MailPoet - en to fa_IR translation catalogue (1376 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
fa_IR: %1$s ایمیل زمانبندی شد.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
fa_IR: %1$s مشترک حذف شده است.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
fa_IR: %1$s مشترک حذف شده است.

en: "%2$s" imported from %1$s
fa_IR: "%2$s" از %1$s درون ریزی شد

en: "Read more" text
fa_IR: متن دکمه "ادامه خواندن"

en: "View in browser"
fa_IR: "مشاهده در مرورگر"

en: %1$s click | %1$s clicks
fa_IR[0]: %1$s کلیک

en: %1$s day | %1$s days
fa_IR[0]: %1$s روز

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
fa_IR: %1$s ایمیل بیش از یک بار در فایل شما مشاهده می شود: %2$s

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
fa_IR: %1$s ایمیل صحیح نیست: %2$s

en: %1$s emails every %2$s
fa_IR: %1$s ایمیل در هر %2$s

en: %1$s emails received.
fa_IR: %1$s دریافت شده است.

en: %1$s hour | %1$s hours
fa_IR[0]: %1$s ساعت

en: %1$s minute | %1$s minutes
fa_IR[0]: %1$s دقیقه

en: %1$s out of %2$s sent.
fa_IR: %1$s از %2$s ارسال شد.

en: %1$s second | %1$s seconds
fa_IR[0]: %1$s ثانیه

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک به %2$s اضافه شده اند.

en: %1$s subscriber have been confirmed.
fa_IR: %1$s مشترک تأیید شده است.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک به %2$s منتقل شده اند.

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک از "%2$s" حذف شده است.

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
fa_IR: %1$s مشترک از تمام فهرست های موجود پاک شده اند.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
fa_IR: %1$s مشترک به %2$s افزوده شد.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک به %2$s افزوده شده اند.

en: %1$s subscribers have been confirmed.
fa_IR: %1$s مشترک تأیید شده است.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک به %2$s منتقل شده اند.

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
fa_IR: %1$s مشترک از "%2$s" حذف شده است.

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
fa_IR: %1$s مشترک از تمام فهرست های موجود پاک شده اند.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
fa_IR: %1$s برون بری شده اند. فایل خروجی را از [link]اینجا[/link] دریافت نمایید.

en: %1$s week | %1$s weeks
fa_IR[0]: %1$s هفته

en: %1$s year | %1$s years
fa_IR[0]: %1$s سال

en: %1$s's import list
fa_IR: فهرست درون ریزی %1$s

en: %1$sth
fa_IR: %1$s مین

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
fa_IR: %d فایل با موفقیت بارگذاری شد.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
fa_IR: %s حجم فایل های آپلودی توسط آپلود گر چندگانه مرورگر از حد مجاز فراتر رفته است.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
fa_IR: %s از حداکثر حجم مجاز آپلود روی این سایت تجاوز کرده است.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
fa_IR: %sبرای ویرایش%s، موس را روی دکمه ویرایش زیر ببرید.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
fa_IR: &#8220;%s&#8221; نتوانست آپلود شود.

en: &lt; Prev
fa_IR: &lt; قبلی

en: (%1$s votes)
fa_IR: (%1$s رای)

en: , %1$s of which were %2$s
fa_IR: ، %1$s از آن ها %2$s بودند

en: ... or [link]setup a cron job on your server[/link] instead.
fa_IR: ... یا به جای آن [link]یک کرون روی سرور خود راه اندازی کنید[/link]

en: ... or duplicate one below to copy its design.
fa_IR: ... یا یکی از آن ها را تکرار کنید تا از طراحی آن دوباره استفاده کنید.

en: 1 hour
fa_IR: 1 ساعت

en: 1 line | %d lines
fa_IR[0]: %d خط‌ها

en: 15 minutes
fa_IR: 15 دقیقه

en: 1st
fa_IR: اول

en: 2 hours
fa_IR: 2 ساعت

en: 2nd
fa_IR: دوم

en: 30 day money back
fa_IR: بازگشت پول تا 30 روز

en: 30 days happiness guarantee
fa_IR: تضمین شادی 30 روزه

en: 30 minutes
fa_IR: 30 دقیقه

en: 3rd
fa_IR: سوم

en: 5 Minute User Guide
fa_IR: راهنمای 5 دقیقه ای کاربر

en: 5 minute newbie guide
fa_IR: راهنمای 5 دقیقه ای تازه واردان

en: << Back
fa_IR: << قبلی

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
fa_IR: یک MailPoet تازه. خوشی شروع شد.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
fa_IR: یک چک باکس برای مشتریان و کاربران، وقتی که از فروشگاه الکترونیکی شما خریدی می کنند اضافه شده، تا مشترک خبرنامه شما شوند.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
fa_IR: یک راه خیلی خوب جهت آزمایش نسخه حرفه ای. هیچ کسی نباید تا به حال درنگ کرده باشه.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
fa_IR: فهرست جدید "%1$s" بر مبنای این بخش ایجاد گردید.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
fa_IR: یک مشترک بعد از کلیک کردن پیوند لغو اشتراک در پایین یک خبرنامه، به صفحه انتخابی شما منتقل می شود.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
fa_IR: قالبی با نام %1$s از قبل موجود است. برای دوباره نویسی آن، قبل از بارگذاری چک باکس مربوطه را تیک بزنید.

en: A well designed plugin for a simple idea.
fa_IR: افزونه ای با طراحی خوب برای یک ایده ساده.

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: Action Required
fa_IR: اقدام مورد نیاز است

en: Actions & Notifications
fa_IR: عملیات و آگاه سازی ها

en: Actions will be executed after %1$s messages
fa_IR: اقدامات پس از %1$s پیام اجرا خواهد گردید.

en: Activate
fa_IR: فعال‌سازی

en: Activate MailPoet Premium Version
fa_IR: فعال کردن نسخه حرفه ای MailPoet

en: Activate bounce and check every...
fa_IR: بازگشت را فعال کنید و چک کنید در هر...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
fa_IR: اگر پورت های SMTP شما بسته شده است، فعال کنید.

en: Activate now
fa_IR: هم‌اکنون فعال کنید

en: Activated!
fa_IR: فعال شد!

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add / Edit group of posts
fa_IR: اضافه/ویرایش گروهی پست ها

en: Add Images
fa_IR: افزودن تصاویر

en: Add Link & Alternative text
fa_IR: افزودن پیوند و متن جایگزین

en: Add List
fa_IR: افزودن فهرست

en: Add New Field
fa_IR: افزودن فیلد جدید

en: Add Subscriber
fa_IR: افزودن مشترک

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
fa_IR: یک امضای DKIM را به خبرنامه تان اضافه کنید تا قابلیت تحویل پذیری خبرنامه هایتان افزایش یابد. [link]راهنمای راه اندازی را بخوانید.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
fa_IR: یک چک باکس به فرم هایتان اضافه کنید و انتخاب کنید کاربر به کدام فهرست ها اضافه شود.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
fa_IR: برای مشتریان خود جهت اشتراک در خبرنامه‌های MailPoet ، یک چک باکس روی صفحه خرید قرار دهید.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
fa_IR: یک چک باکس به فرم عضویت این افزونه بیافزایید تا کاربران جدید شما به فهرست انتخابی شما ملحق شوند.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
fa_IR: یک پیوند به پابرگ تمام خبرنامه های شما اضافه می کند تا مشترکین بتوانند شناسنامه و فهرست های خود را ویرایش کنند. [link] صفحه شناسنامه اشتراک خود را ببینید [/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
fa_IR: یک فیلد جدید به فرم هایتان اضافه کنید، تا بازدیدکنندگان شما بتوانند در خبرنامه های MailPoet شما مشترک شوند.

en: Add item
fa_IR: افزودن مورد

en: Add link / Alternative text
fa_IR: افزودن پیوند / متن جایگزین

en: Add list
fa_IR: افزودن فهرست

en: Add more themes
fa_IR: قالب های بیشتری اضافه کنید

en: Add new field
fa_IR: افزودن فیلد جدید

en: Add to list
fa_IR: افزودن به فهرست

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
fa_IR: در [link]wordpress.org[/link] به این افزونه [ستاره] بدهید و این افزونه را به رایگان در اختیار داشته باشید.

en: Added
fa_IR: اضافه شد

en: Address:
fa_IR: نشانی:

en: After submit...
fa_IR: پس از ثبت...

en: Agency
fa_IR: آژانس

en: Align center
fa_IR: وسط چین

en: Align left
fa_IR: چپ چین

en: Align right
fa_IR: راست چین

en: All
fa_IR: همه

en: All %1$s subscribers are selected.
fa_IR: تمام %1$s مشترک انتخاب شده اند.

en: All Newsletters
fa_IR: همه خبرنامه‌ها

en: All Sent
fa_IR: همه فرستاده شده ها

en: All Your Stats in a Single Dashboard
fa_IR: تمام آمارهای شما در یک پنل

en: All subscribers on this page are selected.
fa_IR: تمام مشترکین این صفحه انتخاب شده اند.

en: Allow HTML edits
fa_IR: اجازه ویرایش های HTML را بدهید

en: Allow site admins to change the sending method
fa_IR: به مدیران سایت ها اجازه بده تا روش ارسال خود را تغییر دهند

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
fa_IR: به مدیران سایت ها اجازه بده تا تایید عضویت را غیرفعال کنند

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
fa_IR: به کاربرانی که در سایت شما ثبت نام می کنند اجازه دهید تا در فهرست انتخابی تان مشترک شوند.

en: Allowed Files
fa_IR: پرونده‌های مجاز

en: Alphanumerical
fa_IR: حروف و اعداد

en: Already paid?
fa_IR: قبلا پرداخت شده؟

en: Already paid? Click here to activate
fa_IR: قبلاً پرداخته اید؟ برای فعال سازی اینجا کلیک کنید

en: Alternative text:
fa_IR: متن جایگزین:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
fa_IR: در بارگذاری خطایی اتفاق افتاد. لطفا دوباره تلاش نمائید.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
fa_IR: خطایی رخ داد. [link]نمایش جزئیات بیشتر[/link]

en: And more...
fa_IR: و بیشتر...

en: And taxonomies as well...
fa_IR: و همین طور اضافه کردن رده ها...

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: April
fa_IR: آوریل

en: Archive page shortcode
fa_IR: شرت کد صفحه آرشیو

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
fa_IR: آیا حالا عملکرد بهتری نسبت به 3 ماه قبل دارید؟ یک بازه زمانی را جهت به دست آوردن تغیرات نتایج خود انتخاب کنید.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که پورت درست را انتخاب کرده اید؟ اگر چیزی در این مورد نمی دانید می توانید آن را رها کنید

en: Are you sure you want to delete this custom field?
fa_IR: آیا اطمینان دارید که می خواهید این فیلد دلخواه را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this form?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می‌خواهید این فرم را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید %1$s مشترک از فهرست %2$s را نادیده بگیرید؟

en: Ask for:
fa_IR: سوال برای:

en: August
fa_IR: آگوست

en: Authentication
fa_IR: اعتبارسنجی

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Auto Newsletters
fa_IR: خبرنامه های خودکار

en: Automate the boring stuff
fa_IR: کارهای خسته کننده را خودکار کنید

en: Automatic latest content
fa_IR: آخرین نوشته ها به صورت خودکار

en: Automatic newsletter
fa_IR: خبرنامه خودکار

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: به طور خودکار پاراگراف ها را اضافه کن

en: Automatically sent...
fa_IR: به طور خودکار ارسال شد...

en: Average rating: %1$s
fa_IR: میانگین امتیاز: %1$s

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back to "Settings" page
fa_IR: برگشت به صفحه  "تنظیمات"

en: Back to lists
fa_IR: برگشت به فهرست‌ها

en: Back to selection
fa_IR: بازگشت به انتخاب

en: Background
fa_IR: پس‌زمینه

en: Background color
fa_IR: رنگ زمینه

en: Background color with alternate
fa_IR: رنگ پس زمینه با جایگزین

en: Batch insert options
fa_IR: قرار دادن کلی تنظیمات

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
fa_IR: خلاق باشید! این اولین چیزی است که مشترکین شما می بینند. آن ها را مشتاق به باز کردن ایمیل خود نمایید.

en: Be productive thanks to Premium!
fa_IR: با استفاده از نسخه حرفه ای سازنده باشید!

en: Blocked IP
fa_IR: IP بسته شده

en: Blogger
fa_IR: وبلاگ نویس

en: Bookmarks Selection
fa_IR: نشان کردن قسمت انتخاب شده

en: Bounce
fa_IR: برگشت خورده

en: Bounce Email
fa_IR: ایمیل برگشت خورده

en: Bounce Handling
fa_IR: مدیریت برگشت خورده ها

en: Bounce handling
fa_IR: دستکاری نشر

en: Bounce handling connection test
fa_IR: تست اتصال مدیریت برگشت خورده ها

en: Bounce handling processing
fa_IR: پردازش مدیریت برگشت خورده ها

en: Bounce handling routine starts in:
fa_IR: روال دستکاری نشر آغاز می شود از :

en: Bounced
fa_IR: برگشت خورده

en: Bulk Actions
fa_IR: کارهای دسته‌جمعی

en: Button label:
fa_IR: عنوان دکمه:

en: Buy Now
fa_IR: حالا بخرید

en: CSV file
fa_IR: فایل CSV

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
fa_IR: می توانید تایید کنید که این ستون متناظر با آن فیلد هست؟

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel Upload
fa_IR: لغو بارگذاری

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
fa_IR: دسترسی  به فایل CSV وجود ندارد. دسترسی به این دایرکتوری "%1$s" را تأیید نمایید.

en: Categories and tags
fa_IR: دسته ها و برچسب ها

en: Categories:
fa_IR: دسته ها:

en: Change log
fa_IR: آخرین تغییرات

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
fa_IR: محتوای پابرگ را در صفحه %2$s تنظیمات %1$s MailPoet تغییر دهید.

en: Check again what you're trying to import.
fa_IR: آنچه را دارید تلاش می کنید درون ریزی کنید را دوباره چک کنید.

en: Check now.
fa_IR: اکنون چک کنید.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
fa_IR: [link]راهنمای ما[/link] را برای چگونگی پر کردن فرم چک نمایید.

en: Check this box if you want transparency
fa_IR: اگر شفافیت می خواهید، این گزینه را انتخاب کنید

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
fa_IR: برای تائید اشتراکتان، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
fa_IR: برای تأیید اشتراکتان صندوق یا اسپم ایمیل خود را چک نمایید.

