za kasnije i zatvori

en: Save settings
bs_BA: Spremi postavke

en: Saved! The changes are already active in your widget.
bs_BA: Sačuvano! Promjene će biti aktivne u vašem widgetu.

en: Saved.
bs_BA: Spremljeno.

en: Saving form...
bs_BA: Čuvanje formulara...

en: Saving newsletter...
bs_BA: Spremanje newslettera...

en: Schedule
bs_BA: Raspored

en: Schedule it
bs_BA: Zakaži za

en: Scheduled
bs_BA: Planirano

en: Scheduled to be sent in %1$s
bs_BA: Planirano da bude poslano u %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
bs_BA: Planirano da bude poslano na %1$s

en: Search
bs_BA: Traži

en: Search newsletters
bs_BA: Traži newslettere

en: Search recipients
bs_BA: Traži primatelje

en: Search subscribers
bs_BA: Traži pretplatnike

en: Secure connection
bs_BA: Sigurna veza

en: Secure connection(SSL)
bs_BA: Sigurna konekcija (SSL)

en: Security error.
bs_BA: Sigurnosna greška.

en: Segment of %1$s
bs_BA: Segment od %1$s

en: Select Files
bs_BA: Odaberi datoteke

en: Select a form:
bs_BA: Izaberi formular:

en: Select all %1$s subscribers.
bs_BA: Izaberi svih %1$s pretplatnika.

en: Select at least 1 subscriber!
bs_BA: Izaberite barem 1 pretplatnika!

en: Select list(s):
bs_BA: Izaberi liste:

en: Select the list you want to add:
bs_BA: Izaberite liste koje želite dodati:

en: Select your industry.
bs_BA: Izaberite vašu industriju.

en: Selection options
bs_BA: Opcije Izbora

en: Self-signed certificates
bs_BA: Samo-potpisani sertifikati

en: Send
bs_BA: Pošalji

en: Send Process
bs_BA: Postupak slanja

en: Send a test mail
bs_BA: Pošalji test email

en: Send immediately.
bs_BA: Pošalji odmah.

en: Send later
bs_BA: Pošalji nakon

en: Send preview
bs_BA: Pregledaj za slanje

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
bs_BA: Pošalji putem profesionalnog SMTP providera, odličan izbor za velike i male liste. Dogovorili smo promotivne ponude s nekoliko providera.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
bs_BA: Pošaljite sebi testni email, kako bi odabrali koji način radi s vašim serverom.

en: Send...
bs_BA: Pošalji...

en: Sender
bs_BA: Pošiljatelj

en: Sender of notifications
bs_BA: Pošiljatelj obavijesti

en: Sending
bs_BA: Slanje

en: Sending a test email
bs_BA: Slanje test email poruke

en: Sending batch of emails...
bs_BA: Slanje grupe email poruka...

en: Sending has resumed.
bs_BA: Slanje je nastavljeno.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
bs_BA: Pošalji odmah nakon što se netko pretplati na mailing listu %1$s

en: Sending is now paused.
bs_BA: Slanje je sada pauzirano.

en: Sending per event
bs_BA: Slanje po događaju

en: Sending preview...
bs_BA: Pregled prije slanja...

en: Sending suspended.
bs_BA: Slanje je obustavljeno.

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
bs_BA: Poslano %2$s posle novog korisnika dodatog na vaš sajt kao %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
bs_BA: Pošalji %2$s nakon što se netko pretplati na mailing listu %1$s

en: Sent On
bs_BA: Poslano na

en: Sent daily at %1$s.
bs_BA: Pošalji dnevno u %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
bs_BA: Poslano odmah posle novog korisnika koji je dodan na vaš saj kao %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
bs_BA: Pošalji mjesečno na %1$s %2$s na %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
bs_BA: Pošalji mjesečno na %1$s na %2$s

en: Sent to %1$s out of %2$s
bs_BA: Poslano na %1$s od %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
bs_BA: Poslano na %1$s pretplatnika.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
bs_BA: Pošalji tjedno na %1$s na %2$s

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Share anonymous data
bs_BA: Pošalji anonimne podatke

