YITH WooCommerce Wishlist - en to hr_HR translation catalogue (170 entries)

en: "Add to Cart" button
hr_HR: Gumb za "Dodaj u košaricu"

en: "Add to Cart" icon
hr_HR: Gumb za "Dodaj u košaricu"

en: "Add to Cart" text
hr_HR: Tekst za "Dodaj u košaricu"

en: "Add to Wishlist" icon
hr_HR: Ikona za "Dodaj u listu želja"

en: "Add to Wishlist" text
hr_HR: Tekst za "Dodaj u listu želja"

en: "Add to wishlist" button
hr_HR: Gumb za "Dodaj u listu želja"

en: "Browse wishlist" text
hr_HR: Tekst za "Pregledaj listu želja"

en: "Product added" text
hr_HR: Tekst za "Proizvod je dodan"

en: "Product already in wishlist" text
hr_HR: Tekst za "Proizvod je već dodan u listu želja"

en: "Style 1" button
hr_HR: Gumb "Stil 1"

en: "Style 2" button
hr_HR: Gumb "Stil 2"

en: %1$sDo you want to add the possibility to ask for estimates of costs into your catalogue?%3$s Do you want to manage customised packets for faithful customers in your store?%2$s%3$sThanks to the feature "estimate cost" of %1$sYITH WooCommerce Wishlist%2$s, each registered user will be able to ask for an estimate of their own products in the wishlist and add a text in the popup window that will open just after clicking. Then, they can confirm the text and send an email with all necessary information directly to the address that you have previously set.
hr_HR: %1$s Da li želite dodati mogućnost upita procjene troška u vašem katalogu?%3$s Da li želite upravljati prilagođenim paketima za vjerne kupce vaše trgovine?%2$s%3$s Zahvaljujući opciji "procjene troške" %1$sYITH WooCommerce Liste želja%2$s, svaki registrirani korisnik imati će mogućnost zatražiti procjenu troška proizvoda u svojoj listi želja i dodati tekst u skočni prozor koji će se otvarati nakon klika. Nakon toga mogu potvrditi tekst i poslati email sa svim potrebnim informacijama direktno na adresu koju ste prethodno postavili.

en: %1$sDoes it ever happened to you to have too many wishes for a single wish list?%2$s%3$s The possibility to manage one's wishes is a fundamental feature in a modern e-commerce store and it also lets users' degree of satisfaction increase.%3$sThe option "multiple wishlist" of %1$sYITH Wishlist%2$s makes this feature and many others on your online store available, and thanks to this plugin your customers will be able to create, manage and share their own wish lists.
hr_HR: %1$sDa li vam se ikada dogodilo da imate previše proizvoda u jednoj listi želja?%2$s%3$s Mogućnost da upravljate Listom želja je besprijekorna opcija u modernoj e-commerce trgovini te stvara korisniku višu razinu uživanja u kupovini.%3$s Opcija sa "višestrukim listama želja" sa %1$sYITH Listom želja%2$s čini ovu opciju dostupnom, te mnoge druge. Zahvaljujući ovom dodatku vaši korisnici će biti u mogućnosti stvoriti, uređivati i dijeliti svoje liste želja.

en: %1$sUPGRADE%2$s%3$s to the premium version%2$s
hr_HR: %1$sNADOGRADI%2$s%3$s na premium verziju%2$s

en: %1$sprivate:%2$s only the wish list creator can see it.
hr_HR: %1$sprivatno:%2$s pristup ima samo korisnik koji je napravio listu želja.

en: %1$spublic:%2$s all users can look for your wish list and see it;
hr_HR: %1$sjavno:%2$s svi korisnici mogu pretraživati i vidjeti listu želja;

en: %1$sshared:%2$s only users possessing a direct link to the wish list page can display it;
hr_HR: %1$spodijeljeno:%2$s pristup imaju samo korisnici koji imaju direktan link na listu želja;

en: 'ADD TO CART'
hr_HR: 'DODAJ U KOŠARICU'

en: 'ADD TO CART' CHECKBOX
hr_HR: 'DODAJ U KOŠARICU' CHECKBOX

en: Activating the %1$s"Show date of addition"%2$s option, users can see the date in which they have added a particular product to their list: a new way to keep you users informed about their operations.
hr_HR: Aktivirajući opciju %1$s"Prikaži datum dodavanja"%2$s, korisnici će moći vidjeti datum kada su dodali određeni proizvod u svoju listu: novi način da vaši korisnici budu informirani o svojim aktivnostima.