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checking license
fa_IR: چک کردن گواهینامه

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
fa_IR: بسلامتی، افزونه خبرنامه MailPoet شما

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
fa_IR: نام و ایمیل ارسال کننده را برای ایمیل های آگاه سازی انتخاب کنید.

en: Choose a list
fa_IR: یک فهرست را برگزینید

en: Choose files to upload
fa_IR: انتخاب فایل‌ها برای بارگذاری

en: Clean automatically your mailing list
fa_IR: پاک سازی خودکار فهرست ایمیل های شما

en: Clear selection
fa_IR: عدم انتخاب

en: Click here to add a title or text.
fa_IR: برای اضافه کردن عنوان یا متن کلیک کنید.

en: Click here to subscribe
fa_IR: برای مشترک شدن کلیک کنید

en: Click here to unsubscribe
fa_IR: برای لغو اشتراک اینجا کلیک کنید

en: Click here to view media.
fa_IR: برای نمایش چند‌رسانه‌ای کلیک کنید.

en: Click rate (based on opened newsletters)
fa_IR: میزان کلیک ( بر مبنای خبرنامه های باز شده )

en: Clicked
fa_IR: کلیک شده

en: Clicked on
fa_IR: کلیک شده

en: Clicks
fa_IR: کلیک ها

en: Close
fa_IR: بستن

en: Compare past & present
fa_IR: مقایسه گذشته و حال

en: Configuration and Permissions
fa_IR: تنظیمات و دسترسی ها

en: Configure
fa_IR: تنظیم

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
fa_IR: SPF و DKIM را بطور مستقل برای هر سایت تنظیم کنید.

en: Configure each site manually
fa_IR: تنظیم هر سایت به طور دستی

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
fa_IR: DNS خود را با افزودن key/value ثبت شده در TXT مانند آنچه در زیر نشان داده شده است تنظیم نمایید.

en: Confirm Reinstallation
fa_IR: تائیید نصب مجدد

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
fa_IR: فعال سازی نسخه حرفه ای MailPoet را تأیید می کنید؟

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
fa_IR: نصب نسخه حرفه ای MailPoet را تأیید می کنید؟

en: Confirm unconfirmed subscribers
fa_IR: تأیید مشترکین تأیید نشده

en: Confirm your subscription to %1$s
fa_IR: اشتراک در %1$s را تایید کنید

en: Confirmation page
fa_IR: صفحه تأیید

en: Conflict
fa_IR: درگیری

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
fa_IR: تبریک، گواهینامه حرفه ای یا پولی شما فعال شده است. گام آخر...

en: Connection method
fa_IR: روش اتصال

en: Contact Support
fa_IR: تماس با پشتیبانی

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
fa_IR: با مدیر خود جهت اصلاح آن تماس بگیرید، این مورد باید قابل تنظیم باشد.

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Copy
fa_IR: رونوشت

en: Copy of
fa_IR: رونوشت

en: Copy paste in a text box
fa_IR: کپی کردن در یک کادر متنی

en: Coupons
fa_IR: کوپن ها

en: Create a new email
fa_IR: ایجاد ایمیل جدید

en: Create a new form
fa_IR: ایجاد فرم جدید

en: Create a new list
fa_IR: ایجاد فهرست جدید

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
fa_IR: یک ایمیل اختصاصی ایمیل های برگشت خورده بسازید.

en: Create and send newsletters or automated emails. Capture subscribers with a widget. Import and manage your lists. MailPoet is a sweet plugin maintained and supported with love by <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">a team of a dozen</a>.
fa_IR: ایجاد و ارسال خبرنامه‌ها یا نامه‌های الکترونیک. جذب مشترکین با یک ابزارک. درون‌ریزی و مدیریت لیست‌ها. MailPoet یک افزونه عالی است که با علاقمندی توسط <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">یک تیم شش نفره حفظ و پشتیبانی شده است</a>.

en: Created on
fa_IR: ساخته شده در

en: Crunching&hellip;
fa_IR: خرد و خمیر شدن؛

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
fa_IR: روز فعلی ماه به ترتیب، یعنی دوم، سوم، و...

en: Current day of the month number
fa_IR: شماره روز فعلی از ماه

en: Current month number
fa_IR: شماره ماه کنونی

en: Currently viewing
fa_IR: هم اکنون در حال نمایش

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه‌های دل‌خواه

en: Custom dates
fa_IR: تاریخ های سفارشی

en: Custom horizontal line
fa_IR: خط افقی دلخواه

en: DKIM signature
fa_IR: امضای DKIM

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Daily routine starts in:
fa_IR: روال روزانه آغاز می شود از :

en: Daily summary of emails sent
fa_IR: خلاصه روزانه ایمیل های فرستاده شده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date created
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: Date sent
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Day
fa_IR: روز

en: Debug mode
fa_IR: حالت خطایابی

en: December
fa_IR: دسامبر

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
fa_IR: بر مبنای محصولی که مشتری خریداری کرده است تصمیم می‌گیرد مشتری  کدام ایمیل‌ها را به طور خودکار دریافت کند. این یک افزونه حرفه‌ای برای WooCommerce مناسب است.

en: Default style saved.
fa_IR: سبک پیشفرض ذخیره شد.

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete field
fa_IR: حذف فیلد

en: Delete image for all newsletters?
fa_IR: حذف عکس از تمام خبرنامه ها؟

en: Delete subscribers
fa_IR: حذف مشترکان

en: Delete the user
fa_IR: حذف کاربر

en: Delete these newsletters for ever?
fa_IR: حذف این خبرنامه ها را برای همیشه؟

en: Delete these subscribers forever?
fa_IR: این مشترکین برای همیشه حذف شوند؟

en: Delete this newsletter for ever?
fa_IR: این خبرنامه را پاک می‌کنید؟

en: Delete this subscriber forever?
fa_IR: این مشترک برای همیشه حذف شود؟

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
fa_IR: حذف یک فهرست هیچ مشترکی را حذف نخواهد کرد.

en: Delivery method
fa_IR: روش ارسال

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Detailed stats for each subscriber
fa_IR: جزئیات آمار هر مشترک

en: Details & PSD
fa_IR: اطلاعات و PSD

en: Device
fa_IR: دستگاه

en: Did these subscribers ask to be in your list?
fa_IR: آیا این مشترکین تقاضا داشتند در فهرست شما باشند؟

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
fa_IR: آیا می دانستید؟ بهتره که ایمیل های کمتری را در دفعات بالاتری ارسال کنید. به نسخه حرفه ای بپیوندید و ما سایتتان را در هر 15 دقیقه چک می کنیم تا اطمینان یابیم که ایمیل هایتان به طور منظم در این تناوب ارسال شده اند.[link]با نسخه حرفه ای بهتر ارسال کنید.[/link]

en: Did you renew already?
fa_IR: آیا شما از قبل تازه سازی کرده اید؟

en: Disable it.
fa_IR: غیرفعال کردن آن.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
fa_IR: ببینید که در هر خبرنامه کدام پیوند ها کلیک های بیشتری داشته اند. ببینید که کدام مشترکین طرفدار درجه یک شما هستند و جزئیات پیشرفته ای را درباره آن ها بدانید. [link]با نسخه حرفه ای داده های بیشتری را دریافت کنید.[/link]

en: Dismiss
fa_IR: مرخص کردن

en: Display and insert options
fa_IR: نمایش و قرار دادن تنظیمات

en: Display label within input:
fa_IR: نمایش عنوان در ورودی:

en: Display labels in inputs
fa_IR: نمایش عنوان‌ها در ورودی‌ها

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
fa_IR: در نمایش مشکل دارید؟ [link]این خبرنامه را در مرورگرتان ببینید.[/link]

en: Display...
fa_IR: نمایش...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
fa_IR: در بالای خبرنامه شما نمایش داده می شود. برچسب پیوند را فراموش نکنید، مثال: [link]پیوند[/link]

en: Divider
fa_IR: جداساز

en: Divider Selection
fa_IR: انتخاب جداساز

en: Dividers Selection
fa_IR: انتخاب جداساز

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
fa_IR: به عنوان 'فیلد تاریخ' مقایسه نکنید اگر که بیشتر ردیف ها برای آن ستون همین خطا را می دهد.

en: Do nothing
fa_IR: کاری انجام نده

en: Do or do not. There is no try.
fa_IR: انجام دادن یا ندادن. تلاشی وجود ندارد.

en: Do you want to install that version?
fa_IR: می خواهید آن نسخه را نصب کنید؟

en: Does it work? Try to connect.
fa_IR: کار می کنه؟ سعی کنید متصل شوید.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
fa_IR: آیا فرم ستون کناری کاربران بیشتری نسبت به فرم پابرگ جذب می کنه؟ وقتشه که بفهمیم.

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
fa_IR: اضافه کردن را فراموش نکنید: <br><br>[activation_link]اشتراک خود را تأیید کنید[/activation_link].<br><br> اختیاری: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
fa_IR: افزونه ای که به دنبال آن هستید را نمی یابید؟ آنرا در فرم تماس با ما <a href="%s">بفرستید</a>.

en: Don't send late
fa_IR: با تاخیر نفرست

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
fa_IR: به مشترکین موجود ارسال نکن، تنها مشترکین آینده.

en: Don't wait & send right now.
fa_IR: صبر نکن، همین حالا ارسال کن.

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download as .zip
fa_IR: به صورت فایل zip دانلود کنید

en: Download original Photoshop file
fa_IR: دانلود فایل های اصلی فتوشاپ

en: Download the Premium plugin.
fa_IR: دریافت افزونه حرفه ای

en: Downloads: %1$s
fa_IR: دانلود ها: %1$s

en: Draft
fa_IR: پیش‌نویس

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
fa_IR: %1$sمتن ها، نوشته ها، جداکننده ها.%2$s را بکشید و رها کنید. به سمت جپ نگاه کنید!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
fa_IR: ابزارک‌های زیر را بکشید و در خبرنامه رها کنید.

en: Drop files here
fa_IR: فایل ها را اینجا رها کنید

en: Drop your footer image here.
fa_IR: تصویر پابرگ را اینجا قرار دهید.

en: Drop your logo in this header.
fa_IR: لوگوی خود را در سربرگ قرار دهید.

en: Duplicate
fa_IR: تکرار

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
fa_IR: هر وقت یکی از کاربران فراموش می کند که نظرش را بگوید، یک گربه می میرد. این غم انگیزه و قلب ما رو میشکنه. [link]نظر خود را بگویید[/link] و امروز بچه گربه ای را نجات دهید.

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Automatic latest content
fa_IR: ویرایش آخرین نوشته خودکار

en: Edit Lists
fa_IR: ویرایش فهرست‌ها

en: Edit custom field
fa_IR: ویرایش فیلد دلخواه

en: Edit display
fa_IR: ویرایش نمایش

en: Edit field
fa_IR: ویرایش فیلد

en: Edit form
fa_IR: ویرایش فرم

en: Edit lists
fa_IR: ویرایش فهرست‌ها

en: Edit name
fa_IR: ویرایش نام

en: Edit subscription page link
fa_IR: ویرایش پیوند صفحه اشتراک

en: Edit text
fa_IR: ویرایش متن

en: Edit your subscriber profile: %1$s
fa_IR: شناسنامه اشتراک خود را ویرایش کنید: %1$s

en: Edit your subscription
fa_IR: اشتراک خود را ویرایش کنید

en: Editing list %1$s
fa_IR: در حال ویرایش فهرست %1$s

en: Element has been deleted.
fa_IR: عنصر حذف شده است.

en: Elements deleted
fa_IR: عناصر پاک شدند

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email %1$s already exists.
fa_IR: آدرس %1$s از قبل وجود دارد.

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Status
fa_IR: وضعیت ایمیل

en: Email content
fa_IR: محتوای ایمیل

en: Email notifications
fa_IR: ایمیل اطلاع رسانی

en: Email subject
fa_IR: عنوان ایمیل

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
fa_IR: ایمیل در %2$s به %1$s ارسال خواهد شد

en: Enable MailPoet's Cron
fa_IR: فعال سازی cron در MailPoet

en: Enable signup confirmation
fa_IR: فعال سازی تایید اشتراک

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
fa_IR: جهت نمایش خطاهای MailPoet این را فعال کنید. پشتیبانی ما ممکن است از شما بخواهد در راستای پشتیبانی بهتر این آیتم را فعال کنید.

en: Enabled
fa_IR: فعال شده

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
fa_IR: تمام سایت ها را مجبور کنید با یک آدرس ایمیل، خبرنامه ها را ارسال کنند. فقط لازم است مدیریت خودکار برگشت خورده ها (حرفه ای)، SPF و DKIM را فقط برای یک بار تنظیم نمایید.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
fa_IR: آدرس ایمیل هایی که بواسطه آن ها می خواهید آگاه سازی ها را دریافت کنید وارد نمایید (جدا شده با کاما).

en: Error Saving newsletter...
fa_IR: خطا در ذخیره خبرنامه...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
fa_IR: خطای ارسال پیام <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
fa_IR: خطای صحه گذاری فیلد ها

en: Error matching date.
fa_IR: خطای انطباق تاریخ.

en: Error when inserting emails.
fa_IR: خطا هنگام وارد کردن ایمیل ها

en: Error when inserting list.
fa_IR: خطا هنگام وارد کردن فهرست ها.

en: Excel for Windows
fa_IR: اکسل برای سیستم عامل ویندوز

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
fa_IR: پاپ آپ خروج وقتی که نشان گر کاربر از پنجره خارج می شود، نمایش داده می شود.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
fa_IR: پاپ آپ خروج فقط در "حال رواج" نیستند، آن ها اثبات کرده اند که ارتباطات را افزایش می دهند و بنابراین به بازاریابی، کسب عضو و فروش شما قوت می بخشند. wBounce یک پنجره تبلیغی قبل از آنکه کاربر سایت شما را ترک کند نمایش می دهند.

en: Export
fa_IR: برون بری

en: Export Subscribers
fa_IR: برون بری مشترک‌ها

en: Export confirmed subscribers only
fa_IR: فقط برون بری مشترکین تاْیید شده

en: Export to CSV
fa_IR: برون بری در فایل CSV

en: Exporting %1$s subscribers
fa_IR: برون بری %1$s مشترک

en: FROM email address for sites using this method
fa_IR: آدرس ایمیل ارسال کننده برای سایت هایی که از این شیوه استفاده می کنند

en: Failed Permanently
fa_IR: برای همیشه خراب شد

en: Failed Send
fa_IR: ارسال با خطا مواجه شد

en: February
fa_IR: فوریه

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
fa_IR: فیلد "%1$s" در جدول "%2$s" مورد نیاز است.