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
bs_BA: Podijelite anonimne podatke i pomozite da poboljšamo ovaj plugin. [link]Pročitaj više[/link].

en: Share your data
bs_BA: Dijelite vaše podatke

en: Show all months
bs_BA: Prikaži sve mjesece

en: Show all themes
bs_BA: Prikaži sve teme

en: Show divider between posts
bs_BA: Prikaži odjeljivač između postova

en: Size:
bs_BA: Veličina:

en: Social Bookmark Selection
bs_BA: Social Bookmark Izbor

en: Social bookmarks
bs_BA: Socialni bookmark-i

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
bs_BA: Žao nam je, ispunili ste vašu kvota prostora (%s MB).

en: Spam test results
bs_BA: Spam test rezultati

en: Split subscribers into %1$s pages.
bs_BA: Razbij pretplatnike u %1$s stranice.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
bs_BA: U emailu se pojavljuju kvadratići ili čudni znakovi? Odaberite enkodiranje za svoj jezik.

en: Standard Newsletters
bs_BA: Standardni newsletteri

en: Standard newsletter
bs_BA: Standardni newsletter

en: Stats
bs_BA: Statistika

en: Stats : %1$s
bs_BA: Statistika : %1$s

en: Step %1$s
bs_BA: Korak %1$s

en: Step 1:
bs_BA: Korak 1:

en: Step 2:
bs_BA: Korak 2:

en: Step 3:
bs_BA: Korak 3:

en: Step 4:
bs_BA: Korak 4:

en: Styles
bs_BA: Stilovi

en: Styles could not be saved
bs_BA: Stilovi nisu mogli biti spremljeni

en: Styles have been saved
bs_BA: Stilovi su spremljeni

en: Subject
bs_BA: Naziv newslettera

en: Subject line
bs_BA: Predmet

en: Submit
bs_BA: Pošalji

en: Subscribe in comments
bs_BA: Pretplata na komentarima

en: Subscribe in registration form
bs_BA: Pretplata na formularu registracije.

en: Subscribe to our Newsletter
bs_BA: Pretplata na naš Newsletter

en: Subscribe!
bs_BA: Pretplati!

en: Subscribed
bs_BA: Pretplaćeno

en: Subscribed on
bs_BA: Pretplaćen

en: Subscriber
bs_BA: Pretplatnik

en: Subscriber Status
bs_BA: Pretplatnik Status

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
bs_BA: Pretplatnik već postoji. [link]Klikni da izmjeniš[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
bs_BA: Pretplatnik je modifikovan. [link]Izmjeni ponovo[/link].

en: Subscriber has been saved.
bs_BA: Pretplatnici su spremljeni.

en: Subscriber has not been modified.
bs_BA: Pretplatnici nisu modificirani.

en: Subscriber has not been saved.
bs_BA: Pretplatnici nisu spremljeni.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
bs_BA: Pretplatnik nije pronađen : <b><i>%s</i></b>

en: Subscribers
bs_BA: Pretplatnici

en: Subscribers can choose from these lists :
bs_BA: Pretplatnici mogu odabrati iz ovih popisa:

en: Subscribers can edit their profile
bs_BA: Pretplatnici mogu editirati svoje profile

en: Subscribers in no list
bs_BA: Pretplatnici bez liste

en: Subscribers per page:
bs_BA: Pretplatnika po stranici:

en: Subscribers to show per page:
bs_BA: Pretplatnika prikazati po stranici:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
bs_BA: Pretplatnici će sada trebati aktivirati njihove pretplate putem emaila kako bi dobili vaše newslettere. Ovo je preporučeno.

en: Subscription confirmation
bs_BA: Potvrda za pretplatu

en: Subscription date
bs_BA: Datum pretplate

en: Subscription form for your newsletters.
bs_BA: Pretplatnička forma za vaš newsletter.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
bs_BA: Pretplata bez JavaScripte je onemogućena.

en: Success message:
bs_BA: Poruka za uspješno:

en: Successfully connected to %1$s
bs_BA: Uspješno spojeno na %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
bs_BA: Uspješno poslano na <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
bs_BA: Nedjelja

en: Tags: %1$s
bs_BA: Tagovi: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
bs_BA: Samo polako, plugin će učiniti ostalo.

en: Test email successfully sent to %s
bs_BA: Test email uspješno poslan na %s

en: Text
bs_BA: Tekst

en: Text of "Unsubscribe" link
bs_BA: Tekst za "Odjava" link

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
bs_BA: <strong>sa emaila</strong> vrijednost koju ste upisali (%1$s) nije valjana email adresa.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
bs_BA: <strong>odgovori na</strong> email vrijednost koju ste upisali  (%1$s) nije valjana email adresa.