en: Add a second remove button in the last column, with extended label
hr_HR: Dodaj drugi gumb za brisanje u zadnjem redu, sa produženim natpisom

en: Add an icon to the "Add to Cart" button
hr_HR: Dodaj ikonu za gumb "Dodaj u košaricu"

en: Add an icon to the "Add to Wishlist" button
hr_HR: Dodaj ikonu za gumb "Dodaj u listu želja"

en: Add second remove button
hr_HR: Dodaj drugi gumb za brisanje

en: Add the selected products to the cart
hr_HR: Dodaj označene proizvode u košaricu

en: Add to Cart
hr_HR: Dodaj u košaricu

en: Add to Wishlist
hr_HR: Dodaj u košaricu

en: Added on : %s
hr_HR: Dodano: %s

en: Admin Panel
hr_HR: Upravljačka ploča Admina

en: After "Add to cart"
hr_HR: Nakon "Dodaj u košaricu"

en: After summary
hr_HR: Nakon sažetka

en: After thumbnails
hr_HR: Nakon minijatura

en: An error as occurred.
hr_HR: Greška, neuspješan pokušaj.

en: An error occurred while adding products to the wishlist.
hr_HR: Greška prilikom dodavanja proizvoda u listu želja.

en: An error occurred while adding products to wishlist.
hr_HR: Greška prilikom dodavanja proizvoda u listu želja.

en: An error occurred while removing products from the wishlist
hr_HR: Greška prilikom brisanja proizvoda iz liste želja

en: Ask for an estimate
hr_HR: Zatraži procjenu cijene

en: Background
hr_HR: Pozadina

en: Background (hover)
hr_HR: Pozadina (hover)

en: Background color
hr_HR: Boja pozadine

en: Border
hr_HR: Obrub

en: Border (hover)
hr_HR: Obrub (hover)

en: Browse Wishlist
hr_HR: Pregledaj listu želja

en: By enabling the option wishlist, users will also have the possibility to %1$smanage the visibility%2$s of their wish lists according to one of the following options:
hr_HR: Ako uključite opciju liste želja, korisnići će imati mogućnost upravljanja %1$svidljivosti%2$s njihovih lista želja po sljedećim kriterijima:

en: By purchasing the premium version of the plugin, you will take advantage of the advanced features of the product and you will get one year of free updates and support through our platform available 24h/24.
hr_HR: Kupnjom premium verzije ovog dodatka moći ćete koristiti napredne opcije proizvoda i ostvarujete godinu dana besplatnih nadogradnji i podrške preko naše platforme dostupne 24sata/24.

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Choose to enable product slider in wishlist page with linked products (<a href="%s" class="thickbox">Example</a>). %s
hr_HR: Odabite da biste omogućili slider sa povezanim proizvodima na listi želja (<a href="%s" class="thickbox">Primjer</a>). %s

en: Colors
hr_HR: Boje

en: Custom CSS
hr_HR: Prilagođeni CSS

en: DATE
hr_HR: DATUM

en: DATE OF ADDITION TO A WISHLIST
hr_HR: DATUM DODAVANJA U LISTU ŽELJA

en: DISABLE WISHLIST
hr_HR: ONEMOGUĆI LISTU ŽELJA

en: DISABLE WISHLIST FOR UNLOGGED USERS
hr_HR: ONEMOGUĆI LISTU ŽELJA ZA NEPRIJAVLJENE KORISNIKE

en: Default wishlist title
hr_HR: Naslov Liste želja

en: Discover the Advanced Features
hr_HR: Otkrijte Dodatne opcije

en: Edit title
hr_HR: Uredi naslov

en: Enable YITH Wishlist
hr_HR: Omogući YITH Listu želja

en: Enable slider in wishlist
hr_HR: Omogući slider u listi želja

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
hr_HR: Greška. Proizvod se ne može obrisati iz liste želja.