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
fa_IR: باید فیلد "%1$s" یک آدرس ایمیل صحیح باشد.

en: Field's name:
fa_IR: نام فیلد:

en: File canceled.
fa_IR: فایل لغو شد.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
fa_IR: فرم زیر را پر کنید تا ما بتوانیم به آن متصل شویم.

en: Filter
fa_IR: صافی

en: Filter by status
fa_IR: صافی بر حسب وضعیت

en: Filter by type
fa_IR: صافی بر اساس نوع

en: Final step: last details
fa_IR: مرحله آخر: آخرین جزئیات

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
fa_IR: با استفاده از سیستم ردیابی Google Analytics campaign، ببینید که در خصوص مشترکینتان چه روی می دهد وقتی که آنها به سایت شما می رسند،

en: First Name
fa_IR: نام

en: First Time? See it in Action
fa_IR: اولین بار است که اینجایید؟ در عمل ببینید

en: First name
fa_IR: نام

en: First step: main details
fa_IR: قدم اول: اطلاعات اصلی

en: First, set up a command on your server to visit our scheduled routines URL:
fa_IR: ابتدا، یک دستور روی سرور خود تنظیم کنید تا URL روال برنامه ریزی شده ی ما را مشاهده نمایید:

en: Follow us and don't miss anything!
fa_IR: ما را دنبال کنید و هیچ چیز را از دست ندهید!

en: Footer
fa_IR: پابرگ

en: Footer background
fa_IR: پس‌زمینه پابرگ

en: Footer text
fa_IR: متن پابرگ

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
fa_IR: به ازای %s در هر سال، 1 سایت را تحت پوشش نسخه حرفه ای داشته باشید.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
fa_IR: به ازای %s در هر سال، 4 سایت را تحت پوشش نسخه حرفه ای داشته باشید.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
fa_IR: به ازای %s در هر سال، تمام سایت هایتان را تحت پوشش نسخه حرفه ای داشته باشید.

en: For better control, you can set one cron job per routine
fa_IR: جهت کنترل بهتر، شما می توانید یک cron job به ازای هر روال تنظیم کنید

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
fa_IR: برای مثال: "ایمیل بهار". [link]راهنما را بخوانید.[/link]

en: For other commands examples, check [link]this article[/link].
fa_IR: برای مشاهده ی سایر مثال های دستورها، [link]این مقاله[/link] را چک کنید.

en: For your own use and never shown to your subscribers.
fa_IR: برای استفاده شخصی شما است و هرگز به مشترکین شما نشان داده نمی شود.

en: Forget about limits
fa_IR: محدودیت ها را به فراموشی بسپارید

en: Format
fa_IR: ساختار

en: Four Sites
fa_IR: چهار سایت

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Freelance
fa_IR: آزادکار

en: Freelancer
fa_IR: آزادکار

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From
fa_IR: از

en: Full name of current day
fa_IR: نام کامل امروز

en: Full name of current month
fa_IR: نام کامل ماه فعلی

en: Geeky Options
fa_IR: تنظمیات خرخون ها

en: Get Help!
fa_IR: راهنمایی!

en: Get Premium now
fa_IR: نسخه ویژه را خریداری کنید

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
fa_IR: [link]نسخه پولی[/link] MailPoet را دریافت کنید تا پیوند را ببینید.

en: Get all MS users
fa_IR: دریافت تمام کاربران شبکه

en: Get faster support
fa_IR: پشتیبانی سریع تری داشته باشید

en: Get it now!
fa_IR: هم اکنون دریافتش کنید!

en: Get more themes
fa_IR: قالب های بیشتری دریافت کنید

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
fa_IR: با استفاده از [link]mail-tester[/link]، تست کننده خانگی ما، در حالی که خبرنامه تان را دارید طراحی می کنید نمره اسپم خود را با 1 کلیک به دست آورید.

en: Go Premium!
fa_IR: نسخه حرفه ای!

en: Go premium, you cannot send anymore!
fa_IR: شما دیگر نمی توانید ارسال کنید! نسخه حرفه ای را بگیرید.

en: Google Analytics Campaign
fa_IR: عملیات Google Analytics

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
fa_IR: پرسشی در خصوص فروش دارید؟ [link]در تماس باشید[/link].

en: Great, you'll never hear from us again!
fa_IR: عالیه، دیگه از ما چیزی نمی شنوید!

en: HTTP error.
fa_IR: خطای HTTP

en: Have fun improving
fa_IR: بهبود دادن خوش بگذره

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header background
fa_IR: پس‌زمینه سربرگ

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
fa_IR: سلام!
    
    هوورااا! شما در سایت ما مشترک شده اید.
    ما نیاز داریم تا اشتراک شما را در فهرست(ها) [lists_to_confirm] با کلیک رو پیوند زیر تأیید کنیم: 
    
    [activation_link] اینجا کلیک کنید تا اشتراکتان تأیید شود. [/activation_link] 
    
    متشکریم.
    
    تیم ما!

en: Help yourself. Or let us help you.
fa_IR: به خودتان کمک کنید. یا به ما اجازه بدید تا به شما کمک کنیم.

en: Here is an example of a command to setup on your server:
fa_IR: این یک مثال از دستور راه اندازی روی سرورتان است :

en: Here is the list of bounced emails.
fa_IR: اینجا فهرستی از ایمیل های برگشت خورده هست.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
fa_IR: هی ! %1$s به روز رسانی (نسخه %2$s) دارد. برای به روز رسانی <a href="%3$s"> اینجا</a>. کلیک کنید.

en: Hey! We have a quick question for you:
fa_IR: هی! ما یک پرسش سریع از شما داریم:

en: Hide
fa_IR: پنهان کردن

en: Hide display options
fa_IR: پنهان کردن تنظیمات نمایش

en: Hide this message
fa_IR: این پیام را پنهان کن

en: Hide!
fa_IR: پنهان!

en: Horizontal line
fa_IR: خط افقی

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
fa_IR: موشواره خود را روی میله ها ببرید تا نام فرم ها را بدانید.

en: How about a new list?
fa_IR: یک فهرست جدید چه طوره؟

en: How do you want to import?
fa_IR: چگونه می خواهید درون ریزی کنید؟

en: How does it work?
fa_IR: چگونه کار می کند؟

en: How spammy is this newsletter?
fa_IR: این خبرنامه چقدر مشکوک به اسپم است؟

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
fa_IR: درود،
    
    %1$s همین الان مشترک فهرست '%2$s' شما شد
    
    هورا
    
    افزونه MailPoet

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
fa_IR: درود،
    
    %1$s همین الان اشراک خود را از فهرست '%2$s' لغو کرد
    
    موفق باشید
    
    افزونه MailPoet

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
fa_IR: من یک cron job روی سرور خودم راه اندازی می کنم تا در دفعاتی که می خواهم اجرا شود. درباره [link] راه اندازی یک cron job توسط خودتان[/link] بخوانید.

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
fa_IR: من یک کاربر نسخه حرفه ای هستم، MailPoet.com اطمینان خواهد داد که ایمیل های من به موقع ارسال خواهند شد.

en: IO error.
fa_IR: خطای ورود و خروج.

en: IP address
fa_IR: آدرس IP

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
fa_IR: اگر بخواهم می توانم [link]cron job اضافه ای ایجاد کنم[/link] تا دفعات را افزایش دهم.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
fa_IR: اگر بخواهم می توانم [link]cron job اضافه ای ایجاد کنم[/link] تا دفعات ارسال را افزایش دهم.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
fa_IR: اگر یک قالب با همین نام وجودی دارد، جایگزینش کن.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
fa_IR: اگر پاسخ منفی است، خود را یک spammer حساب کنید.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
fa_IR: اگر شما تغییر قالب را تأیید کنید، این عمل سرصفحه، پانویس، جداکننده و سبک شما را تغییر می دهد

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
fa_IR: اگر این را تأیید کنید، تمام داده های MailPoet فعلی شما پاک خواهند شد ( خبرنامه ها، قالب ها، آمارها، فهرست ها، مشترکین، غیره )

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
fa_IR: اگر این مشکل را دارید، پس راه حل شما این است. رایگان هم هست.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
fa_IR: اگر این قسمت را خالی بگذارید٬ این قسمت در ایمیل ارسالی نمایش داده نخواهد شد.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
fa_IR: اگر اخیراً توانسته اید تعداد زیادی ایمیل ارسال کنید، آن خطا ها ممکن است مربوط به محدودیت های سرور شما باشد.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
fa_IR: اگر مایلید از یک آدرس Gmail استفاده کنید، باید ایمیل هایتان را با Gmail ارسال کنید. <a id="tip-send-with" href="%s">تنظیمات ارسال</a> را چک کنید.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
fa_IR: اگر میخواهید که از تمامی قابلیت های سیستم بارگذاری کننده نظیر بارگذاری چند فایل بطور همزمان استفاده کنید، لطفاً به lighttpd 1.5 ارتقاء دهید.

en: Ignore column...
fa_IR: نادیده گرفتن ستون...

en: Ignore current subscribers
fa_IR: از مشترکین فعلی صرفنظر کن

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Parameters
fa_IR: پارامترهای عکس

en: Image alignment
fa_IR: چینش تصویر

en: Image has been deleted.
fa_IR: تصویر حذف شد.

en: Image selection has been saved.
fa_IR: انتخاب عکس ذخیره شد

en: Image selection has not been saved.
fa_IR: انتخاب عکس هنوز ذخیره نشده است

en: Image width
fa_IR: پهنای تصویر

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Import
fa_IR: درون ریزی

en: Import "%1$s" as date field
fa_IR: درون ریزی "%1$s" بعنوان فیلد تاریخ

en: Import Subscribers
fa_IR: درون ریزی مشترک‌ها

en: Import as "%1$s"
fa_IR: درون ریزی به عنوان "%1$s"

en: Import from %1$s
fa_IR: درون ریزی از %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
fa_IR: درون ریزی از افزونه %1$s لغو گردیده است.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
fa_IR: درون ریزی از افزونه %1$s تکمیل گردیده است.

en: Import subscribers from plugins
fa_IR: درون ریزی مشترکین از افزونه ها

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
fa_IR: تعداد %1$s مشترک را از افزونه %2$s درون ریزی کنید.

en: Important plugin updates
fa_IR: به روزرسانی مهم افزونه

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
fa_IR: نمره اسپم خود را بهبود بخشید. MailPoet می تواند تمام ایمیل های شما را با DKIM امضاء کند. [link]بیشتر بخوانید.[/link]

en: In Queue
fa_IR: در صف

en: In a few minutes, you'll see the time of our last visit here.
fa_IR: ظرف مدت کوتاهی، شما زمان آخرین مشاهده تان را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

en: In queue
fa_IR: در صف

en: Include author
fa_IR: نویسنده مشمول

en: Include categories
fa_IR: دسته بندی ها را شامل شود

en: Includes: %1$s
fa_IR: شامل: %1$s

en: Increase your subscribers
fa_IR: مشترکین خود را افزایش دهید

en: Industry
fa_IR: صنایع

en: Information is missing.
fa_IR: اطلاعات گم شدند.

en: Insert Subscription Form
fa_IR: فرم اشتراک را وارد کنید

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
fa_IR: وارد کنید [newsletter:total] تا تعداد پست ها را نمایش دهید، [newsletter:post_title] جهت نمایش تیتر آخرین پست و [newsletter:number] جهت نمایش شماره مشکل.

en: Insert block here
fa_IR: یک بلاک اینجا قرار دهید

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
fa_IR: داده های دینامیک را درباره مشترکین خود، خبرنامه ها، تاریخ امروز و... وارد کنید.

en: Insert form
fa_IR: واردسازی از

en: Insert selected
fa_IR: قراردادن انتخاب شده

en: Inserting selected articles...
fa_IR: قراردادن مقاله های انتخاب شده...

en: Install Themes
fa_IR: نصب قالب ها

en: Install from WordPress.org
fa_IR: نصب از Wordpress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
fa_IR: نصب افزونه پولی خبرنامه MailPoet

en: Installing MailPoet Premium Version
fa_IR: نصب نسخه حرفه ای MailPoet

en: Investigate your top subscribers
fa_IR: مشترکین برتر خود را شناسایی کنید

en: Is this field mandatory?
fa_IR: آیا فیلد متنی اجباری است؟

en: Issue number
fa_IR: تعداد اشکالات

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
fa_IR: همیشه جوری که ما میخواهیم کار نمی کنه. اینطور نیست؟ ما یک [link] وب سایت پشتیبانی اختصاصی [/link] داریم که به همراه مستندات و سیستم پرسش و پاسخ شناسه دار در خدمت شماست.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
fa_IR: به نظر میرسد ابزارک شما از [link]ناحیه ابزارک های[/link] وردپرس حذف گردیده است.

en: It's free, and has proven popular with our users.
fa_IR: رایگانه و محبوب شده است توسط کاربرانمون.

en: January
fa_IR: ژانویه

en: July
fa_IR: جولای

en: June
fa_IR: ژوئن

en: Keep this plugin essentially free
fa_IR: این افزونه را یقیناً به رایگان داشته باشید

en: Key
fa_IR: کلید

en: Label:
fa_IR: برچسب:

en: Last
fa_IR: آخرین

en: Last 180 days
fa_IR: 180 روز پیشین

en: Last 30 days
fa_IR: 30 روز پیشین

en: Last 365 days
fa_IR: 365 روز پیشین

en: Last 7 days
fa_IR: 7 روز پیشین

en: Last 90 days
fa_IR: 90 روز پیشین

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last click
fa_IR: آخرین کلیک کردن

en: Last month
fa_IR: ماه پیش

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last open
fa_IR: آخرین باز کردن

en: Last updated: %1$s
fa_IR: آخرین به روز رسانی: %1$s

en: Last visit was %1$s minute ago.
fa_IR: آخرین مشاهده %1$s دقیقه قبل بود.

en: Last visit was %1$s minutes ago.
fa_IR: آخرین مشاهده %1$s دقیقه قبل بود.

en: Last visit was a few seconds ago.
fa_IR: آخرین مشاهده ثانیه هایی قبل بود.

en: Latest batch was sent %1$s ago.
fa_IR: آخرین دسته %1$s قبل ارسال شد.

en: Latest content already sent.
fa_IR: آخرین محتوا از قبل ارسال شده است.

en: Latest post title
fa_IR: تیتر آخرین پست

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
fa_IR: Leaky Paywall یک افزونه حرفه ای جهت قرار دادن محتوا در پشت درگاه پرداخت شماست. این افزونه اشتراک مشتری های مشتری هاتان را مدیریت می کند.

en: Learn more.
fa_IR: بیشتر بدانید.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
fa_IR: این انتخاب را روی بله بگذارید. فقط تعداد قلیلی از مهیاکنندگان سرویس SMTP می خواهند که تصدیق خاموش باشد.

en: Let subscribers select their lists:
fa_IR: اجازه دهید مشترکین فهرست هایشان را انتخاب کنند:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
fa_IR: اجازه دهید که افزونه به طور خودکار <strong>ایمیل های نادرست و تکراری</strong> را پاک کند.[link]این راهنما را ببینید.[/link]

en: Let us configure it
fa_IR: به ما اجازه دهید تا تنظیمش کنیم

en: Letters only
fa_IR: فقط حروف

en: Line is empty
fa_IR: خط خالی است

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Link to browser version
fa_IR: پیوند به نسخه مرورگر

en: Links
fa_IR: پیوند‌ها

en: List "%1$s" has been deleted.
fa_IR: فهرست "%1$s" حذف شد.

en: List "%1$s" has been duplicated.
fa_IR: فهرست"%1$s" دو نسخه‌ای شد.

en: List "%1$s" has been synchronised.
fa_IR: فهرست "%1$s" به هنگام سازی شده است.

en: List created based on a newsletter segment.
fa_IR: فهرست بر مبنای بخش خبرنامه ایجاد گردید.

en: List has been updated.
fa_IR: فهرست به‌روز شد.

en: List of fields to export
fa_IR: فهرست فیلد ها جهت خروجی گرفتن

en: List of forms
fa_IR: فهرست فرم ها

en: List selection
fa_IR: انتخاب فهرست

en: Lists
fa_IR: فهرست‌ها

en: Lists and Subscribers
fa_IR: فهرست ها و مشترکین

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
fa_IR: فهرست هایی که در آن ها مشترک، اشتراک یافته بود.

en: Loading more Results...
fa_IR: در حال پیدا کردن نتایج بیشتر...

en: Loading results...
fa_IR: بارگذاری نتایج...