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
bs_BA: PHP Ekstenzija openssl nije omogućena na vašem serveru. Zamolite vaš host da to omogući ako želite koristiti SSL spajanje.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
bs_BA: Postupak slanja je zaustavljen jer ovdje ima previše grešaka.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
bs_BA: Adresa će biti dodana u podnožje newslettera. To pomaže izbjegavanju spam filtera.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
bs_BA: Odbijena email adresa "%1$s" može zapravo prouzročiti problem. Ostavite polje prazno i pokušajte ponovo.

en: The email ID %s is not published
bs_BA: Email ID %s nije objavljen

en: The email is not valid!
bs_BA: Email nije valjan!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
bs_BA: Prvi redak CSV datoteke treba biti zaglavlje stupaca: "email","prezime","ime".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
bs_BA: Prva stvar koju vaši pretplatnici vide. Budite kreativni...

en: The form named "%1$s" has been created.
bs_BA: Formular sa imenom "%1$s" je kreiran.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
bs_BA: Formular sa imenom "%1$s" je obrisan.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
bs_BA: Automatski kreiranih lista prilikom uvoza pretplatnika kroz plugin : "%1$s

en: The list does not exists or cannot be deleted.
bs_BA: Lista ne postoji ili ne može biti obrisana.

en: The list does not exists or cannot be synched.
bs_BA: Lista ne postoji ili ne može biti sinhronizirana.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
bs_BA: Lista postoji u "%1$s" i uvežena je automatski.

en: The list has been deleted.
bs_BA: Lista je obrisana.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
bs_BA: Lista koju ste zaljepili je prevelika za preglednik. <strong>Uploadajte datoteku</strong> umjesto toga.

en: The newsletter doesn't exist.
bs_BA: Newsletter ne postoji.

en: The newsletter has been duplicated.
bs_BA: Newsletter je dupliciran.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
bs_BA: Newsletter će biti deaktiviran, trebat ćete ga ponovo aktivirati nakon što dovršite editiranje. Želite li nastaviti?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
bs_BA: Postovi ispod su dodani sa widgetom %sAutomatski zadnji sadržaj%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
bs_BA: Drugi redak CSV datoteke treba sadržavati vrijednosti: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
bs_BA: Segment je uklonjen iz reda čekanja ovog newslettera.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
bs_BA: Najjednostavnije rješenje za male liste. Vaše web host postavlja dnevni email-limit.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
bs_BA: Popis pretplatnika koji će se koristiti za ovu kampanju.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
bs_BA: Tema %1$s je instalirana na vašu stranicu.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
bs_BA: Tema je dostupna samo u Premium verziji. [link]12 dobrih razloga da nadogradite.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
bs_BA: Tema koju ste odabrali nije mogla biti učitana.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
bs_BA: Prva dva retka datoteke koju ste prenijeli jesu slijedeća:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
bs_BA: Web preglednik na Vašem uređaju ne može se koristiti za prijenos datoteka. Možda možete koristiti <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">izvornu aplikaciju za vaš uređaj</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
bs_BA: Tema %1$s nije mogla biti obrisana.

en: Theme %1$s has been deleted.
bs_BA: Tema %1$s je obrisana.

en: Themes
bs_BA: Teme

en: Then paste your list here
bs_BA: Zatim zalijepite popis ovdje

en: There are %1$s messages in your mailbox
bs_BA: Imate %1$s poruka u vašem poštanskom sandučiću

en: There are %1$s pending email(s)
bs_BA: Ima %1$s email(ova) na čekanju

en: There are no bounced messages to process right now!
bs_BA: Trenutno nema vraćenih poruka za obradu!