en: Estimate Cost
hr_HR: Procjena troška

en: FROM A WISHLIST
hr_HR: IZ LISTE ŽELJA

en: FROM A WISHLIST TO ANOTHER
hr_HR: IZ LISTE ŽELJA U DRUGU

en: FUNCTIONALITIES
hr_HR: FUNKCIONALNOSTI

en: FUNCTIONALITIES IN ONE CLICK
hr_HR: FUNKCIONALNOSTI NA JEDAN KLIK

en: Favour users that have registered to your shop and disable plugin functionalities for all users that have not. By disabling this option, each time they try to add a product to the wishlist, they will be %1$sredirected%2$s to "My Account" page and a message will invite them to log in.
hr_HR: Prikazuje se korisnicima koji su se registrirali na vašoj trgovini i onemogućuje funkcionalnosti dodatka korisnicima koji nisu registrirani. Onemogućivanjem ove opcije, svaki put kada pokušaju dodati proizvod u listu želja biti će  %1$spreusmjereni%2$s na stranicu "Moj račun" i poruku koja ih poziva da se prijave.

en: Free!
hr_HR: Besplatno!

en: From now on, you can find all the options of Wishlist under YIT Plugin -> Wishlist instead of WooCommerce -> Settings -> Wishlist, as in the previous version. When one of our plugins is updated, a new voice will be added to this menu. Wishlist has been updated with new available options, <a href="%s">discover the PREMIUM version.</a>
hr_HR: Odsada možete pronaći sve opcije Liste želja pod YIT dodatkom - > Lista želja umjesto WooCommerce - > Postavke - > Lista želja, iz prijašnje verzije. Kada je jedan od dodataka ažuriran, nove stvari će biti dodane u ovaj meni. Lista želja je ažurirana novim opcijama, <a href="%s">otkrijte PREMIUM verziju.</a>

en: General Settings
hr_HR: Osnovne postavke

en: Get Support and Pro Features
hr_HR: Podrška i Pro Pogodnosti

en: Headers
hr_HR: Naslovi

en: How many times have you been looking for the perfect gift for a important event but you had no idea of what to buy? %1$s'Search wishlists'%2$s allows your e-shop users to access public wishlists of anyone, by simply knowing their name or email. This way you can grant %1$shigher visibility%2$s to your products and even encourage users to purchase.
hr_HR: Koliko puta ste tražili savršen dar za važan događaj i niste znali što da kupite?  %1$s'Pretraga liste želja'%2$s omogućuje korisnicima vaše e-trgovine pristup javnim listama želja preko korisničkog imena ili emaila. Na ovaj način možete povećati %1$svidljivost%2$s vaših proizvoda i ohrabriti korisnike na kupnju.

en: If you want to give the right input to your users to persuade them to %1$spurchase the products%2$s they have in their wishlists, you need to use this feature! %1$sSend them an email%2$s: customize its whole content from the option panel and add a coupon they can use in your shop, so that they will know you are offering a unique offer!
hr_HR: Ako želite svojim korisnicima dati točnu uputu da bi %1$skupili proizvode%2$s koje su dodali u listu želja, morate koristiti ovu opciju!  %1$sPošaljite im email%2$s: uredite sadržaj sa stranice opcija i dodajte kupon koji mogu iskoristiti u trgovini kako bi znali da im dajete jedinstvenu ponudu!

en: If you want to take advantage of this feature, you could consider to purchase the %s.
hr_HR: Ako želite koristiti prednosti ove opcije, možete razmisliti o kupovini %s.

en: In Stock
hr_HR: Na zalihi

en: In the YIT Plugin tab you can find the Wishlist options. With this menu, you can access to all the settings of our plugins that you have activated. Wishlist is available in an outstanding PREMIUM version with many new options, <a href="%s">discover it now</a>.
hr_HR: Postavke liste želja možete pronaći u Kartici YIT Dodatka. Sa ovim menijem možete pristupiti svim postavkama koje ste aktivirali. Lista želja dostupna je u izvanrednoj PREMIUM verziji sa puno novih opcija, <a href="%s">otkrijte je</a>.