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری...

en: Local time is <code>%1$s</code>
fa_IR: زمان محلی <code>%1$s</code> است

en: Login
fa_IR: نام کاربری

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
fa_IR: آیا به دنبال شیوه سریع تری جهت ارسال هستید؟[link]بیشتر بخوانید[/link] در خصوص ارسال ایمیل با یک سرویس SMTP حرفه ای.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
fa_IR: به دنبال پاسخ ها هستید؟ چرا فلان و فلان رشته خیلی خوب کار می کند؟ کدام یک از فرم های اشتراک موثرتر است؟ یک تصویر شفاف با داشبورد آمارهای برند ما تهیه کنید! [link]داشبورد آمارها را در نسخه حرفه ای تهیه کنید.[/link]

en: Love kittens?
fa_IR: بچه گربه ها را دوست دارید؟

en: MailPoet Subscription Form
fa_IR: فرم اشتراک MailPoet

en: MailPoet Version
fa_IR: نسخه MailPoet:

en: MailPoet Version:
fa_IR: نسخه MailPoet:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
fa_IR: MailPoet نمی تواند مجدد نصب شود زیرا پوشه شما <em>wp-content/uploads/wysija</em> نیاز هست که قابل نوشتن باشد. سطح دسترسی های خود را جهت نصب مجدد تغییر دهید.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
fa_IR: MailPoet مجدداً دوباره با همین نسخه نصب شد. تنظیمات و داده های قبلی حذف شده اند.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
fa_IR: MailPoet حذف شده است. سایت شما هم اکنون چیزی از MailPoet ندارد.

en: MailPoet page
fa_IR: صفحه MailPoet

en: MailPoet says:
fa_IR: MailPoet می گوید:

en: MailPoet.com can visit your site every 15 minutes, just like a "cron job", to make sure your emails are being sent on time.
fa_IR: Mailpoet.com می تواند سایت شما را مانند یک کرون هر 15 دقیقه یک بار بررسی کند تا اطمینان حاصل کند ایمیل های شما در موقع مناسب در حال ارسالند.

en: Mailbox Full
fa_IR: صندوق ایمیل پر است

en: Mailbox not available
fa_IR: صندوق ایمیل موجود نیست

en: March
fa_IR: مارچ

en: Match data
fa_IR: مقایسه داده ها

en: Maximum of posts to show
fa_IR: حداکثر پست ها جهت نمایش

en: Maximum upload file size: %d%s
fa_IR: حداکثر حجم مجاز بارگذاری فایل: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
fa_IR: حداکثر حجم مجاز بارگذاری فایل: %d%s.

en: May
fa_IR: می

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
fa_IR: حافظه پر شده است. لطفاً یک فایل کوچکتر را امتحان نمایید.

en: Message delayed
fa_IR: پیام دچار تأخیر شده است

en: Method set by the network admin.
fa_IR: شیوه که توسط مدیر شبکه تنظیم شده است.

en: Modified On
fa_IR: تاریخ

en: Modify
fa_IR: تغییرات

en: Module
fa_IR: ماژول

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Monitor everything with more stats
fa_IR: همه چیز را با آمارهای بیشتر تحت نظر بگیرید

en: Month
fa_IR: ماه

en: Month (January, February,...)
fa_IR: ماه (ژانویه، فوریه و...)

en: Monthly
fa_IR: ماهیانه

en: Monthly routine starts in:
fa_IR: روال ماهیانه آغاز می شود از :

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
fa_IR: بعلاوه، MailPoet هر 15 دقیقه سایت شما را چک می کند. <strong>درست شبیه یک "Cron Job" </strong> تا اطمینان یابید ایمیل ها در موعد مقرر در حال ارسال است. هیچ تنظیمی لازم نیست!

en: Move to list
fa_IR: انتقال به فهرست

en: Multisite ready.
fa_IR: چند سایته آمادست.

en: My first list
fa_IR: فهرست اولیه

en: My rating: %1$s
fa_IR: امتیاز من: %1$s

en: N/A
fa_IR: ناشناس

en: Name
fa_IR: نام

en: Name & email of yourself or your company.
fa_IR: نام یا ایمیل خودتان یا شرکت شما

en: Need help?
fa_IR: نیاز به کمک دارید؟

en: Network's Default Sending Method
fa_IR: سبک پیشفرض شبکه برای ارسال

en: Network's Method
fa_IR: شیوه شبکه ها

en: Never opened or clicked
fa_IR: هرگز باز یا کلیک نشده

en: New Form
fa_IR: فرم جدید

en: New form
fa_IR: فرم جدید

en: New list
fa_IR: فهرست جدید

en: New subscriber to %1$s
fa_IR: مشترک جدید برای %1$s

en: News from us, the team
fa_IR: اخباری از ما، تیم ما

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: Newsletter Images
fa_IR: تصاویر خبرنامه

en: Newsletter Pro (by Satollo)
fa_IR: خبرنامه پیشرفته (با Satollo)

en: Newsletter Subject
fa_IR: عنوان خبرنامه

en: Newsletter can't be deleted.
fa_IR: خبرنامه نمی‌تواند حذف شود

en: Newsletter deleted.
fa_IR: خبرنامه حذف شد.

en: Newsletter has been saved as a draft.
fa_IR: خبرنامه به عنوان پیش نویش ذخیره شد.

en: Newsletter has been saved.
fa_IR: خبرنامه ذخیره شد

en: Newsletter has been scheduled.
fa_IR: خبرنامه زمان بندی شد.

en: Newsletter profile has been updated.
fa_IR: نمایه خبرنامه به‌روز شده است.

en: Newsletter successfully created.
fa_IR: خبرنامه با موفقیت ایجاد شد

en: Newsletters
fa_IR: خبرنامه‌ها

en: Newsletters (by Tribulant)
fa_IR: خبرنامه‌ها

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
fa_IR: خبرنامه از قبل در حال ارسال می باشد. آخرین خبرنامه شما پس از آن ارسال خواهد شد.

en: Next &gt;
fa_IR: بعدی &gt;

en: Next send out in %1$s
fa_IR: ارسال بعدی در %1$s

en: Next send out on %1$s
fa_IR: ارسال بعدی در %1$s

en: Next step
fa_IR: گام بعدی

en: Next try in %s minutes.
fa_IR: تلاش مجدد در %s دقیقه بعد.

en: No
fa_IR: خیر

en: No Results were found
fa_IR: نتیجه ای یافت نشد

en: No email sent.
fa_IR: ایمیلی ارسال نشد.

en: No list specified
fa_IR: هیچ فهرستی مشخص نگردیده

en: No more limits of 2000 subscribers
fa_IR: محدودیت 2000 مشترک را دیگر نداشته باشید

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
fa_IR: هیچ مشترکی یافت نمی شود، احتمالا به این دلیل که وی حذف شده.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
fa_IR: نه متشکرم! من به تعداد کافی بازدید کننده در سایتم دارم. مشاهدات آن ها ماشه MailPoet را برای اجرای cron خواهد کشید.

en: No, thanks!
fa_IR: نه، ممنون!

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
fa_IR: هیچ یک از ایمیل های در صف شما ارسال نشده؟ بعد این انتخاب را فعال کنید.

en: Not Configured!
fa_IR: پیکربندی نشده!

en: Not active.
fa_IR: غیر فعال

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
fa_IR: آیا تطابق رنگ ها خوب نیست؟ نگران نباشید، ما با طراحان تراز اولی کار می کنیم تا برایتان تعداد زیادی قالب آماده کنیم، جدیدترین ها در نسخه حرفه ای موجودند. [link]قالب های بیشتری را با نسخه حرفه ای دریافت کنید.[/link]

en: Not sent
fa_IR: ارسال نشده

en: Not sent yet.
fa_IR: هنوز ارسال نشده.

en: Note:
fa_IR: یادداشت:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
fa_IR: توجه: پی ببرید که چه چیزی را این مشترک باز کرده و کلیک کرده با کمک [link]نسخه پولی[/link] ما.

en: Nothing
fa_IR: هیچیک

en: November
fa_IR: نوامبر

en: Number of lines:
fa_IR: تعداد خط ها:

en: Numbers only
fa_IR: فقط اعداد

en: October
fa_IR: اکتبر

en: Ok, I've set it up
fa_IR: بسیار خوب ، تنظیمش کردم

en: Once a week
fa_IR: هر هفته یکبار

en: Once every 28 days
fa_IR: هر ۲۸ روز یکبار

en: Once every fifteen minutes
fa_IR: هر پانزده دقیقه یکبار

en: Once every five minutes
fa_IR: هر پنج دقیقه یکبار

en: Once every minute
fa_IR: یک بار در هر دقیقه

en: Once every ten minutes
fa_IR: هر ده دقیقه یکبار

en: Once every thirty minutes
fa_IR: هر سی دقیقه یکبار

en: Once every two hours
fa_IR: هر دو ساعت یکبار

en: Once every two minutes
fa_IR: هر دو دقیقه یکبار

en: One configuration for all sites
fa_IR: یک تنظیمات برای تمام سایت ها

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
fa_IR[0]: %d ایمیل به مشترکین تأیید نشده ارسال شده است.

en: One less subscriber to %1$s
fa_IR: یک مشترک کمتر در %1$s

en: One quick question...
fa_IR: یک سئوال عالی

en: Oops! There are no newsletters to display.
fa_IR: ای وای! هیچ خبرنامه ای جهت نمایش وجود ندارد.

en: Oops! We can't connect to MailPoet's server right now. We might be down or you're behind a proxy or firewall.
fa_IR: اوه! ما الان نمی توانیم به سرور MailPoet متصل شویم. ممکن است ما در دسترس نباشیم یا شما مشکلی با پراکسی یا فایروال داشته باشید.

en: Oops! We could not add you!
fa_IR: متاسفانه نمیتوانیم شما را اضافه کنیم!

en: Oops! You're already subscribed.
fa_IR: خیلی خوبه! شما از قبل مشترک هستید و نیازی به اشتراک مجدد نیست:)

en: Open rate (based on received newsletters)
fa_IR: رتبه باز ( بر مبنای خبرنامه های دریافت گردیده )

en: Open, clicks, unsubscribed
fa_IR: بازشده٬ کلیک‌ها٬ لغو اشتراک

en: Opened
fa_IR: باز شده

en: Opened & Clicked
fa_IR: باز شده و کلیک شده

en: Opened & Unsubscribed
fa_IR: دیده شده و لغو اشتراک شده

en: Opened date
fa_IR: تاریخ باز شده

en: Opened newsletters
fa_IR: خبرنامه های باز شده

en: Opened only
fa_IR: تنها باز شده

en: Opens
fa_IR: باز می شود

en: Opps! Something goes wrong while activating Mailpoet cron.
fa_IR: وای من! هنگام فعالسازی کرون Mailpoet خطایی رخ داده.

en: Opps! Something goes wrong while deactivating Mailpoet cron.
fa_IR: وای من! هنگام غیر فعال کردن کرون Mailpoet خطایی رخ داده.

en: Opps, something goes wrong.
fa_IR: ای وای، یه چیزی اشتباهه.

en: Or ask your webmaster for help!
fa_IR: یا از مدیر سایت خود بخواهید که کمکتان کند!

en: Order:
fa_IR: سفارش دادن:

en: Ordering
fa_IR: مرتب سازی

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
fa_IR: تیم دوستانه و بین المللی ما به شما کمک خواهد کرد که تنظیات خود را در جزئیات بهبود بخشید، و اطمینان یابید که همه چیز را به خوبی پیش برده اید. ما سوال هایتان را در کمتر از 10 ساعت پاسخ می دهیم؛ خیلی سریع!

en: Our toolbar doesn't load?
fa_IR: نوارابزار ما بالا نمی آید؟

en: POP3 without imap extension
fa_IR: POP3 بدون افزونه imap

en: Page %1$s
fa_IR: برگه %1$s

en: Page does not exist.
fa_IR: برگه وجود ندارد.

en: Page is not accessible.
fa_IR: برگه در دسترس نیست.

en: Pages
fa_IR: برگه‌ها

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
fa_IR: این shortcode را در صفحه خود بچسبانید تا فهرستی از خبرنامه های گذشته را نمایش دهید.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
fa_IR: این میان بر کد را جهت نمایش تعداد مشترکین تصدیق شده در یادداشت یا صفحه خود بگذارید.

en: Pause
fa_IR: توقف

en: Paused
fa_IR: متوقف شده

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
fa_IR: شماره تلفن، (+,-,#,(,) و فاصله مجاز است)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
fa_IR: فایل فتوشاپ در قالب [link]قابلیت های حرفه ای[/link] موجود است.

en: Pick a date
fa_IR: انتخاب تاریخ

en: Pick a list
fa_IR: یک فهرست انتخاب کنید

en: Pick one or many lists
fa_IR: یک یا چند فهرست را برگزینید

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
fa_IR: فهرست هایی را که شما می خواهید آن مشترکین را در آن واردسازی نمایید انتخاب کنید.

en: Pick your prefered configuration?
fa_IR: تنظیمات ارجح خود را برگزینید؟

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
fa_IR: لطفاً با میزبان یا مدیر سرور خود جهت اصلاح این مورد تماس بگیرید.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
fa_IR: لطفاً حذف کنید <%= chars %> کاراکتر <%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
fa_IR: لطفا وارد کنید <%= chars %> کاراکتر بیشتر <%= plural %>

en: Please enter first name
fa_IR: لطفا نام را وارد کنید

en: Please enter last name
fa_IR: لطفا نام خانوادگی را وارد کنید

en: Please make a selection first!
fa_IR: لطفاً در ابتدا یک انتخاب داشته باشید!

en: Please select a newsletter.
fa_IR: لطفا یک خبرنامه انتخاب کنید.

en: Please select an article.
fa_IR: لطفاً یکی از مقالات را برگزینید.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
fa_IR: لطفا فایل را با %1$sbrowser uploader%2$s دوباره امتحان کنید.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
fa_IR: جهت استفاده از به روزترین سیستم بارگذاری فایل، لطفاً وردپرس خود را به آخرین نسخه ارتقاء دهید.

en: Please verify your link to this page.
fa_IR: لطفاً پیوند خود را روی این صفحه به تأیید برسانید.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
fa_IR: لطفاً تنظیمات ایمیل خود خود را چک نمایید و از طریق ارسال ایمیل تستی به این آدرس ایمیل از صحت آن اطمینان یابید.

en: Port
fa_IR: پورت

en: Position your mouse over the image to the left.
fa_IR: موشواره خود را روی تصویر قرار دهید و به چپ بکشید.

en: Post Notifications
fa_IR: آگاه سازی های پست

en: Post Selection
fa_IR: انتخاب پست

en: Post type
fa_IR: نوع یادداشت

en: Posts
fa_IR: مطالب

en: Preceded by:
fa_IR: تقدم یافته توسط:

en: Premium
fa_IR: نسخه پولی

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
fa_IR: کد فعال سازی نسخه پولی در سایت شما موجود نیست. آن را از [link]اینجا[/link] بخرید.

en: Premium users get visited every 5 minutes.
fa_IR: کاربران حرفه ای هر 5 دقیقه یکبار مورد بررسی قرار می گیرند.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
fa_IR: کاربران حرفه ای با این کوپن 20% تخفیف می گیرند: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
fa_IR: کاربران حرفه ای با این کوپن 20% تخفیف می گیرند: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
fa_IR: کاربران نسخه حرفه ای با این کد 25% تخفیف می گیرند: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
fa_IR: نسخه پولی برای سایت شما قابل قبول است.

en: Preselect today's date:
fa_IR: تاریخ از قبل انتخاب شده امروز:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
fa_IR: مانع از این شوید که فردی در فهرست شما به طور ناخواسته مشترک شود، این اختیار به شما این اطمینان را می دهد که فهرست پاکی خواهید داشت.

