MailChimp for WordPress - en to nl_NL translation catalogue (224 entries)

en: %s (%s) with field type %s.
nl_NL: %s(%s) met veldtype %s.

en: %s integration
nl_NL: %s integratie

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
nl_NL: <strong>Succes!</strong> Formulier succesvol opgeslagen.

en: A total of %d lists were found in your MailChimp account.
nl_NL: Een totaal van %d aan lijsten zijn gevonden in uw MailChimp account.

en: API Key
nl_NL: API Sleutel

en: Add dynamic form variable
nl_NL: Voeg een dynamische variabele toe

en: Add list fields to any of your selected lists.
nl_NL: Voeg velden toe op elk geselecteerde lijst

en: Add more fields
nl_NL: Meer velden toevoegen

en: Add new form
nl_NL: Voeg nieuw formulier toe

en: Add to form
nl_NL: Toevoegen aan formulier

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
nl_NL: Sta ons toe, anoniem, uw plugin te onderzoeken om u te helpen in beter gebruik voor uw noodzakelijkheden.

en: Already subscribed
nl_NL: Reeds ingeschreven

en: Appearance
nl_NL: Weergave

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
nl_NL: Weet je zeker dat je de dubbele opt-in wil deactiveren?

en: Available integrations
nl_NL: Beschikbare integraties

en: Basic
nl_NL: Simpel

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
nl_NL: Wil je een melding bij een nieuwe inschrijving? Met <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> kun je e-mailmeldingen instellen bij je formulieren.

en: Blue Theme
nl_NL: Blauw Thema

en: CONNECTED
nl_NL: VERBONDEN

en: Checkbox label text
nl_NL: Checkbox label tekst

en: Checkboxes
nl_NL: Selectievakjes

en: Choice type
nl_NL: Keuzetype

en: Choices
nl_NL: Keuzes

en: Choose a field to add to the form
nl_NL: Kies een veld voor het formulier

en: City
nl_NL: Stad

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
nl_NL: Klik op de naam van een integratie om alle instellingen voor de betreffende integratie te wijzigen.

en: Click the following button to have MailChimp for WordPress pick up on your changes.
nl_NL: Klik op de volgende knop, voor MailChimp voor Wordpress pick up en jouw wijzigingen

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
nl_NL: Door de volgende linken aan te klikken, brengt je naar het rechter scherm.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code reference for developers
nl_NL: Codereferentie voor ontwikkelaars

en: Configure this integration
nl_NL: Configureer deze integratie

en: Country
nl_NL: Land

en: Dark Theme
nl_NL: Donker Thema

en: Data from a cookie.
nl_NL: Data van een cookie

en: Data from the URL or a submitted form.
nl_NL: Data uit de URL of een verzonden formulier

en: Debug Log
nl_NL: Debug log

en: Default sign-up form
nl_NL: Standaard inschrijfformulier

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
nl_NL: Bepaalt welke gebeurtenissen naar <a href="%s">de debug log</a> moeten worden (zie hieronder).

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Verberg dit bericht.

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
nl_NL: Toont je MailChimp voor WordPress inschrijfformulier

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Done! MailChimp lists renewed.
nl_NL: Klaar! De MailChimp-lijsten zijn vernieuwd!

en: Double opt-in?
nl_NL: Emailadres bevestigen?

en: Dropdown
nl_NL: Uitklappen

en: Edit Form
nl_NL: Wijzig Formulier

en: Edit list fields for
nl_NL: Bewerk lijstvelden voor

en: Edit this list in MailChimp
nl_NL: Bewerk deze lijst in MailChimp

en: Email Address
nl_NL: Emailadres

en: Empty Log
nl_NL: Leeg Log

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
nl_NL: Schakel de %s integratie in? Dit zal een inschrijfoptie aan het formulier toevoegen.

en: Enabled integrations
nl_NL: Ingeschakelde integraties

en: Enabled?
nl_NL: Ingeschakeld?

en: Enter form title here
nl_NL: Vul hier de titel van het formulier in

en: Enter the HTML code for your form fields..
nl_NL: Voer de HTML code voor je formulier velden in.

en: Enter the title of your sign-up form
nl_NL: Vul de titel van je aanmeldformulier in

en: Enter your form title..
nl_NL: Typ de titel van je formulier..