en: There are no list to send to.
bs_BA: Nema lista na koje se može slati.

en: There are no messages
bs_BA: Nema poruka

en: There are no newsletters.
bs_BA: Nema newsletter-a.

en: There are no posts corresponding to that search.
bs_BA: Nema članaka koji odgovaraju vašem pretraživanju.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
bs_BA: Ima mnogo razloga za odbijanje. Podesite šta uraditi u svakom scenariju.

en: There is no plugin to import from.
bs_BA: Nema plugina za uvoz.

en: There is no subject or body in this email
bs_BA: Nedostaje predmet ili sadržaj u ovoj email poruci

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
bs_BA: Izgleda da postoji greška u listi koju pokušavate uvesti.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
bs_BA: Došlo je do pogreške konfiguracije. Molimo kontaktirajte administratora poslužitelja.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
bs_BA: Nema licence za "%1$s". Ako ste Premium, dodajte vaš domen u [link]mendžer naloga[/link].

en: These tables could not be created on installation: %1$s
bs_BA: Ove tablice ne mogu biti kreirane prilikom instalacije: %1$s

en: Third party
bs_BA: Treća strana

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
bs_BA: Ovo vam dopušta da modifikujete HTML ili tekstualne blokove u vizualnom editoru.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
bs_BA: Ovo mijenja naziv na linku za otkazivanje pretplate u podnožju newslettera.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
bs_BA: Ovaj email engine radi na 95&#37; servera

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
bs_BA: Ova mogućnost nemože raditi zato što je opcija plugina JetPack - "Komentari"  aktivirana.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
bs_BA: Ova značajka zahtjeva inline frames. Vi imate iframes onemogućeno ili to vaš preglednik ne podržava.

en: This file is empty. Please try another.
bs_BA: Datoteka je prazna. Molimo pokušajte neku drugu.

en: This file is not an image. Please try another.
bs_BA: Ova datoteka nije slika. Molimo pokušajte drugu.

en: This file type is not allowed. Please try another.
bs_BA: Ova vrsta datoteke nije dozvoljena. Molimo pokušajte drugu.

en: This form adds subscribers to these lists:
bs_BA: Ovaj formular dodaje pretplatnike na sledeće liste:

en: This form does not exist
bs_BA: Ovaj formular nepostoji

en: This form does not exist.
bs_BA: Ovaj formular nepostoji.

en: This form has already been deleted.
bs_BA: Ovaj formular je već obrisan.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
bs_BA: Ova slika je možda u nekom članku. Obrisati svejedno?

en: This is fast!
bs_BA: Ovo je brzo!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
bs_BA: Ovo je veće od maksimalne veličine. Molimo pokušajte drugo.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
bs_BA: Ovo je predmet poruke. Budite kreativni jer je ovo prvo što će pretplatnik ugledati.

en: This method works on 5&#37; of servers
bs_BA: Ova metoda radi na  5&#37; servera.

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
bs_BA: Treba biti u CSV formatu ili jednostavno zalijepite iz Gmaila, Hotmaila ili Yahooa. Pogledajte [link]primjere u našoj stranici podrške[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
bs_BA: Treba biti u CSV formatu. Pogledajte [link]primjere u našoj stranici podrške[/link].

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
bs_BA: Ova kartica će biti ispunjen slikama iz tekućeg i prethodnih newslettera.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
bs_BA: Ovaj tekst se prikazuje kada email klijent blokira slike, što je slučaj većinom vremena.

en: Thursday
bs_BA: Četvrtak

en: Time remaining: %1$s
bs_BA: Preostalo vrijeme:  %1$s

en: Title:
bs_BA: Naslov:

en: To edit, simply click on this block of text.
bs_BA: Za uređivanje, jednostavno klikni na ovaj blok teksta.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
bs_BA: Da nastavite slanje [link]Pređite sada na premium![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
bs_BA: Da biste se pretplatili na naš newsletter, jednostavno dodajte vašu email adresu ispod. Biti će vam poslan potvrdni email!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
bs_BA: Na koju adresu idu svi vraćeni emailovi? Nabavite [link]Premium verziju[/link] za automatsko upravljanje s tim.