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview in new tab
fa_IR: پیش‌نمایش در زبانه جدید

en: Preview page
fa_IR: پیش‌نمایش صفحه

en: Preview without images
fa_IR: پیش‌نمایش بدون تصاویر

en: Process bounce handling now!
fa_IR: اکنون دستکاری ارتقاء یافته را پردازش نمایید!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
fa_IR: پردازش جهت جلوگیری از دست رفتن ارتباط تازه سازی شد.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
fa_IR: پردازش جهت جلوگیری از محدودیت زمانی تازه سازی شد.

en: Purchase
fa_IR: خرید

en: Purchase the premium version.
fa_IR: خرید نسخه پولی.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
fa_IR: این فرم را در قسمت بالایی یا قسمت پایینی و یا در یک کادر زیبا به همراه یادداشت هایتان با افزونه رایگان GetConversation بگذارید. آن ها را با این افزونه به MailPoet متصل کنید <br/></br>
    30% تخفیف نسخه حرفه ای این افزونه را با کلیک کردن در <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">اینجا</a> بگیرید.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
fa_IR: یک فرم اشتراک را در پنجره پاپ آپ، پانویس، یا اسلاید جهت افزودن مشترکین با افزونه حرفه ای قرار دهید.

en: Queue is empty!
fa_IR: صف خالی است!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
fa_IR: به سرعت فرم های اشتراک برای اشتراک در فهرست ایمیل های MailPoet را با استفاده از قدرت و انعطاف پذیریی که فرم های Ninja مهیا می کنند، بسازید.

en: Radio buttons
fa_IR: دکمه های رادیویی

en: Random text or HTML
fa_IR: متن تصادفی یا HTML

en: Random text or instructions
fa_IR: متن تصادفی یا دستورالعمل ها

en: Rate
fa_IR: رتبه

en: Rates
fa_IR: رتبه ها

en: Reach their inboxes
fa_IR: به اینباکس هایشان دسترسی داشته باشید

en: Read More
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read documentation
fa_IR: مطالعه مستندات

en: Read more
fa_IR: ادامه متن

en: Read more.
fa_IR: ادامه متن.

en: Read online.
fa_IR: ادامه متن.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
fa_IR: [link]قوانین و توافقات[/link] را سهل و آسان بخوانید.

en: Refresh the page you current are!
fa_IR: صفحه ای که اکنون در آن هستید را تازه سازی کنید.

en: Registration is disabled on this site.
fa_IR: ثبت نام روی این سایت غیرفعال شده است.

en: Reinstall
fa_IR: نصب دوباره

en: Reinstall MailPoet?
fa_IR: نصب مجدد MailPoet؟

en: Reinstall from scratch
fa_IR: دوباره از نو نصب کن

en: Reinstall now...
fa_IR: در حال نصب مجدد...

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove from all lists
fa_IR: حذف کردن از تمام فهرست ها

en: Remove from list
fa_IR: حذف کردن از فهرست

en: Remove from the queue
fa_IR: حذف از صف

en: Remove image
fa_IR: حذف تصویر

en: Remove link
fa_IR: حذف پیوند

en: Remove text
fa_IR: حذف متن

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
fa_IR: محدودیت 2000 مشترک در نسخه رایگان را بردارید و به هر چند تعداد کاربری که مایل هستید ارسال کنید. [link]از این محدودیت خلاص شوید![/link]

en: Renew my license now.
fa_IR: گواهینامه مرا هم اکنون تازه سازی کن.

en: Renew now.
fa_IR: هم اکنون تازه سازی کنید.

en: Reply-to
fa_IR: در پاسخ

en: Reply-to name & email
fa_IR: پاسخ به نام و ایمیل

en: Request successful
fa_IR: درخواست موفقیت آمیز بود

en: Resend confirmation email
fa_IR: ایمیل تصدیق را دوباره بفرست

en: Resume
fa_IR: ادامه

en: Return to MailPoet
fa_IR: برگشت به MailPoet

en: Roles and permissions
fa_IR: نقش‌ها و دسترسی‌ها

en: SMTP Hostname
fa_IR: میزبان SMTP

en: SMTP port
fa_IR: پورت SMTP

en: SPF and DKIM
fa_IR: SPF و DKIM

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save & close
fa_IR: ذخیره و بستن

en: Save and reactivate
fa_IR: ذخیره و فعالسازی مجدد

en: Save as draft and close
fa_IR: ذخیره پیش‌نویس و بستن

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
fa_IR: ذخیره شد! این فرم را به [link_widget]یک ابزارک[/link_widget] اضافه کنید.

en: Saved! The changes are already active in your widget.
fa_IR: ذخیره شد! تغییرات از قبل در ابزارک شما فعال هستند.

en: Saved.
fa_IR: ذخیره شد.

en: Saving default style...
fa_IR: ذخیره سازی سبک پیشفرض...

en: Saving form...
fa_IR: در حال ذخیره فرم...

en: Saving newsletter...
fa_IR: در حال ذخیره خبرنامه...

en: Schedule
fa_IR: زمان‌بندی

en: Schedule it
fa_IR: زمان‌بندی شده

en: Scheduled
fa_IR: زمان‌بندی شده

en: Scheduled to be sent in %1$s
fa_IR: زمان‌بندی شده برای ارسال در %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
fa_IR: زمان‌بندی شده برای ارسال در %1$s

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search newsletters
fa_IR: جستجوی خبرنامه‌ها

en: Search recipients
fa_IR: جستجوی گیرندگان

en: Search subscribers
fa_IR: جستجوی مشترکین

en: Searching...
fa_IR: در حال جست و جو....

en: Second step:  "%1$s"
fa_IR: مرحله ی دوم: "%1$s"

en: Secure connection
fa_IR: اتصال امن

en: Security Problem
fa_IR: مشکل امنیتی

en: Security error.
fa_IR: خطای امنیتی

en: Security failure during request
fa_IR: مشکل امنیتی در حین درخواست کردن

en: See detailed stats
fa_IR: آمارهای جزئی را ببینید.

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
fa_IR: خبرنامه های برتر خود را، مشترکین برتر را، پیوند های برتر، فهرست های برترو دامنه های برتر را روی صفحه خود ببینید. آیا می تونید خبرنامه های قبلی تان را به تپش درآورید؟

en: Segment of %1$s
fa_IR: بخش %1$s

en: Select
fa_IR: انتخابی

en: Select Files
fa_IR: انتخاب فایل‌ها

en: Select a field type:
fa_IR: انتخاب یک نوع فیلد:

en: Select a form:
fa_IR: یک فرم را انتخاب نمایید:

en: Select all %1$s subscribers.
fa_IR: انتخاب تمام %1$s مشترک.

en: Select at least 1 subscriber!
fa_IR: انتخاب حداقل 1 مشترک!

en: Select list(s):
fa_IR: فهرست (ها) را انتخاب کنید:

en: Select the list you want to add:
fa_IR: فهرستی را که شما می خواهید اضافه کنید، انتخاب نمایید:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
fa_IR: صفحه ای را جهت نمایش پروفایل مشترک انتخاب نمایید.

en: Select your industry.
fa_IR: صنعت خود را انتخاب کنید.

en: Select...
fa_IR: انتخاب...

en: Selection options
fa_IR: گزینه های انتخاب

en: Self-signed certificates
fa_IR: گواهینامه های خود امضاء شده

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send Process
fa_IR: ارسال فرآیند

en: Send a test mail
fa_IR: ارسال ایمیل آزمایشی

en: Send at a higher frequency
fa_IR: در یک تکرار بالاتر ارسال کن

en: Send immediately.
fa_IR: ارسال فوری.

en: Send later
fa_IR: بعدا ارسال کن

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
fa_IR: مانند یک حرفه ای خبرنامه ارسال کنید و اعتبار سرور ارسال کننده تان را در حد بالایی حفظ نمایید. با تشکر از ابزار پاکسازی پیشرفته ما، شما در نهایت می توانید از ارسال به آدرس های ایمیل نادرست یا خیلی قدیمی ممانعت به عمل آورید. [link]فهرست خود را با استفاده از نسخه حرفه ای پاکسازی نمایید.[/link]

en: Send preview
fa_IR: ارسال پیش‌نمایش

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
fa_IR: با یک مهیا کننده SMTP حرفه ای ارسال کنید، یک انتخاب عالی برای فهرست ها کوچک و بزرگ.ما پیشنهادات خوبی با سرویس دهنده های محدودی برای شما داریم.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
fa_IR: به خودتان چند ایمیل آزمایشی ارسال کنید تا تصدیق نمایید کدام شیوه با سرور شما کار می کند.

en: Send...
fa_IR: ارسال...

en: Sender
fa_IR: فرستنده

en: Sender of notifications
fa_IR: ارسال کننده آگاه سازی ها

en: Sending
fa_IR: در حال ارسال

en: Sending a test email
fa_IR: فرستادن یک ایمیل برای تست

en: Sending batch of emails...
fa_IR: فرستادن ایمیل به صورت کلی...

en: Sending has resumed.
fa_IR: روند ارسال فعال شد.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
fa_IR: ارسال فوری پس از این که شخصی در فهرست ایمیل %1$s مشترک می شود

en: Sending is now paused.
fa_IR: ارسال در حال حاظر متوقف شده است.

en: Sending per event
fa_IR: ارسال به ازای هر رخداد

en: Sending preview...
fa_IR: در حال ارسال پیش نمایش...

en: Sending routine starts in:
fa_IR: ارسال روال آغاز می شود از :

en: Sending suspended.
fa_IR: ارسال غیرفعال شده است.

en: Sendmail path
fa_IR: مسیر Sendmail

en: Sent
fa_IR: ارسال شد

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
fa_IR: ارسال %2$s پس از اینکه کاربر جدیدی به سایت شما بعنوان %1$s افزوده شد.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
fa_IR: ارسال %2$s پس از این که شخصی در فهرست ایمیل %1$s مشترک می شود

en: Sent On
fa_IR: ارسال شده در

en: Sent daily at %1$s.
fa_IR: ارسال روزانه در ساعت %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
fa_IR: ارسال فوری پس از اینکه کاربر جدیدی به سایت شما بعنوان %1$s افزوده شد.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
fa_IR: ارسال هفتگی در %1$s %2$s در %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
fa_IR: ارسال ماهانه در %1$s در %2$s

en: Sent on
fa_IR: ارسال شده در

en: Sent to %1$s out of %2$s
fa_IR: ارسال شده %1$s از %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
fa_IR: ارسال به %1$s مشترک.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
fa_IR: ارسال هفتگی در %1$s در %2$s

en: September
fa_IR: سپتامبر

en: Server side cron setup
fa_IR: راه اندازی cron سمت سرور

en: Set as default style.
fa_IR: قراردادن به عنوان سبک پیشفرض.

en: Set up [link]your own cron job[/link] instead.
fa_IR: به جای آن  [link]cron job  خود را[/link]  را تنظیم کنید.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Share anonymous data
fa_IR: داده های ناشناس را به اشتراک بگذارید

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
fa_IR: داده های ناشناس را به اشتراک بگذارید و به ما در بهبود این افزونه یاری رسانید.[link]بیشتر بخوانید[/link]

en: Share your data
fa_IR: اشتراک گذاری داده‌ها

en: Shortcode to display total number of subscribers
fa_IR: Shortcode جهت نمایش تعداد کل مشترکین

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show all months
fa_IR: نمایش همه ماه‌ها

en: Show all themes
fa_IR: نمایش تمام قالب ها

en: Show display options
fa_IR: نمایش انتخاب های نمایش

en: Show divider between posts
fa_IR: نمایش مقسم بین مطالب

en: Single Site
fa_IR: یک سایت

en: Size:
fa_IR: اندازه:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
fa_IR: از صف رهایی یابید، مستقیماً به صندوق مخاطبان با الویت بروید.[link]پاسخگویی سریع تری با نسخه حرفه ای داشته باشید.[/link]

en: Social Bookmark Selection
fa_IR: انتخاب شبکه‌های اجتماعی

en: Social bookmarks
fa_IR: شبکه‌های اجتماعی

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
fa_IR: متأسفانه شما از حد اختصاص یافته فضای خود فراتر رفته اید (%s MB).

en: Sort by
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: Spam filters love DKIM
fa_IR: فیلترهای اسپم DKIM را دوست دارند.

en: Spam test results
fa_IR: نتایج تست اسپم شده

en: Split subscribers into %1$s pages.
fa_IR: جداسازی مشترکین در %1$s صفحه

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
fa_IR: مربع ها یا کاراکترهای نامعلوم در ایمیل شما مشاهده می شود؟ encoding زبان خود را انتخاب نمایید.

en: Standard Newsletters
fa_IR: خبرنامه‌های استاندارد

en: Standard newsletter
fa_IR: خبرنامه استاندارد

en: Statistics
fa_IR: آمارها

en: Stats
fa_IR: آمار

en: Stats : %1$s
fa_IR: آمار: %1$s

en: Stats dashboard
fa_IR: داشبورد وضعیت

en: Stats of clicked links for each newsletter
fa_IR: آمارهای پیوند های کلیک شده برای هر خبرنامه

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stay up to date! Subscribe to our newsletters
fa_IR: بروز باشید ! مشترک خبرنامه ما شوید

en: Step %1$s
fa_IR: گام %1$s

en: Step 1:
fa_IR: مرحله ۱:

en: Step 2:
fa_IR: مرحله ۲:

en: Step 3:
fa_IR: مرحله ۳:

en: Step 4:
fa_IR: مرحله ۴:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
fa_IR: هنوز در خصوص محصول ما و تیم 9 نفره ما تردید دارید؟ جای نگرانی نیست، ما آنقدر از کارمان اطمینان داریم که فرجه ای 30 روزه به شما جهت انصراف می دهیم. ما به محض اینکه شما نارضایتی خود را اعلام نمایید پولتان را پس می دهیم.[link]هم اکنون بدون استرس کاربر نسخه حرفه ای شوید[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
fa_IR: با استفاده از WangGuard از اشتراک های متقلبانه جلوگیری به عمل آورید. WangGuard یک سرویس رایگان فهرست پاک و یک افزونه است.

en: Styles
fa_IR: استایل‌ها

en: Styles could not be saved
fa_IR: سبک ها ذخیره نمی شوند

en: Styles have been saved
fa_IR: شیوه‌نامه ذخیره شد

en: Subject
fa_IR: عنوان

en: Subject line
fa_IR: عنوان نامه

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: Subscribe in comments
fa_IR: اشتراک در نظرات

en: Subscribe in registration form
fa_IR: اشتراک در فرم ثبت نام

en: Subscribe to our Newsletter
fa_IR: مشترک خبرنامه شوید

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
fa_IR: مشترک خبرنامه ما شوید و به [total_subscribers] مشترک ما بپیوندید.

en: Subscribe to our newsletters
fa_IR: مشترک خبرنامه ما شوید

en: Subscribe!
fa_IR: مشترک شدن!

en: Subscribed
fa_IR: مشترک

en: Subscribed on
fa_IR: مشترک شده در تاریخ

en: Subscribed since
fa_IR: مشترک شده از

en: Subscriber
fa_IR: مشترک

en: Subscriber Status
fa_IR: وضعیت مشترک

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
fa_IR: مشترک از قبل وجود دارد. [link] برای ویرایش کلیک کنید [/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
fa_IR: مشترک ویرایش گردیده است. [link]ویرایش مجدد[/link].

en: Subscriber has been saved.
fa_IR: مشترک ذخیره شد.

en: Subscriber has not been modified.
fa_IR: مشترک اصلاح نشده است.

en: Subscriber has not been saved.
fa_IR: مشترک ذخیره نشد.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
fa_IR: مشترک یافت نشد: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
fa_IR: مشترک %1$s از %2$s ایمیل را باز کرد

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
fa_IR: مشترک %1$s از %2$s ایمیل را باز کرد

en: Subscriber profile page
fa_IR: صفحه پروفایل مشترک

en: Subscriber stats
fa_IR: آمار مشترک

en: Subscribers
fa_IR: مشترکین

en: Subscribers can choose from these lists :
fa_IR: مشترکین می توانند از این فهرست ها انتخاب شوند:

en: Subscribers can edit their profile
fa_IR: مشترکین می توانند مشخصات خود را ویرایش کنند

en: Subscribers in no list
fa_IR: مشترکینی که در هیچ فهرستی نیستند

en: Subscribers per page:
fa_IR: تعداد مشترکان در صفحه:

en: Subscribers to show per page:
fa_IR: تعداد مشترکین در صفحه:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
fa_IR: مشترکین هم اکنون نیاز خواهند داشت اشتراکشان را از طریق ایمیل به تایید برسانند تا دوباره خبرنامه هایتان را دریافت کنند. این مورد توصیه می گردد.

en: Subscription MailPoet
fa_IR: اشتراک MailPoet

en: Subscription confirmation
fa_IR: ویرایش اشتراک

en: Subscription date
fa_IR: تاریخ اشتراک

en: Subscription form for your newsletters.
fa_IR: اشتراک از خبرنامه های شما.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
fa_IR: اشتراک بدون جاوا اسکریپت غیرفعال شده است.

en: Subscriptions by form
fa_IR: اشتراک از طریق فرم

en: Subscriptions by list
fa_IR: اشتراک از طریق فهرست

en: Success message:
fa_IR: پیام موفقیت:

en: Successfully connected to %1$s
fa_IR: به موفقیت به %1$s وصل شد

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
fa_IR: با موفقیت برای <b><i>%s</i></b> ارسال شد

en: Sunday
fa_IR: یک‌شنبه

en: Tags: %1$s
fa_IR: تگ ها: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
fa_IR: سخت نگیرید! افزونه راحت انجامش می دهد.

en: Test email successfully sent to %s
fa_IR: ایمیل آزمایشی با موفقیت به %s ارسال شد

en: Test method
fa_IR: آزمودن روش

en: Test the statistics page.
fa_IR: صفحه آمارها را تست کنید.