en: Example: %s
nl_NL: Voorbeeld: %s

en: Fetching MailChimp lists
nl_NL: MailChimp-lijsten ophalen

en: Field label
nl_NL: Veldlabel

en: Field type
nl_NL: Veldtype

en: Fields
nl_NL: Velden

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Appearance
nl_NL: Formulier Weergave

en: Form Fields
nl_NL: Formulier Velden

en: Form Messages
nl_NL: Formulier Berichten

en: Form Settings
nl_NL: Formulier Instellingen

en: Form Style
nl_NL: Formulier Stijl

en: Form Themes
nl_NL: Formulier Thema's

en: Form action
nl_NL: Formulieractie

en: Form behaviour
nl_NL: 'Gedrag' van het formuulier

en: Form fields
nl_NL: Formuliervelden

en: Form preview
nl_NL: Formulier voorbeeld

en: Form variables
nl_NL: Formulier variabelen

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Frequently Asked Questions
nl_NL: Veelgestelde Vragen

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: General error
nl_NL: Algemene fout

en: Get shortcode
nl_NL: Toon korte code

en: Get your API key here.
nl_NL: Verkrijg hier je API sleutel.

en: Green Theme
nl_NL: Groen Thema

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
nl_NL: HTML tags als %s zijn toegestaan in de label tekst.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
nl_NL: HTML tags als %s zijn toegestaan in de meldingteksten.

en: Here's how:
nl_NL: Dit is hoe:

en: Hide form after a successful sign-up?
nl_NL: Verberg formulier na succesvolle inschrijvingen?

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
nl_NL: Selecteer "laad standaard formulier stijlen" om wat standaard CSS stijlregels in te laden of kies een van de kleurenthema's.

en: Implicit?
nl_NL: Impliciet?

en: Increased conversions? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
nl_NL: Meer omzettingen? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> verstuurt formulieren zonder de complete pagina te verversen, wat een betere ervaring voor je bezoekers oplevert.

en: Inherit from %s theme
nl_NL: Overnemen van thema %s

en: Initial value
nl_NL: Beginwaarde

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Interest categories
nl_NL: Interessecategorieën

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig emailadres

en: Is this field required?
nl_NL: Is dit veld vereist?

en: Knowledge Base
nl_NL: Kennisbank

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
nl_NL: Leer hoe je je lijst kan vergroten en schrijf betere emails door je in te schrijven voor onze maandelijkse tips

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
nl_NL: Laat leeg of vul <code>0</code> in voor geen doorverwijzing. Anders, gebruik complete (absolute) URL's, inclusief <code>http://</code>.

en: Light Theme
nl_NL: Licht Thema

en: List Name
nl_NL: Lijstnaam

en: List choice
nl_NL: Lijstkeuze

en: List fields
nl_NL: Lijstvelden

en: Lists this form subscribes to
nl_NL: Lijsten op welke dit formulier inschrijft

en: Load some default CSS?
nl_NL: Laad standaard CSS?

en: Log file is not writable.
nl_NL: Log bestand is niet schrijfbaar.

en: Log in to your MailChimp account.
nl_NL: Aanmelden bij je MailChimp acount.

en: Log successfully emptied.
nl_NL: Log succesvol geleegd.

en: Looking for help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Looking to improve your sign-up rates?
nl_NL: Hat aantal aanmeldingen verbeteren?

en: MailChimp API Settings
nl_NL: MailChimp API Instellingen

en: MailChimp Lists
nl_NL: MailChimp Lijsten

en: MailChimp Sign-Up Form
nl_NL: MailChimp Inschrijfformulier

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
nl_NL: De MailChimp for WordPres plugin is op zoek naar vertalers. Is de plugin niet vertaald in jouw taal of heb je een fout in de vertalingen gespot? Helpen is makkelijk! Ga naar <a href="%s">het vertaalproject op Transifex  en klik op "help translate"</a>.

en: MailChimp specific settings
nl_NL: MailChimp specifieke instellingen

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Miscellaneous settings
nl_NL: Diverse instellingen

en: More subscribers, better newsletters.
nl_NL: Meer abonnees, betere nieuwsbrieven.

en: NOT CONNECTED
nl_NL: NIET VERBONDEN

en: Name
nl_NL: Naam

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: No available fields. Did you select a MailChimp list in the form settings?
nl_NL: Geen velden beschikbaar. Heb je een MailChimp-lijst geselecteerd in de formulierinstellingen?

en: No list selected
nl_NL: Geen lijst geselecteerd

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
nl_NL: Geen lijsten gevonden, <a href="%s">ben je verbonden met je MailChimp account</a>?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with MailChimp</a>?
nl_NL: Geen lijsten gevonden. Ben je <a href="%s">verbonden met MailChimp</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
nl_NL: Geen lijsten gevonden in je MailChimp account.

en: Not subscribed
nl_NL: Niet ingeschreven

en: Nothing here. Which means there are no errors!
nl_NL: Er is hier niets. Wat betekent dat er geen fouten zijn!