en: Today you have sent %1$s emails
bs_BA: Danas ste poslali %1$s email poruka

en: Today's statistics
bs_BA: Statistika za danas

en: Total number of posts or pages
bs_BA: Ukupan broj postova i stranica

en: Total of %1$s clicks:
bs_BA: Ukupno %1$s klikova:

en: Total of batch
bs_BA: Ukupno slanja

en: Tuesday
bs_BA: Utorak

en: Twice daily
bs_BA: Dva puta dnevno

en: Type name of your new list
bs_BA: Upišite ime vaše nove liste.

en: Unconfirmed
bs_BA: Nepotvrđeno

en: Unlisted
bs_BA: Nije na listi

en: Unopened
bs_BA: Neotvoreno

en: Unsubscribe
bs_BA: Odjava

en: Unsubscribe from all lists
bs_BA: Odjavi iz svih lista

en: Unsubscribe from list: %1$s
bs_BA: Odjavi sa liste: %1$s

en: Unsubscribe link
bs_BA: Link oktazivanja Pretplate

en: Unsubscribe the user
bs_BA: Otkaži pretplatu korisnika

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
bs_BA: Otkaži pretplatu korisnika i dodaj ga na listu "%1$s"

en: Unsubscribed
bs_BA: Odjavljeno

en: Unsubscribed on %1$s
bs_BA: Otkazana pretplata %1$s

en: Update
bs_BA: Nadogradi

en: Upgrade DKIM key
bs_BA: Nadogradi DKIM ključ

en: Upload Theme (.zip)
bs_BA: Prenesite temu (.zip)

en: Upload a file
bs_BA: Upload datoteke

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
bs_BA: Greška prilikom učitavanja, datoteka %1$s je prevelika! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
bs_BA: Upload nije uspio.

en: Upload stopped.
bs_BA: Upload je zaustavljen.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
bs_BA: ili

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
bs_BA: Koristite ovaj URL u vašim cron poslovima:  [cron_url]

en: User choice: %s
bs_BA: Korisnički izbor: %s

en: User has been inserted.
bs_BA: Korisnik je umetnut.

en: User has been updated.
bs_BA: Korisnik je ažuriran.

en: User has not been inserted.
bs_BA: Korisnik nije umetnut.

en: User has not been updated.
bs_BA: Korisnik nije ažuriran.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
bs_BA: Korisnici i dalje mogu promjeniti svoju adresu za odgovor u svojim newsletter-ima. Mrežni admini mogu i dalje izmjeniti metodu slanja za svaki sajt.

en: Value
bs_BA: Vrijednost

en: View
bs_BA: Vidi

en: View all
bs_BA: Vidi sve

en: View all lists
bs_BA: Vidi sve liste

en: View all themes by %1$s
bs_BA: Vidi sve teme od %1$s

en: View author's website
bs_BA: Vidi web stranicu autora

en: View by lists
bs_BA: Pregled po listama

en: View in browser link
bs_BA: Vidi u browseru link

en: View newsletter
bs_BA: Vidi newsletter

en: View stats or edit
bs_BA: Pogledaj statistike ili uredi

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
bs_BA: Posjetitelji koji ostavljaju komentar na post mogu kliknuti na okvir za pretplatu.

en: Visual
bs_BA: Vizualno

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
bs_BA: Pazite! Ako reinstalirate ovu temu sve datoteke koje se nalaze u mapi:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s će biti prepisane. Jeste li sigurni da želite reinstalirati?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
bs_BA: Mi ne možemo instalirati vašu temu. To pokazuje da to nije ispravan format.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
bs_BA: Mi držimo neisporučene email poruke na čekanju za slanje, tako da ćete biti u mogućnosti nastaviti postupak slanja kasnije.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
bs_BA: Znamo malo o vašim korisnicima. Tražimo [link]anonimne podatke[/link] da izgradimo bolji plugin. [ajaxlink]Da. računajte me![/ajaxlink]

en: We love stars...
bs_BA: Mi volimo zvijezde...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
bs_BA: Primili smo %1$s poruka od korisnika %2$s