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Area
fa_IR: ناحیه متن

en: Text Input
fa_IR: ورودی متن

en: Text of "Unsubscribe" link
fa_IR: متن پیوند &quot;لغو اشتراک&quot;

en: Thanks!
fa_IR: ممنون!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
fa_IR: متشکرم! الان منو به MailPoet ببر.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
fa_IR: <strong> آدرس ایمیل از سوی </strong> که وارد کرده اید (%1$s)، یک آدرس صحیح ایمیل نیست.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
fa_IR: <strong> آدرس ایمیل پاسخ به </strong> که وارد کرده اید (%1$s)، یک آدرس صحیح ایمیل نیست.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
fa_IR: شناسه کاربری MySQL که شما روی سایت وردپرس خود راه اندازی کرده اید (wp-config.php) دسترسی لازم جهت ایجاد جداول MySQL ندارد. لطفاً این سطح دسترسی را خودتان تغییر دهید و یا با مدیر سایتتان جهت نصب کامل MailPoet تماس بگیرید. خطای mysql: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
fa_IR: اکستنشن openssl PHP روی سرور شما فعال نشده است. از میزبان خود بخواهید آن را فعال نماید چنانچه می خواهید از ارتباطات SSL بهره ببرید.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
fa_IR: فرآیند ارسال به سبب خطاهای بسیار متوقف شده است.

en: The Sweeter Experience of our Premium
fa_IR: تجربه شیرین تری از افزونه حرفه ایه ما

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
fa_IR: این آدرس به پانویس خبرنامه تان افزوده خواهد شد. این آدرس از شناسایی به عنوان اسپم ممانعت به عمل می آورد.

en: The authors have done a pretty awesome job.
fa_IR: سازندگان یک کار کاملاً فوق العاده را انجام داده اند.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
fa_IR: آدرس ایمیل ارتقاء "%1$s" ممکن است مشکل ساز شده باشد. فیلد را خالی بگذارید و دوباره تلاش کنید.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
fa_IR: داده ای شما در صدد وارد کردن آن هستید به نظر نمی رسد در فرمت CSV باشد. (فرمت مقادیر جداشده با ویرگول).

en: The email ID %s is not published
fa_IR: شناسه ایمیل %s منتشر نشده است

en: The email is not valid!
fa_IR: ایمیل وارده صحیح نیست!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
fa_IR: اولین خط فایل CSV باید سرصفحه ستون ها باشد: "email","lastname","firstname".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
fa_IR: اولین چیزی که مشترک شما می بیند. خلاق باش و رتبه خودتو افزایش بده!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
fa_IR: پوشه "%1$s" قابلیت نوشتن را ندارد، لطفاً سطح دسترسی را برای این فولدر تغییر دهید تا MailPoet بتواند خودش را به درستی نصب کند.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
fa_IR: پوشه "%1$s" قابل نوشتن نیست، لطفاْ سطح دسترسی به این پوشه را تغییر دهید تا MailPoet بتواند خودش را به درستی نصب کند.

en: The form named "%1$s" has been created.
fa_IR: فرمی که "%1$s" نام گذاری شد، ایجاد گردید.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
fa_IR: فرمی که "%1$s" نام گذاری شد، حذف شد.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
fa_IR: نسخه رایگان ارسال خبرنامه ها متوقف می کند اگر که بیشتر از 2000 مشترک داشته باشید. نسخه حرفه ای این محدودیت را ندارد.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
fa_IR: بچه گربه ها فقط منتظرن که فضاهای خالی پر بشن. اونا گرسنه به نظر میان، اینطور نیست؟ ما بچه گربه ها را دوست داریم.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
fa_IR: آخرین دسته از ایمیل ها باید در چند دقیقه آتی آغاز به رهاسازی کنند.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
fa_IR: فهرست به طور خودکار در ورودی مشترکین این افزونه ایجاد گردید: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
fa_IR: فهرست به طور خودکار در حین نصب MailPoet ایجاد شد.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
fa_IR: فهرست وجود ندارد و یا نمی تواند حذف شود.

en: The list does not exists or cannot be synched.
fa_IR: فهرست وجود ندارد یا نمی تواند به هنگام شود.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
fa_IR: فهرست در "%1$s" وجود دارد و به طور خودکار وارد گردیده است.

en: The list has been deleted.
fa_IR: فهرست حذف شد.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
fa_IR: فهرستی که شما ارسال کرده اید برای مرورگر بسیار حجیم است. به جای آن <strong> فایل را آپلود کنید </strong>

en: The magic is happening...
fa_IR: جادویی در حال رخ دادن است ...

en: The newsletter doesn't exist.
fa_IR: خبرنامه وجود ندارد.

en: The newsletter has been duplicated.
fa_IR: نسخه‌ی جدید از این خبرنامه ایجاد شد.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
fa_IR: خبرنامه غیرفعال خواهد شد، شما نیاز دارید در هنگامی که مجدد ویرایشش می کنید دوباره آن را فعال کنید. آیا موافق این اقدام هستید؟

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
fa_IR: پست های زیر با افزونه%s به محتوای%s اضافه شده بودند

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
fa_IR: دومین خط یک فایل CSV باید مجموعه ای از مقادیر باشد: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
fa_IR: بخش مورد نظر نمی تواند از یک [IMPORT] فهرست لغو اشتراک شود.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
fa_IR: این بخش از صف این خبرنامه حذف شده است.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
fa_IR: بخش مورد نظر از تمام فهرست ها لغو اشتراک شد.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
fa_IR: بخش مورد نظر از فهرست "%1$s" لغو اشتراک گردید.

en: The selected value is already matched to another column.
fa_IR: مقدار انتخاب شده از قبل با ستون دیگری مقایسه شده است.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
fa_IR: بهترین راه حل برای فهرست های کوچک. میزبان وب شما یک محدودیت ایمیل روزانه را تنظیم کرده است.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
fa_IR: فهرست مشترکی که می تواند برای این عملیات استفاده شود.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
fa_IR: قالب %1$s روی سایت شما نصب گردیده است.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
fa_IR: این قالب فقط در نسخه پولی موجود است. [link] 12 دلیل خوب برای ارتقاء به نسخه پولی [/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
fa_IR: پوسته‌ای که انتخاب کرده اید نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
fa_IR: دو خط اول فایلی که شما آپلود کرده اید به این ترتیب است:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
fa_IR: مرورگر روی دستگاه شما نمی تواند جهت آپلود کردن فایل ها استفاده شود. شما قادر خواهید بود از <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">اپلیکیشن بومی دستگاه شما</a> به جای آن استفاده کنید.

en: Theme %1$s could not be deleted.
fa_IR: قالب %1$s نمی تواند حذف شود.

en: Theme %1$s has been deleted.
fa_IR: قالب %1$s حذف گردیده است.

en: Themes
fa_IR: پوسته‌ها

en: Then paste your list here
fa_IR: سپس فهرست خود را اینجا بچسبانید

en: There are %1$s messages in your mailbox
fa_IR: در میل باکس شما %1$s پیام موجود است.

en: There are %1$s pending email(s)
fa_IR: تعداد %1$s ایمیل (های) غیرفعال وجود دارد

en: There are no bounced messages to process right now!
fa_IR: در حال حاظر هیچ پیام برجسته ای برای پردازش موجود نمی باشد!

en: There are no list to send to.
fa_IR: فهرستی جهت ارسال وجود ندارد.

en: There are no messages
fa_IR: پیامی وجود ندارد

en: There are no newsletters.
fa_IR: خبرنامه ای موجود نیست!

en: There are no posts corresponding to that search.
fa_IR: هیچ پستی مربوط به جستجوی شما یافت نشد.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
fa_IR: دلایل بسیاری برای ارتقاء به نسخه پولی وجود دارد. هر آنچه را که در هر سناریو انجام می دهید تنظیم کنید.

en: There is a problem! Mailpoet.com couldn't visit your site, because:
fa_IR: مشکلی وجود دارد! Mailpoet.com نمی تواند سایت شما را مشاهده کند، زیرا:

en: There is no plugin to import from.
fa_IR: هیچ افزونه ای جهت وارد سازی از آن، وجود ندارد.

en: There is no subject or body in this email
fa_IR: موضوع یا متن بدنه ای در این ایمیل وجود ندارد

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
fa_IR: یک افزونه خارجی یا یک قالب، صفحه ظاهری ما را خراب می کند.[link] بیشتر بخوانید[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
fa_IR: به نظر می آید هنگام وارد کردن فهرست، خطایی رخ داده است

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
fa_IR: خطای تنظیمات وجود دارد. با مدیر سرور تماس بگیرید.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
fa_IR: گواهینامه ای برای "%1$s" وجود ندارد. اگر شما کاربر حرفه ای هستید، این دامنه را در [link]مدیریت حساب[/link] خود وارد نمایید.

en: There's no stats to load!
fa_IR: آماری جهت نمایش وجود ندارد!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
fa_IR: این جداول در این نصب قابل ایجاد نیستند: %1$s

en: Third party
fa_IR: شخص ثالث

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
fa_IR: این افزونه حرفه ای به شما اجازه می دهد که فرم های MailPoet را در جاهای بسیاری و در Facebook اضافه نمایید.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
fa_IR: این افزونه حرفه ای به شما اجازه می دهد که یک فرم MailPoet را در پنجره پاپ آپ اضافه کنید.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
fa_IR: این پلاگین حرفه ای به شما اجازه می دهد که یک فرم جذاب را در زیر سمت راست سرصفحه خود قرار دهید. بدون انجام کار بیشتری.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
fa_IR: این به شما اجازه می دهد که کد HTML کادرهای متنی را در ویرایشگر چندرسانه ای اصلاح کنید.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
fa_IR: این باعث تغییر برچسب پیوند لغو اشتراک در پانویس خبرنامه شما می شود.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
fa_IR: این موتور ایمیل روی 95&#37; سرور کار می کند.

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
fa_IR: این قابلیت به سبب آنکه قابلیت "نظرات" در افزونه JetPack فعال است، نمی تواند کار کند.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
fa_IR: این قابلیت به فریم های داخلی نیازمند است. شما iframe غیرفعال دارید و یا مرورگر شما از آن ها پشتیبانی نمی کند.

en: This field contains no values
fa_IR: این فیلد مقداری ندارد

en: This field does not exist
fa_IR: فیلد وجود ندارد

en: This file is empty. Please try another.
fa_IR: این فایل خالی است. لطفا یکی دیگر را تست کنید.

en: This file is not an image. Please try another.
fa_IR: این فایل یک تصویر نیست. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: This file type is not allowed. Please try another.
fa_IR: نوع فایل مورد قبول نیست. لطفا فایل دیگری را تست کنید.

en: This form adds subscribers to these lists:
fa_IR: این فرم مشترکین را به این فهرست ها اضافه می کند:

en: This form does not exist
fa_IR: این فرم وجود ندارد

en: This form does not exist.
fa_IR: این فرم وجود ندارد.

en: This form has already been deleted.
fa_IR: این فرم قبلا حذف شده است.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
fa_IR: این افزونه رایگان به شما اجازه می دهد که یک فرم را در آغاز یا در انتهای یک پست یا صفحه طراحی و جایگذاری نمایید.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
fa_IR: این افزونه رایگان به شما اجازه می دهد که یک فرم پاپ آپ راقرار دهید.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
fa_IR: این تصویر ممکن است در مطلبی باشد. مطمئن هستید می‌خواهید پاک کنید؟

en: This is fast!
fa_IR: این سریع است!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
fa_IR: حجم فایل بیشتر از حد مجاز است. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
fa_IR: این نسخه رایگان نسخه با قدرت بیشتر حرفه ای است.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
fa_IR: این عنوان ایمیل شماست، از آنجاییکه اولین چیزی خواهد بود که مشترکین شما خواهند دید، در انتخاب آن دقت کنید.

en: This method works on 5&#37; of servers
fa_IR: این شیوه روی 5&#37; سرور کار می کند.

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
fa_IR: نیازه که این یک استایل CSV باشد و یا یک چسبانیدن از سوی Gmail، Hotmail یا Yahoo. [link] مثال هایی را در سایت پشتیبانی ما[/link] ببینید.

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
fa_IR: نیازه که این یک استایل CSV باشد. [link] مثال هایی را در سایت پشتیبانی ما[/link] ببینید.