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Other
nl_NL: Overig

en: Other Settings
nl_NL: Overige instellingen

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
nl_NL: Zorg dat %s de juiste <a href="%s">bestandsrechten</a> heeft.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your MailChimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
nl_NL: Zorg ervoor dat je <a href="%s"> om de plugin te configureren, alle verplichte velden </a> of <a href="%s">  kunnen inloggen op je MailChimp account </a> en zorg ervoor dat alleen de e-mail en verzend naam velden zijn gemarkeerd als verplichte velden voor de geselecteerde lijst(en).

en: Pre-check the checkbox?
nl_NL: Vink de checkbox standaard aan?

en: Preselect
nl_NL: Voorselecteren

en: Preview form
nl_NL: Voorbeeld formulier

en: Preview this form
nl_NL: Toon een voorbeeld van dit formulier

en: Property of the current page or post.
nl_NL: Eigendom van de huidige pagina of bericht

en: Radio buttons
nl_NL: Radioknoppen

en: Read more about common connectivity issues.
nl_NL: Lees meer over veel voorkomende verbindingsproblemen.

en: Red Theme
nl_NL: Rood Thema

en: Redirect to URL after successful sign-ups
nl_NL: Doorsturen naar URL na succesvolle inschrijving

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Renew MailChimp lists
nl_NL: Vernieuw MailChimp lijsten

en: Replace interest groups?
nl_NL: Interessegroepen vervangen?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
nl_NL: Wordt vervangen door de formulier response (fout- en succesmeldingen).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
nl_NL: Vervangen door het aantal subscribers op de geselecteerde lijst(en)

en: Required field missing
nl_NL: Verplicht veld mist

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
nl_NL: Momenteel is de plugin geconfigureerd om enkel errors en waarschuwingen te loggen.

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
nl_NL: Kies "nee" als je de geselecteerde intesesses wil toegevoegen aan eerdere geselecteerde intesesses bij het bijwerken van een abonnee.

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
nl_NL: Selecteer "nee" als je je bezoekers de optie wilt geven om in te kunnen schrijven (aanbevolen).

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
nl_NL: Selecteer "ja" als de checkbox op een vreemde plaats verschijnt.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
nl_NL: Selecteer "ja" als de checkbox standaard aangevinkt moet zijn.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
nl_NL: Selecteer "ja" wanneer je wilt dat mensen hun emailadres moeten bevestigen alvorens ze aan je MailChimp lijst worden toegevoegd (aanbevolen)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
nl_NL: Selecteer "ja" als je bestaande abonnees wilt updaten met de gegeven data.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
nl_NL: Selecteer "ja" om de formuliervelden te verbergen na elke succesvolle inschrijving.

en: Select the form to show
nl_NL: Selecteer het formulier om het te tonen

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
nl_NL: Selecteer de lijsten aan welke mensen die checkbox aanvinken toegevoegd zouden moeten worden.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
nl_NL: Selecteer de lijst(en) aan welke mensen die dit formulier invullen toegevoegd moeten worden.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shortcode
nl_NL: Korte code

en: State
nl_NL: Provincie

en: Street Address
nl_NL: Adres

en: Submit button
nl_NL: Verzendknop

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Subscribers
nl_NL: Abonnees

en: Success! The cached configuration for your MailChimp lists has been renewed.
nl_NL: Succes! De configuratie voor je MailChimp lijsten is ververst.

en: Successfully subscribed
nl_NL: Succesvol ingeschreven

en: Text to prefill this field with.
nl_NL: Tekst om het veld vooraf mee te vullen

en: Text to show when field has no value.
nl_NL: Tekst die verschijnt als een veld geen waarde heeft

en: The API key for connecting with your MailChimp account.
nl_NL: De API sleutel voor het verbinden met je MailChimp account.

en: The URL of the page.
nl_NL: De URL van de pagina.

en: The current date. Example: %s.
nl_NL: De huidige datum. Voorbeeld: %S.

en: The current time. Example: %s.
nl_NL: De huidige tijd. Voorbeeld: %S.

en: The email address of the current visitor (if known).
nl_NL: Emailadres van huidige bezoeker (wanneer bekend)

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
nl_NL: De volgende lijst van variabelen kunnen worden gebruikt om <a href="%s"> bepaalde dynamische content toe te voegen aan het formulier en/of met succes en foutmeldingen </a>.

en: The path of the page.
nl_NL: Het codepad van de pagina

en: The property of the currently logged-in user.
nl_NL: De rechten van de huidige ingelogte gebruiker.

en: The selected MailChimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
nl_NL: De geselecteerde MailChimp lijst vereist niet-standaard velden, waardoor de integratie mogelijk niet zal werken.

en: The site's language. Example: %s.
nl_NL: Taal van de site. bijvoorbeeld: %s

en: The table below shows all available integrations.
nl_NL: De onderstaande tabel geeft alle beschikbare integraties weer.

en: The table below shows your MailChimp lists and their details. If you just applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
nl_NL: The tabel hieronder toont je MailChimp lijst configuratie. Wanneer je hier veranderingen aan hebt doorgevoerd die nog niet weergegeven worden kun je de volgende button gebruiken om je configuratie opnieuw in te laden.

en: The text that shows when a general error occured.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een algemene fout optreedt.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een verplicht veld voor de geselecteerde MailChimp lijst(en) niet ingevuld is.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een emailadres succesvol toegevoegd is aan de geselecteerde MailChimp lijst(en).