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
bs_BA: Nismo uspjeli kontaktirati API, stranica je možda srušena. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: Wednesday
bs_BA: Srijeda

en: Welcome Page!
bs_BA: Stranica dobrodošlice!

en: What You Can Do
bs_BA: Šta možete uraditi

en: What type of newsletter is this?
bs_BA: Koja je ovo vrsta newslettera?

en: What's new?
bs_BA: Što je novo?

en: When failed permanently
bs_BA: Kada je trajno neuspješno

en: When mailbox is full
bs_BA: Kada je mailbox pun

en: When mailbox is not available
bs_BA: Kada mailbox nije dostupan

en: When message is delayed
bs_BA: Kada je poruka odlozena

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
bs_BA: Prilikom postavljanja bounce sustava, morate imati neku drugu email adresu tako da odbijena pošta može biti proslijeđena na tu adresu

en: When someone subscribes
bs_BA: Kada se netko pretplati

en: When someone unsubscribes
bs_BA: Kada se netko odjavi

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
bs_BA: Kada je vraćena poruka čudna i nismo sigurni, preusmjeri na:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
bs_BA: Kad pretplatnik klikne na "reply" e-mail će se poslati na ovo ime i e-mail adresu.

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
bs_BA: Kada ste označeni kao spamer preumsjeri odbijene poruke na:

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
bs_BA: Kada treba da potvrdite da ste čovjek, preusmjeri na:

en: When...
bs_BA: Kada...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
bs_BA: Koji skraćeni tekst koristi?  [link]Pročitaj više[/link]

en: Who can create newsletters?
bs_BA: Tko može kreirati newslettere?

en: Who can manage subscribers?
bs_BA: Tko može upravljati pretplatnicima?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
bs_BA: Ko može vidjeti tab za stil u vizualnom editoru?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
bs_BA: Ko može vidjeti tab tema u vizualnom editoru?

en: Widget Settings
bs_BA: Podešavanja Widgeta

en: With this segment
bs_BA: Sa ovim segmentom

en: WordPress Posts' Images
bs_BA: Slike WordPress članaka

en: WordPress Users
bs_BA: WordPress Članovi

en: Year
bs_BA: Godina

en: Yes
bs_BA: Da

en: Yes, add me to your mailing list.
bs_BA: Da, dodaj me na mailing listu.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
bs_BA: Ups! Nije bilo moguće pronaći pretplatnika.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
bs_BA: Ups! Vaš preglednik možda nije podržan. Preuzmite najnoviji [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] ili [linksafari]Safari[/linksafari]. Čini se da radi?[link_ignore]Odbaci[/link_ignore].

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
bs_BA: Vi želite obrisati temu : %1$s. Želite li stvarno to učiniti?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
bs_BA: Upravo želite poslati ovaj newsletter. Mollimo vas potvrdite.

en: You are already subscribed to : %1$s
bs_BA: Već ste pretplaćeni na: %1$s

en: You are already subscribed.
bs_BA: Vi ste već pretplaćeni.

en: You are already unsubscribed.
bs_BA: Vi ste već odjavljeni.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
bs_BA: Možete dodati ovaj domen na vaš [link]mendžer profila[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
bs_BA: Možete promjeniti zadano ime i e-mail adresu za odgovor na newsletter. Ova opcija se također koristi za aktivacijske emailove i Admin obavijesti (pogledaj Osnovno).

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
bs_BA: Možete čak i %1$soznake društvenih mreža%2$s poput ovih:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
bs_BA: Možete dodati samo jedan widget kada dizajnirate post obavijesti poslate odmah nakon objave članka.

en: You can start by watching this video by one of our users.
bs_BA: Možete početi gledati ovaj video kao jedan od naših korisnika.

en: You have attempted to queue too many files.
bs_BA: Pokušali ste staviti u red čekanja previše datoteka.

en: You have to select at least 1 list
bs_BA: Morate izabrati barem 1 listu.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
bs_BA: Napravili ste grešku? [link]Otkaži Pretplatu[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
bs_BA: Možda ćete morati uključiti opciju <i>Samo-potpisani certifikati</i>

en: You may only upload 1 file.
bs_BA: Možete uploadati samo 1 datoteku.