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
fa_IR: این تب با تصویری از یادداشت های WordPress شما پر می شود.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
fa_IR: این زبانه توسط تصاویری از محتوای شما و خبرنامه های قبلی پر خواهد شد.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
fa_IR: این متن هنگامیکه مشترکین ایمیل نتوانند تصاویر را ببینند نمایش داده می شود که البته در بیشتر اوقات این حالت رخ می دهد.

en: Thursday
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Time remaining: %1$s
fa_IR: زمان باقیمانده: %1$s

en: Tip
fa_IR: نکته

en: Tips for you, or your customers
fa_IR: نکاتی برای شما، یا مشتریان شما

en: Title alignment
fa_IR: موقعیت عنوان

en: Title format
fa_IR: پیکره بندی عنوان

en: Title position
fa_IR: موقعیت عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Titles & text
fa_IR: تیترها و متن

en: To
fa_IR: به

en: To edit, simply click on this block of text.
fa_IR: جهت ویرایش به سادگی روی این کادر متنی کلیک کنید.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
fa_IR: جهت بازیابی ارسال [link] هم اکنون به نسخه پولی ارتقاء دهید![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
fa_IR: جهت اشتراک در خبرنامه شیک ما به سادگی ایمیل خود را در زیر اضافه کنید. یک ایمیل تأیید برای شما ارسال خواهد شد!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
fa_IR: به کدام آدرس ایمیل، ایمیل های ارتقاء باید برسد؟ نسخه [link]حرفه ای[/link] را دریافت کنید و به طور خودکار این تنظیم را انجام دهید.

en: Today you have sent %1$s emails
fa_IR: امروز شما %1$s ایمیل ارسال کردید

en: Today's statistics
fa_IR: آمار امروز

en: Toggle Geeky Options
fa_IR: انتخاب های برجسته را حلقه کنید

en: Top auto-responders
fa_IR: بالاترین پاسخ دهندگان اتوماتیک

en: Top domains
fa_IR: دامنه های برتر

en: Top links
fa_IR: پیوند های برتر

en: Top newsletters
fa_IR: خبرنامه های برتر

en: Top subscribers
fa_IR: مشترکین برتر

en: Total clicks
fa_IR: کل کلیک ها

en: Total number of posts or pages
fa_IR: تعداد کل پست ها یا صفحات

en: Total of %1$s clicks:
fa_IR: تعداد کل از %1$s کلیک:

en: Total of batch
fa_IR: تمام دسته

en: Total of subscribers
fa_IR: تعداد کل مشترکین

en: Track your readers within Google Analytics
fa_IR: خوانندگان خود را با Google Analytics ردیابی کنید

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
fa_IR: خودتان امتحان کنید، ما با نسخه رایگان تحت تأثیر قرار گرفته بودیم.

en: Tuesday
fa_IR: سه‌شنبه

en: Twice daily
fa_IR: ۲ روز یکبار

en: Type name of your new list
fa_IR: نام فهرست جدید خود را تایپ کنید

en: Type of date:
fa_IR: نوع تاریخ:

en: Un-clicked
fa_IR: کلیک نشده

en: Unconfirmed
fa_IR: تائید نشده

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
fa_IR: مشترکین تایید نشده خبرنامه های شما را از اکنون دریافت خواهند کرد بدون آنکه نیاز باشد اشتراکشان را فعال کنند.

en: Unique clicks
fa_IR: کلیک های یکتا

en: Unlimited Sites
fa_IR: سایت های بیشمار

en: Unlisted
fa_IR: فهرست نشده

en: Unopened
fa_IR: باز نشده

en: Unsubscribe
fa_IR: لغو اشتراک

en: Unsubscribe from all lists
fa_IR: لغو اشتراک از همه فهرست‌ها

en: Unsubscribe from list: %1$s
fa_IR: لغو اشتراک از فهرست: %1$s

en: Unsubscribe link
fa_IR: پیوند لغو اشتراک

en: Unsubscribe page
fa_IR: صفحه لغو اشتراک

en: Unsubscribe the user
fa_IR: لغو اشتراک کاربر

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
fa_IR: لغو اشتراک کاربر و افزودن به فهرست "%1$s"

en: Unsubscribed
fa_IR: لغو اشتراک

en: Unsubscribed on %1$s
fa_IR: لغو اشتراک شده از: %1$s

en: Unsubscribes
fa_IR: لغو اشتراک می کند

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Plugin
fa_IR: به روز رسانی افزونه

en: Update list
fa_IR: فهرست را به روز کن

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
fa_IR: رویه به روز رسانی به MailPoet نسخه "%1$s" با مشکل مواجه شد!

en: Upgrade DKIM key
fa_IR: ارتقاء DKIM key

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Upload Theme (.zip)
fa_IR: بارگذاری پوسته (.zip)

en: Upload a file
fa_IR: بارگذاری یک فایل

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
fa_IR: خطالی آپلود، فایل %1$s حجم زیادی دارد! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
fa_IR: آپلود ناموفق

en: Upload stopped.
fa_IR: ارسال متوقف شد.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
fa_IR: یا

en: Use `view_in_browser_link` instead.
fa_IR: از `view_in_browser_link` به جای آن استفاده کنید.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
fa_IR: یک پست الکترونیکی از دامنه تان، نظیر <strong>info@%s</strong> را جهت جلوگیری از ورود به فولدر اسپم و یا حتی بلاک شدن انتخاب کنید.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
fa_IR: از شیوه ای یکسان هماند روش استفاده شده در سایت وردپرس شما استفاده می کند.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
fa_IR: از این URL در cron job استفاده کنید: [cron_url]

en: User choice: %s
fa_IR: انتخاب کاربر: %s

en: User has been inserted.
fa_IR: کاربرها اضافه شدند

en: User has been updated.
fa_IR: کاربرها به روز شدند.

en: User has not been inserted.
fa_IR: کاربرها اضافه نشدند

en: User has not been updated.
fa_IR: کاربرها به روز نشدند.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
fa_IR: کاربران هنوز می توانند آدرس پاسخ دهی خود را برای خبرنامه هایشان تغییر دهند. مدیران شبکه هنوز می توانند شیوه ارسال را برای هر سایت تغییر دهند.

en: Valid until %s
fa_IR: دارای اعتبار تا %s

en: Validate for:
fa_IR: معتبر برای:

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Verify that the date in blue matches the original one.
fa_IR: تایید فرمایید که تاریخ در حاشیه آبی با اصل خود انطباق دارد

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
fa_IR: تصدیق کنید آنچه را که مشترکین شما هنگامی آنها را به وب سایت خود رهسپار می کنید انجام می دهند و نرخ نگهداری خود را بهبود بخشید. 
    [link]با نسخه حرفه ای خوانندگان خود را با GA ردیابی کنید[/link]

en: Verify your license again.
fa_IR: گواهینامه خود را مجدد تأیید کنید.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
fa_IR: خیلی قدرمنده، اگر که یک کاربر دمدمی در خصوص رابط کاربری نیستید.

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View all
fa_IR: مشاهده همه

en: View all lists
fa_IR: مشاهده تمام فهرست ها

en: View all themes by %1$s
fa_IR: نمایش تمام قالب ها توسط %1$s

en: View author's website
fa_IR: نمایش وب سایت نویسنده

en: View by lists
fa_IR: نمایش فهرستی

en: View details.
fa_IR: مشاهده جزئیات.

en: View full screenshot
fa_IR: نمایه کامل را ببینید

en: View in browser link
fa_IR: مشاهده در پیوند مرتبط با مرورگر

en: View newsletter
fa_IR: مشاهده خبرنامه

en: View setup instructions
fa_IR: مشاهده دستورالعمل راه اندازی

en: View stats & edit
fa_IR: مشاهده آمار و ویرایش آن ها

en: View stats or edit
fa_IR: مشاهده آمار یا ویرایش

en: View subscribers
fa_IR: مشاهده مشترکین

en: View your score
fa_IR: امتیازتان را ببینید

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
fa_IR: بازدیدکنندگانی که برای یک پست نظر می دهند، می توانند این چک باکس را انتخاب کنند تا مشترک شوند.

en: Visual
fa_IR: دیداری

en: Waiting for the first visit of your cron job!
fa_IR: در انتظار اولین مشاهده cron job شما!

en: Waiting for the first visit!
fa_IR: در انتظار اولین مشاهده!

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
fa_IR: آیا می خواهید از اول همه چیز را آغاز نمایید؟ این اقدام MailPoet را کاملاْ پاک خواهد کرد و یک نسخه جدید را دوباره نصب می کند.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
fa_IR: مراقب باش! اگر دوباره این قالب رو نصب کنی تمام فایل های موجود در پوشه ی: /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s دوباره رونویسی میشه. آیا مطمئنید که میخواهید نصبش کنید؟

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
fa_IR: ما نمی توانیم قالب شما را نصب کنیم. به نظر می رسد که این قالب در پیکره بندی صحیحی نیست.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
fa_IR: ما نتوانستیم هیچ آدرس صحیحی را در 10 ردیف ابتدایی بیابیم.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
fa_IR: ما مستندات و یک درخواست شماره دار پشتیبانی را در [link]support.mailpoet.com[/link] دریافت کرده ایم. ظرف 24 ساعت پاسخگو خواهیم بود.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
fa_IR: ما 3 لایسنس متفاوت جهت رفع نیازهایتان داریم:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
fa_IR: ما تمام ایمیل های ارسال نشده را در صف نگه می داریم، لذا شما می توانید فرآیند ارسال را بعداً مجدداً آغاز کنید.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
fa_IR: ما خیلی کم در خصوص کاربرانمان می دانیم. ما در جستجوی [link] داده های ناشناس [/link] جهت ساخت افزونه بهتری هستیم. ممنونیم، شما از قبل در حال اشتراک هستید!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
fa_IR: ما خیلی کم در مورد کاربرانمان می دانیم. ما به دنبال [link] داده های نامشخص [/link] هستیم تا افزونه بهتری بسازیم. [ajaxlink] بله، منم هستم! [/ajaxlink]

en: We love stars...
fa_IR: ما ستاره ها را دوست داریم...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
fa_IR: ما %1$s پیام از %2$s کاربر دریافت کردیم.

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
fa_IR: ما این افزونه را به عنوان جایگزین WPML جهت سایت های چند زبانه توصیه می کنیم. این افزونه، ناب است، ساده است و هسته وب سایت شما را بدون تغییر باقی می گذارد. هر زبانی سایت خودش را در وردپرس چند زبانه شما دارد. با MailPoet عالی کار می کند.

en: We send a monthly newsletter with the following:
fa_IR: ما خبرنامه ماهیانه را ارسال می کنیم به همراه:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
fa_IR: ما پیشنهاد می کنیم که یک cron job راه اندازی کنید. [link]بیشتر بخوانید[/link] در support.mailpoet.com.

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
fa_IR: ما قادر به ارتباط با API نیستیم. شاید سایت از دسترس خارج شده باشد. لطفا در زمان دیگری تلاش کنید

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: Weekly routine starts in:
fa_IR: روال هفتگی آغاز می شود از :

en: Welcome Page!
fa_IR: صفحه خوش‌آمد گویی!

en: Welcome to %1$s
fa_IR: خوش آمدید به %1$s

en: What You Can Do
fa_IR: آنچه که می توانید انجام دهید

en: What type of newsletter is this?
fa_IR: نوع این خبرنامه کدام است؟

en: What we’re working on
fa_IR: مار روی چه چیزی کار می کنیم

en: What's new?
fa_IR: تازه چه خبر؟

en: When a new WordPress user is added to your site...
fa_IR: زمانیکه یک کاربر جدید WordPress به سایت شما اضافه شده است...

en: When failed permanently
fa_IR: زمانی که بطور دائمی خراب شد

en: When mailbox is full
fa_IR: زمانی که صندوق ایمیل پر است

en: When mailbox is not available
fa_IR: زمانیکه صندوق ایمیل موجود نیست

en: When message is delayed
fa_IR: زمانی که پیام دچار تأخیر شده است

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
fa_IR: زمانی که سیستم ارتقاء یافته را پردازش می کنید، شما نیاز دارد آدرس دیگری به عنوان ایمیل حساب ارتقاء یافته داشته باشید و به این آدرس رهسپاری کنید.

en: When someone subscribes
fa_IR: وقتی کسی مشترک شد

en: When someone subscribes to the list...
fa_IR: زمانی که کسی مشترک فهرست می شود...

en: When someone unsubscribes
fa_IR: وقتی کسی اشتراک خود را لغو کرد

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
fa_IR: زمانی که مشترکین روی پیوند فعالسازی کلیک می نمایند، آن ها به صفحه انتخابی شما منتقل می شوند.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
fa_IR: زمانی که پیام کاربر ارتقاء یافته مسدود شده است و ما مطمئن نیستسم که چه کاری را انجام دهیم، انتقال دهید به:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
fa_IR: زمانی که مشترکین روی "پاسخ" کلیک می کنند، این شخصی است که ایمیل های آن ها را دریافت می کند.

en: When there's new content...
fa_IR: زمانی که محتوای جدیدی وجود دارد...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
fa_IR: زمانیکه شما به عنوان یک Spammer نشانه گذاری شدید، پیام کاربر ارتقاء یافته را ارسال کنید به

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
fa_IR: زمانیکه شما نیاز دارید تأیید کنید که یک کاربر انسانی و واقعی هستید، بروید به:

en: When...
fa_IR: زمانی که...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
fa_IR: کدام قطعه از آن استفاده می کند؟[link]بیشتر بخوانید[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
fa_IR: چه کسی می تواند تنظیمات MailPoet را تغییر دهد؟

en: Who can create newsletters?
fa_IR: چه کسانی می توانند خبرنامه ایجاد کنند؟

en: Who can manage subscribers?
fa_IR: چه کسی می تواند مشترکان را مدیریت کند؟

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
fa_IR: چه کسی می تواند زبانه سبک ها را در ویرایشگر چند رسانه ای ببیند؟

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
fa_IR: چه کسی می تواند زبانه قالب ها را در ویرایشگر چند رسانه ای ببیند؟

en: Who can view the statistics page?
fa_IR: چه کسی می تواند صفحه آمارها را ببیند؟

en: Widget Settings
fa_IR: تنظیمات ابزارک

en: With this segment
fa_IR: با این بخش

en: WordPress Posts' Images
fa_IR: عکس های پست های وردپرس

en: WordPress Users
fa_IR: کاربران وردپرس

en: WordPress post
fa_IR: مطلب وردپرس

en: WordPress user display name
fa_IR: نام نمایشی کاربر وردپرس

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
fa_IR: ایول! از اینکه عضوی از جامعه کاربران ما برای مدت قابل توجهی بوده اید سپاسگذاریم.

en: Year
fa_IR: سال

en: Year, month
fa_IR: سال، ماه

en: Year, month, day
fa_IR: سال، ماه، روز

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, add me to your mailing list.
fa_IR: بله، مرا به فهرست دریافت ایمیل خود اضافه کنید.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
fa_IR: آییی، نمی توانم هیچ مشترکی را پیدا کنم.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
fa_IR: ای وای! برای ویرایش یک فرم، نیازه که حداقل 1 فهرست داشته باشید.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
fa_IR: ای وای من! شما نزدیک به محدودیت %1$s مشترک برای نسخه رایگان MailPoet هستید. لطفاً نسخه افزونه خود را به [link]نسخه پولی[/link] ارتقاء دهید تا بدون محدودیت ارسال نمایید.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
fa_IR: ای وای من! مرورگر شما ممکن است پشتیبانی لازم را نداشته باشد. آخرین نسخه [linkchrome]Chrome[/linkchrome]، [linkff]Firefox[/linkff]، [linkie]Internet Explorer[/linkie] یا [linksafari]Safari[/linksafari] را بگیرید.به نظر میاد مشکلی نباشه؟ [link_ignore]منصرف شوید[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
fa_IR: ای وای من. شما به محدودیت 2000 مشترک برای نسخه رایگان MailPoet (%1$s در کل) رسیده اید. ارسال هم اکنون غیرفعال شده است. لطفاً نسخه افزونه خود را به [link]نسخه پولی[/link] ارتقاء دهید تا بدون محدودیت ارسال نمایید.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
fa_IR: شما قصد حذف این قالب را دارید: %1$s. آیا واقعاً می خواهید حذفش کنید؟

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
fa_IR: شما قصد ارسال این خبرنامه را دارید. لطفاً تأیید کنید.

en: You are already subscribed to : %1$s
fa_IR: شما قبلاً در فهرست: %1$s مشترک شده اید

en: You are already subscribed.
fa_IR: شما مشترک خبرنامه شدید.

en: You are already unsubscribed.
fa_IR: شما لغو اشتراک از خبرنامه شدید.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
fa_IR: شما می توانید این دامنه را به [link]مدیریت حساب[/link] خود اضافه نمایید.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
fa_IR: شما می توانید نام و ایمیل پیشفرض ارسال کننده ایمیل را برای خبرنامه تان تغییر دهید. این انتخاب همچنین برای ایمیل های فعالسازی و آگاه سازی های مدیریتی (در پایه) به کار می رود.