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
nl_NL: De tekst die getoond wordt als een bestaande abonnee is bijgewerkt.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer een foutief email adres is ingevuld.Î

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
nl_NL: De tekst die verschijnt wanneer het gegeven email adres reeds ingeschreven is op de geselecteerde MailChimp lijst(en).

en: The visitor's IP address. Example: %s.
nl_NL: Bezoekers IP adres. Bijvoorbeeld: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
nl_NL: Er is geen formulier met ID %d. Is het verwijderd?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
nl_NL: Mogelijkheid je formulier te personaliseren of op je antwoord berichten

en: This can take a while if you have many MailChimp lists.
nl_NL: Dit kan even duren als je veel MailChimp-lijsten hebt.

en: This field is marked as required in MailChimp.
nl_NL: Dit veld is gemarkeerd als vereist in MailChimp

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
nl_NL: Met dit veld kunnen bezoekers een lijst kiezen om zich voor in te schrijven.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
nl_NL: Dit veld geeft bezoekers de mogelijkheid om te kiezen of ze zich willen inschrijven of uitschrijven

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
nl_NL: Dit is een premium-feature. Upgrade naar de premium versie om deze te unlocken.

en: This is what we track.
nl_NL: Dit is wat we tracken.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
nl_NL: Deze plugin is niet ontwikkeld of verbonden met MailChimp op welke manier dan ook.

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in MailChimp first.
nl_NL: Om meer velden aan je formulier toe te voegen moet je deze eerst in MailChimp aanmaken.

en: To get started with MailChimp for WordPress, please <a href="%s">enter your MailChimp API key on the settings page of the plugin</a>.
nl_NL: Ga aan de slag met MailChimp voor WordPress. <a href="%s">Vul je MailChimp API-sleutel in op de instellingenpagina van de plugin</a>.

en: To which MailChimp lists should this form subscribe?
nl_NL: Op welke MailChimp lijsten moet dit formulier inschrijven?

en: Unsubscribed
nl_NL: Uitgeschreven

en: Update existing subscribers?
nl_NL: Bestaande abonnees bijwerken?

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Upgrade to Premium
nl_NL: Upgraden naar Premium

en: Usage Tracking
nl_NL: Gebruik bijhouden

en: Use double opt-in?
nl_NL: Gebruik dubbele opt-in?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
nl_NL: Gebruik de %s shortcode om dit formulier in een post, pagina of tekst widget te tonen.

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
nl_NL: Wil je de stijl van het formulier aanpassen? <a href="%s">Probeer onze Styles Builder</a> en pas het uiterlijk van je formulieren aan in een paar klikjes.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
nl_NL: We hebben enkele middelen beschikbaar om je in de juiste richting te helpen.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
nl_NL: We raden je sterk aan om de dubbele opt-in ingeschakeld te houden. Deactivering kan resulteren in misbruik.

en: What does this do?
nl_NL: Wat doet dit?

en: What is the name of this form?
nl_NL: Wat is de naam van dit formulier?

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
nl_NL: De tekst die getoond wordt als er nog geen keuze is gemaakt uit een keuzelijst.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
nl_NL: Wanneer gebruik gemaakt wordt van de functie om zich uit te schrijven, is dit de tekst die getoond wordt wanneer het aangegeven e-mailadres niet voorkomt op de geselecteerde lijst(en).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
nl_NL: Wanneer gebruik gemaakt wordt van de functie om zich uit te schrijven, is dit de tekst die getoond wordt wanneer het aangegeven e-mailadres succesvol is uitgeschreven van de geselecteerde lijst(en).

en: Wrap in paragraph tags?
nl_NL: Omsluiten in alinea tags?

en: You are here:
nl_NL: Je bent hier:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
nl_NL: Je kunt je inschrijfformulier wijzigen in de <a href="%s">MailChimp voor WordPress formulier instellingen</a>.

en: You've been using MailChimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
nl_NL: Je gebruikt MailChimp voor WordPress nu al een tijdje; we hopen dat je het leuk vindt!

en: Your MailChimp API key
nl_NL: Je MailChimp API sleutel

en: Your MailChimp Account
nl_NL: Je MailChimp Account

en: ZIP
nl_NL: Postcode