en: You need to select at least one list.
bs_BA: Trebate odabrati najmanje jednu listu.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
bs_BA: Nadogradili ste! To je kao da imate novi gadget, ali bolji.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
bs_BA: Moraćete osvježiti vaš DNS ako nadogradite.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
bs_BA: Vi ste sve dobro postavili! Uspješno ste poslali s Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
bs_BA: Vi ste skoro gotovi. Kliknite na ovaj [link]link[/link] kako biste aktivirali licencu koju ste upravo kupili.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
bs_BA: Koristite stari DKIM ključ koji više nije podržan od strane Gmail-a.

en: You've been subscribed!
bs_BA: Sada ste pretplaćeni!

en: You've subscribed to: %1$s
bs_BA: Pretplaćeni ste na: %1$s

en: You've successfully subscribed.
bs_BA: Vi ste uspješno pretplaćeni.

en: You've unsubscribed!
bs_BA: Vi ste sada odjavljeni!

en: Your Premium licence has expired.
bs_BA: Vaša Premium licenca je istekla.

en: Your SPF record
bs_BA: Vaš SPF zapis

en: Your auto newsletter has been activated.
bs_BA: Vaš automatski newsletter je aktiviran.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
bs_BA: Vaša nova lista čeka na prvog pretplatnika.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
bs_BA: Vaš browser ima neka ograničenja pri uploadu velikih fajlova sa multi-fajl uploaderom. Molimo vas koristite browser uploader za fajlove preko 100 MB.

en: Your company's address
bs_BA: Adresa vaše tvrtke

en: Your daily newsletter stats
bs_BA: Vaša dnevna newsletter statistika

en: Your email could not be saved
bs_BA: Vaš email nije mogao biti spremljen

en: Your email has been saved
bs_BA: Vaš email je spremljen

en: Your email preview has been sent to %1$s
bs_BA: Vaš email pregled je poslan na %1$s

en: Your latest newsletter is being sent.
bs_BA: Vaš posljednji newsletter je poslan.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
bs_BA: Vaša licenca nedopušta više domena. Nadogradite iz vašeg [link]menadžera naloga[/link].

en: Your lists
bs_BA: Vaše liste

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
bs_BA: Vaš localhost možda nema mail server. Da biste provjerili, molimo odjavite se i kliknite na "Izgubili ste lozinku?" link na login stranici. Jeste li primili email za resetiranje lozinke od vašeg WordPressa?

en: Your own website
bs_BA: Vaša vlastita web stranica

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
bs_BA: Vaš zahtjev ne može dohvatiti pretplatnike. Promijenite svoje filtere!

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
bs_BA: Vaše postavke slanja ([settings]) ne možete slati brže od [number] pretplatnika. Očekujte odgodu isporuke. [link]Opširnije[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
bs_BA: Vaš server očito odbija poslati više email poruka.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
bs_BA: Vaš server ne podržava daljinske razmjene.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
bs_BA: Vaš server nema važne PHP funkcije da pravilno izvršava: %1$s

en: Your settings are saved.
bs_BA: Vaša podešavanja su sačuvana.

en: Your vote could not be recorded.
bs_BA: Vaš glas nije mogao biti zabilježen.

en: Your vote has been recorded.
bs_BA: Vaš glas je zabilježen.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
bs_BA: Vaše web host ima ograničenje. Predlažemo 70 e-mailova po satu kako bi bili sigurni. [link]Saznajte više[/link].

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
bs_BA: Jupi, to radi. Možete početi ispaljivati poruke čak na Mjesec.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
bs_BA: Uspješno ste dodani na našu mailing listu.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
bs_BA: [link]Vodič[/link] da kreirate svoju temu.

en: [link]Show more details.[/link]
bs_BA: [link]Prikaži više detalja.[/link]

en: after %1$s try | after %1$s tries
bs_BA[0]: posle %1$s pokušaja
bs_BA[1]: posle %1$s pokušaja
bs_BA[2]: posle %1$s pokušaja

en: alternate left & right
bs_BA: zamjeni lijevo & desno

en: and the footer?
bs_BA: i podnožje?