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
fa_IR: شما می توانید به راحتی این فرم را به [link]ناحیه ابزارک های[/link] قالب خود اضافه کنید.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
fa_IR: شما حتی می توانید %1$s نشانه های شبکه های اجتماعی %2$s مثل این داشته باشید:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
fa_IR: شما می توانید در هنگام طراحی اطلاع رسانی به هنگام یک پست پس از انتشار آن، تنها یک افزونه را اضافه کنید.

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
fa_IR: شما می توانید تنها انتخاب کنید <%= chars %> آیتم و یا مورد <%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
fa_IR: شما می توانید با تماشای این ویدئو که توسط یکی از کاربران ما تهیه شده است آغاز کنید.

en: You cannot use the DKIM signature option...
fa_IR: شما نمی توانید از انتخاب امضای DKIM استفاده نمایید...

en: You have attempted to queue too many files.
fa_IR: شما تلاش کرده اید فایل های بسیاری را در صف بگذارید.

en: You have been a MailPoet user for %s.
fa_IR: شما کاربر MailPoet به مدت %s بوده اید.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
fa_IR: شما بازخوردی روی این آمارها دارید؟ [link] با ما تماس بگیرید[/link] تا در جریان قرار بگیریم.

en: You have to select at least 1 list
fa_IR: شما باید حداقل 1 فهرست را انتخاب کنید.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
fa_IR: آیا به اشتباه لغو اشتراک کرده اید؟ [link] لطفاً برگردید[/link]

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
fa_IR: ممکن است شما نیاز داشته باشید که این انتخاب را روشن کنید: <i>گواهینامه های امضا شده توسط خود</i>

en: You may only upload 1 file.
fa_IR: شما فقط می‌توانید 1 فایل را ارسال کنید.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
fa_IR: شما نیاز دارید تا افزونه پولی MailPoet را فعال کنید.

en: You need to select a type for this field
fa_IR: شما نیاز به انتخاب نوع برای این فیلد دارید

en: You need to select at least one list.
fa_IR: حداقل یک فهرست را باید انتخاب کنید.

en: You need to specify a name for this field
fa_IR: شما نیاز به تعیین یک نام برای این فیلد دارید

en: You need to specify a value for your checkbox
fa_IR: نیاز هست که یک مقدار برای چک باکس خود تعریف کنید

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
fa_IR: شما یک رمز عبور SMTP را مشخص کرده اید اما شما به یک تصدیق نیازی ندارید، ممکنه مایل باشید تصدیق SMTP را به ON تغییر دهید.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
fa_IR: شما به روز شدید! مثل اینکه ابزار جدید اما بهتری دارید.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
fa_IR: شما نیاز به دانستن CSS جهت طراحی طبق سلیقه خود دارید.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
fa_IR: شما نیاز به به روز رسانی DNS خود خواهید داشت، اگر ارتقاء دهید.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
fa_IR: شما همه چیز را آماده و تنظیم کردید! شما ارسال موفقی با Gmail داشتید.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
fa_IR: شما جای درستی هستید. روی این [link]پیوند[/link] جهت فعالسازی گواهینامه خریداری شده توسط خود کلیک نمایید.

en: You're import file is not valid.
fa_IR: فایل وارده شما درست و سالم نیست.

en: You're on an intranet. You'll need to set your own cron job.
fa_IR: شما بر روی یک بستر شبکه داخلی هستید. شما نیاز خواهید داشت cron job خود را تنظیم نمایید.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
fa_IR: شما در حال استفاده از یک DKIM key قدیمی هستید که توسط Gmail پشتیبانی نمی گردد.

en: You've been subscribed!
fa_IR: شما مشترک شدید!

en: You've subscribed to: %1$s
fa_IR: شما در: %1$s مشترک شده اید

en: You've successfully subscribed.
fa_IR: شما با موفقیت مشترک ما شدید.

en: You've unsubscribed!
fa_IR: شما دیگر مشترک نیستید!

en: You've updated to %1$s
fa_IR: شما به %1$s به روز شده اید

en: Your .htaccess, firewall or server is blocking our IP (%1$s).
fa_IR: فایل .htaccess شما، فایروال یا سرور شما در حال بلاک کردن IP ما (%1$s) است.

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
fa_IR: Google Campaign شما می تواند تنها شامل کاراکترهای لاتین، اعداد، فاصله و خط فاصله باشد!

en: Your MailPoet Premium license has expired.
fa_IR: گواهینامه نسخه حرفه ای MailPoet شما باطل شده است.

en: Your MailPoet Premium license is expiring in %s day(s).
fa_IR: گواهینامه نسخه حرفه ای MailPoet شما تا %s روز(های) آینده باطل می شود.

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
fa_IR: MailPoet شما به همراه خبرنامه مثالی است. شما آن را خواهید دید هنگامی که این صفحه خوشامد گویی را ببندید. آن را ویرایش کنید تا با آن سر و کله بزنید.

en: Your Premium is activated.
fa_IR: نسخه حرفه ای شما فعال شده است.

en: Your Premium licence has expired.
fa_IR: گواهینامه پولی شما منقضی شده است.

en: Your SPF record
fa_IR: رکورد SPF شما

en: Your auto newsletter has been activated.
fa_IR: خبرنامه خودکار شما فعال شد.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
fa_IR: فهرست جدید برند شما منتظر اولین مشترک خود است.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
fa_IR: مرورگر شما محدودیت هایی جهت بارگذاری فایل های بزرگ از طریق سیستم بارگذاری چند فایلی دارد. لطفاً از سیستم بارگذاری مرورگر خود برای فایل های بالای 100 مگابایت بهره ببرید.

en: Your company's address
fa_IR: آدرس شرکت شما

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
fa_IR: پیوند تصدیق شما منقضی شده است. لطفاً مجدداً مشترک شوید.

en: Your cron job is working!
fa_IR: cron job شما دارد کار می کند!

en: Your daily newsletter stats
fa_IR: آمار روزانه خبرنامه

en: Your email could not be saved
fa_IR: ایمیل شما نمی‌تواند ذخیره شود

en: Your email has been saved
fa_IR: ایمیل شما ذخیره شد

en: Your email preview has been sent to %1$s
fa_IR: پیش نمایش ایمیل شما برای %1$s ارسال شد

en: Your form could not be saved.
fa_IR: فرم شما نمی تواند ذخیره گردد.

en: Your form has been saved.
fa_IR: فرم شما ذخیره شده است.

en: Your latest newsletter is being sent.
fa_IR: آخرین خبرنامه شما ارسال شده است.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
fa_IR: گواهینامه شما مجاز به اختصاص دامنه بیشتری نیست. از طریق [link]مدیریت حساب[/link] حساب خود را ارتقاء دهید.

en: Your lists
fa_IR: فهرست‌های شما

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
fa_IR: localhost شما ممکن است سرور ایمیل نداشته باشد. جهت صحه گذاری لطفاً خارج شوید و روی پیوند "رمز عبور را فراموش کرده اید؟" در صفحه ورودی کلیک کنید. آیا ایمیل تازه سازی رمز عبور را از وردپرس خودتان دریافت می کنید؟

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
fa_IR: سایت جدید شما هنوز متصل نشده است؟ یک صفحه به زودی... با یک فرم جهت گرفتن ایمیل ها با این افزونه حرفه ای قرار دهید.

en: Your own website
fa_IR: وب‌سایت شما

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
fa_IR: هیچ مشترکی با ویزگی های درخواست شما وجود ندارد. ویژگی های مورد نظر را تغییر دهید!

en: Your request has failed
fa_IR: درخواست شما با مشکل مواجه شده است

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
fa_IR: شما در حال ارسال تنظیمات ([settings]) نمی توانید آنها را با سرعت برای [number] عضو بفرستید. انتظار می رود که در تحویل آنها تاخیر به وجود بیاید. [link]بیشتر بخوانید[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
fa_IR: ظاهراً سرور شما ارسال ایمیل های بیشتر را رد می کند.

en: Your server cannot run MailPoet.
fa_IR: سرور شما قادر نیست MailPoet را اجرا کند.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
fa_IR: سرور شما تبادلات خارج از سرور را پشتیبانی نمی کند.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
fa_IR: سرور شما یکی یا چند قابلیت اساسی PHP را به صورت فعال جهت اجرای صحیح ندارد : %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
fa_IR: تنظیمات سرور شما به ما اجازه نمی دهد تا نصب MailPoet را کامل انجام دهیم!

en: Your settings are saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
fa_IR: مشترک شما به حداقل 2 آیتم جهت انتخاب نیاز دارد

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
fa_IR: نگارش PHP شما قدیمی شده‌ است. اگر بزودی آن را ارتقاء ندهید، نگارش جدید افزونه کار نخواهد کرد.

en: Your vote could not be recorded.
fa_IR: رای شما نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Your vote has been recorded.
fa_IR: نظر شما ذخیره شد.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
fa_IR: میزبان سایت شما محدودیت هایی دارد. ما ساعتی 70 ایمیل در هر ساعت را پیشنهاد می کنیم تا مطمئن تر باشد.[link]بیشتر بدانید[/link]

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
fa_IR: به نظر میاد سایت شما لایسنس نداره! وارد [link]مدیریت حساب[/link] خود شوید تا یک لایسنس برای این وب سایت اضافه کنید.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
fa_IR: بله، آن کار می کند. شما می توانید ایمیل هایتان را به سوی ماه پرتاب کنید.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
fa_IR: بلی، ما شما را به فهرست خود اضافه کرده ایم. شما به زودی از ما خواهید شنید.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
fa_IR: [link]نادیده گرفتن[/link] این تذکر.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
fa_IR: [link]راهنمایی [/link] برای این که قالب خودتان را بسازید.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
fa_IR: [link]درمورد ارتقاء نگارش PHP خود مطالعه کنید.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
fa_IR: [link] بیشتر بخوانید در support.mailpoet.com [/link]

en: [link]Show more details.[/link]
fa_IR: [link]نمایش جزئیات بیشتر.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
fa_IR: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] نسخه های مرتبط نیز موجود است.

en: [send_method] works with MailPoet
fa_IR: [send_method] با MailPoet کار می کند

en: above content
fa_IR: بالای محتوا

en: above text block and image
fa_IR: بالای تصویر و کادر متنی

en: after %1$s try | after %1$s tries
fa_IR[0]: بعد از %1$s تلاش

en: alternate left & right
fa_IR: جا به جا کردن چپ و راست

en: and the footer?
fa_IR: و پابرگ!

en: any role
fa_IR: هر نقشی

en: art
fa_IR: هنر

en: below content
fa_IR: پایین محتوا

en: bounced
fa_IR: برگشت خورده

en: business
fa_IR: کسب و کار

en: center
fa_IR: وسط

en: clicked
fa_IR: کلیک شده

en: day(s)
fa_IR: روز

en: day(s) after.
fa_IR: روز بعد.

en: drop content here
fa_IR: محتوای خود را اینجا رها کنید

en: e-commerce
fa_IR: تجارت الکترونیک

en: education
fa_IR: آموزش

en: emails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: empty
fa_IR: خالی

en: every 10 minutes
fa_IR: هر ۱۰ دقیقه

en: every 15 minutes
fa_IR: هر ۱۵ دقیقه

en: every 2 hours
fa_IR: هر 2 ساعت

en: every 2 minutes
fa_IR: هر ۲ دقیقه

en: every 30 minutes
fa_IR: هر ۳۰ دقیقه

en: every 5 minutes
fa_IR: هر ۵ دقیقه

en: every hour
fa_IR: هر 1 ساعت

en: every minute
fa_IR: هر 1 دقیقه

en: excerpt
fa_IR: خلاصه

en: food
fa_IR: غذا

en: full post
fa_IR: کل متن

en: go back to Step 1
fa_IR: بازگشت به گام اول

en: go to page
fa_IR: برو به صفحه

en: government
fa_IR: دولتی

en: has been activated.
fa_IR: فعال شده.

en: has been de-activated.
fa_IR: غیرفعال شده.

en: health and sports
fa_IR: ورزش و تندرستی

en: hey, click on this text!
fa_IR: هی، روی این متن کلیک کنید!

en: hour(s)
fa_IR: ساعت

en: hour(s) after.
fa_IR: ساعت بعد.

en: if there's new content
fa_IR: اگر محتوای جدیدی وجود دارد

en: iframe version
fa_IR: نسخه iframe

en: immediately
fa_IR: بلافاصله

en: immediately.
fa_IR: فورا.

en: in any WordPress role
fa_IR: در هر نقشی از WordPress

en: in text block
fa_IR: در کادر متنی

en: insurance
fa_IR: بیمه

en: left
fa_IR: چپ

en: manufacturing
fa_IR: ساخت و تولید

en: marketing and media
fa_IR: بازاریابی و رسانه

en: medium
fa_IR: متوسط

en: monthly every...
fa_IR: ماهانه در روز...

en: monthly on the...
fa_IR: ماهانه در تاریخ...

en: moved to the trash.
fa_IR: ارسال به زباله‌دان

en: new subscriber
fa_IR: مشترک تازه

en: new subscribers
fa_IR: مشترکین تازه

en: newest
fa_IR: جدیدترین

en: no
fa_IR: خیر

en: no image
fa_IR: بدون تصویر

en: non profit
fa_IR: عام المنفعه

en: of
fa_IR: از

en: of %1$s
fa_IR: از %1$s

en: oldest
fa_IR: قدیمی ترین

en: once a day at...
fa_IR: یکبار در روز در ساعت...

en: opened
fa_IR: باز شده

en: or simply [link]go back to design[/link].
fa_IR: یا به سادگی[link]برگردید به طراحی[/link].

en: other
fa_IR: دیگر

en: per year
fa_IR: هر سال

en: photography
fa_IR: عکاسی

en: play with this image
fa_IR: با این عکس سر و کله بزنید

en: real estate
fa_IR: معاملات ملکی

en: religious
fa_IR: مذهبی

en: right
fa_IR: راست

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
fa_IR: پیوند ها را با یک [link]گواهینامه پولی[/link] ببینید.

en: selected
fa_IR: انتخاب شده

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
fa_IR: افزونه ها

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

[ctx: settings tab title]
en: Basics
fa_IR: پایه

[ctx: settings tab title]
en: Forms
fa_IR: فرم‌ها

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
fa_IR: ارسال با...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
fa_IR: تائیدیه ثبت‌نام

en: show as list
fa_IR: نمایش بعنوان فهرست

en: show message
fa_IR: نمایش پیام

en: small
fa_IR: کوچک

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
fa_IR: مشترکین "%1$s" را بعد از واردسازی دریافت خواهند کرد.

en: technology
fa_IR: تکنولوژی

en: title only
fa_IR: فقط عنوان

en: total max upload file size : %1$s
fa_IR: حداکثر حجم مجاز بارگذاری فایل: %1$s

en: travel
fa_IR: سفر و گردشگری

en: undelivered
fa_IR: تحویل نشده

en: underline
fa_IR: زیرخط

en: unopened
fa_IR: باز نشده

en: unsubscribed
fa_IR: لغو اشتراک

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
fa_IR: فعال نشده بود چرا که نیاز داره <strong><a href="%s">%s</a></strong> در ابتدا نصب و فعال بشه.

en: week(s)
fa_IR: (s) هفته

en: week(s) after.
fa_IR: (s) هفته قبل.

en: weekly on...
fa_IR: یکبار در هفته در...

en: which you have pasted
fa_IR: آنچه که شما چسبانیده اید

en: yes
fa_IR: بله

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
fa_IR: شما می توانید با سرعت ارسال در هر 15 دقیقه ایمیل ارسال کنید. MailPoet تضمین می کند کاربران نسخه پولی می توانند با این سرعت ارسال نمایند.