en: Invite users that are visiting your shop to login if they want to fully benefit from Wishlist functionalities. Show a %1$scustomised message%2$s and redirect them to "My Account" page for registration.
hr_HR: Poziva korisnike koju posjetili vašu trgovinu da se prijave ako žele koristiti prednosti Liste želja. Prikazuje %1$sprilagođenu poruku%2$s i preusmjerava ih na stranicu "Moj račun" za registraciju.

en: It will be used by Pinterest.
hr_HR: Korisititi će se na Pinterestu.

en: It will be used by Twitter and Pinterest. Use <strong>%wishlist_url%</strong> where you want to show the URL of your wishlist.
hr_HR: Ovo će se koristiti na Twitteru i Pinterestu. Koristite <strong>%wishlist_url%</strong> gdje želite prikazati URL vaše liste želja.

en: Live Demo
hr_HR: Pregled uživo

en: MESSAGE TO UNLOGGED USERS
hr_HR: PORUKA NEPRIJAVLJENIM KORISNICIMA

en: Make button corners rounded
hr_HR: Koristi zaobljene rubove gumbova

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Multiple Wishlist
hr_HR: Višestruka Lista želja

en: My wishlist on %s
hr_HR: Moja lista želja na %s

en: No products were added to the wishlist
hr_HR: Nema proizvoda u listi želja

en: Out of Stock
hr_HR: Nema na zalihi

en: POPULAR TABLE
hr_HR: TABLICA POPULARNOSTI

en: PROMOTIONAL EMAIL
hr_HR: PROMOTIVNI EMAIL

en: Page contents: [yith_wcwl_wishlist]
hr_HR: Sadržaj stranice

en: Pin on Pinterest
hr_HR: Pinaj na Pinterestu

en: Plugin Documentation
hr_HR: Dokumentacija dodatka

en: Position
hr_HR: Pozicija

en: Premium Features
hr_HR: Premium dodaci

en: Premium Version
hr_HR: Premium verzija

en: Private
hr_HR: Privatno

en: Product Name
hr_HR: Ime proizvoda

en: Product added!
hr_HR: Proizvod je dodan!

en: Product correctly added to cart
hr_HR: Proizvod uspješno dodan u košaricu

en: Product successfully removed.
hr_HR: Proizvod uspješno obrisan.

en: Public
hr_HR: Javno

en: Redirect to cart
hr_HR: Preusmjeri na košaricu

en: Redirect to cart page if "Add to cart" button is clicked in the wishlist page.
hr_HR: Preusmjeri na košaricu ako je na Listi želja odabran gumb "Dodaj u košaricu".

en: Remove
hr_HR: Obriši

en: Remove if added to the cart
hr_HR: Obriši ako je dodan u košaricu

en: Remove the product from the wishlist if it has been added to the cart.
hr_HR: Obriši proizvod iz liste želja ako je dodan u košaricu.

en: Remove this product
hr_HR: Obriši ovaj proizvod

en: Rounded buttons
hr_HR: Zaobljeni rubovi gumbova

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Search Wishlists
hr_HR: Pretraga listi želja

en: Select options
hr_HR: Odaberite opcije

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Share by Email
hr_HR: Podijeli preko Emaila

en: Share on Facebook
hr_HR: Podijeli na Facebooku

en: Share on Google+
hr_HR: Podijeli na Google+

en: Share on:
hr_HR: Podijeli na:

en: Shared
hr_HR: Podijeljeno

en: Show "Add to Cart" button
hr_HR: Prikaži gumb "Dodaj u listu želja"

en: Show "Add to Cart" button for each product in wishlist
hr_HR: Prikaži gumb "Dodaj u košaricu" za svaki proizvod u listi želja

en: Show "In stock" or "Out of stock" label for each product in wishlist
hr_HR: Prikaži "Na zalihi" ili "Nema na zalihi" za svaki proizvod u listi želja

en: Show "Pin on Pinterest" button
hr_HR: Prikaži gumb "Pinaj na Pinterestu"