en: any role
bs_BA: bilo koja uloga

en: art
bs_BA: umjetnost

en: bounced
bs_BA: odbijeno

en: business
bs_BA: biznis

en: center
bs_BA: centar

en: clicked
bs_BA: kliknuto

en: day(s)
bs_BA: dan(a)

en: day(s) after.
bs_BA: dan(a) nakon.

en: drop content here
bs_BA: ispustite sadržaj ovdje

en: e-commerce
bs_BA: e-trgovina

en: e.g.:smtp.mydomain.com
bs_BA: npr.:smtp.mydomain.com

en: education
bs_BA: obrazovanje

en: emails
bs_BA: emailovi

en: empty
bs_BA: prazno

en: every 10 minutes
bs_BA: svakih 10 minuta

en: every 15 minutes
bs_BA: svakih 15 minuta

en: every 2 hours
bs_BA: svakih 2 sata

en: every 2 minutes
bs_BA: svake 2 minute

en: every 30 minutes
bs_BA: svakih 30 minuta

en: every 5 minutes
bs_BA: svakih 5 minuta

en: every hour
bs_BA: svaki sat

en: every minute
bs_BA: svake minute

en: excerpt
bs_BA: izvadak

en: food
bs_BA: hrana

en: full post
bs_BA: cijeli post

en: go back to Step 1
bs_BA: idi natrag na Korak 1

en: go to page
bs_BA: idi na stranu

en: government
bs_BA: vlada

en: health and sports
bs_BA: zdravlje i sport

en: hey, click on this text!
bs_BA: hej, klikni na ovaj tekst!

en: hour(s)
bs_BA: sat(i)

en: hour(s) after.
bs_BA: sat(i) nakon.

en: if there's new content
bs_BA: ako postoji novi sadržaj

en: iframe version
bs_BA: iframe verzija

en: immediately
bs_BA: odmah

en: immediately.
bs_BA: odmah.

en: insurance
bs_BA: Osiguranje

en: left
bs_BA: lijevo

en: manufacturing
bs_BA: proizvodnja

en: marketing and media
bs_BA: marketing i media

en: medium
bs_BA: srednja

en: monthly every...
bs_BA: mjesečno svakih...

en: monthly on the...
bs_BA: mjesečno na...

en: moved to the trash.
bs_BA: prebačeno u smeće.

en: no
bs_BA: ne

en: no image
bs_BA: nema slike

en: non profit
bs_BA: ne profitne

en: of
bs_BA: od

en: of %1$s
bs_BA: od %1$s

en: once a day at...
bs_BA: jednom dnevno na...

en: opened
bs_BA: otvoreno

en: or simply [link]go back to design[/link].
bs_BA: ili jednostavno [link]vratite se na dizajn[/link].

en: other
bs_BA: ostalo

en: photography
bs_BA: fotografija

en: play with this image
bs_BA: igraj se s ovom slikom

en: real estate
bs_BA: nekretnine

en: religious
bs_BA: religija

en: right
bs_BA: desno

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
bs_BA: vidi linkove za [link]Premium licencu[/link].

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
bs_BA: Napredno

[ctx: settings tab title]
en: Basics
bs_BA: Osnove

[ctx: settings tab title]
en: Forms
bs_BA: Formulari

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
bs_BA: Pošalji...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
bs_BA: Potvrda pretplate

en: show message
bs_BA: prikaži poruke

en: small
bs_BA: mala

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
bs_BA: pretplatnici će primiti "%1$s" posle uvoza.

en: technology
bs_BA: tehnologija

en: total max upload file size : %1$s
bs_BA: ukupna maks veličina za upload datoteke : %1$s

en: travel
bs_BA: putovanje

en: undelivered
bs_BA: nemoguće dostaviti

en: underline
bs_BA: potcrtano

en: unopened
bs_BA: neotvoreno

en: unsubscribed
bs_BA: odjavljeno

en: week(s)
bs_BA: tjedan(a)

en: week(s) after.
bs_BA: tjedan(a) nakon.

en: weekly on...
bs_BA: tjedno na...

en: which you have pasted
bs_BA: koje ste zalijepili

en: yes
bs_BA: da