en: Show "Share by Email" button
hr_HR: Prikaži gumb "Podijeli preko emaila"

en: Show "Share on Facebook" button
hr_HR: Prikaži gumb "Podijeli na Facebooku"

en: Show "Share on Google+" button
hr_HR: Prikaži gumb "Podijeli na Google+"

en: Show "Tweet on Twitter" button
hr_HR: Prikaži gumb "Tweet-aj na Twitteru"

en: Show Date of addition
hr_HR: Prikaži datum dodavanja

en: Show Stock status
hr_HR: Prikaži status zalihe

en: Show Unit price
hr_HR: Prikaži cijenu jedinice

en: Show the date when users have added a product to the wishlist
hr_HR: Prikaži datum kada je korisnik dodao proizvod u listu želja

en: Show unit price for each product in wishlist
hr_HR: Prikaži cijenu jedinice za svaki proizvod u listi želja

en: Social Networks & Share
hr_HR: Društvene mreže i dijeljenje

en: Social image URL
hr_HR: Link na sliku za objave

en: Social text
hr_HR: Tekst za objavu

en: Social title
hr_HR: Naslov za objavu

en: Some products draw customer's attention more than others and they do not hesitate to add products to their wishlist. Table %1$s'Popular'%2$s allows you, as shop administrator, to track products that appear most frequently in their wishlists.
hr_HR: Neki proizvodi privlače više pažnje nego drugi i oni ne oklijevaju dodati ih u listu želja. Tablica %1$s'Popularnosti'%2$s vam omogućava da, kao administrator trgovine pratite proizvode koji se često pojavljuju u listama želja.

en: Stock Status
hr_HR: Stanje zalihe

en: Styles
hr_HR: Stilovi

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Text (hover)
hr_HR: Tekst (hover)

en: Thanks to the useful Admin panel, accessible directly among the WooCommerce submenu pages, you will have total control on users' wishlists. In addition to that, evaluating the degree of appreciation for your products has never been so easy, now that %1$syou can see a useful report,%2$s available directly in the product page, which registers the occurrences of the product in customers' wish lists.
hr_HR: Zahvaljujući korisnoj Upravljačkoj ploči Admina dostupnoj direktno preko WooCommerce podmeni stranica, imati ćete potpunu kontrolu nad korisničkim Listama želja. Kao dodatak, procjena stupnja potražnje vaših proizvoda je lakše nego ikad, sada %1$s možete vidjeti koristan izvještaj,%2$s dostupan preko stranice proizvoda, koji prikazuje količinu proizvoda u korisničkim listama želja.

en: The "Remove" option now does not require any parameter
hr_HR: Opcija "Obriši" ne zahtjeva parametre

en: The product is already in the wishlist!
hr_HR: Proizvod je već dodan u listu želja!

en: Tweet on Twitter
hr_HR: Tweet-aj na Twitteru

en: UNLOGGED USERS
hr_HR: NEPRIJAVLJENI KORISNICI

en: Unit Price
hr_HR: Jedinična cijena

en: Upgrade to the %1$spremium version%2$s%3$sof %1$sYITH WooCommerce Wishlist%2$s to benefit from all features!
hr_HR: Nadogradite na %1$spremium verziju%2$s%3$s %1$sYITH WooCommerce Listu želja%2$s

en: Upgrade to the PREMIUM VERSION
hr_HR: Nadogradite na PREMIUM VERZIJU

en: Use buttons
hr_HR: Koristi gumbove

en: Use buttons instead of simple anchors.
hr_HR: Koristi gumbove umjesto jednostavih natpisa.

en: Use shortcode
hr_HR: Koristi shorcode

en: Use the theme style.
hr_HR: Koristi stil teme.

en: Use theme style
hr_HR: Koristi stil teme

en: Users have the possibility to search for a wishlist, create a new one or display those already created. Add these %1$sfunctionalities%2$s through the dedicated widgets or show them immediately after "Wishlist" table.
hr_HR: Korisnici imaju opciju pretrage listi želja, izrade nove ili prikaza listi koje su već izradili. Dodajte ove %1$sfunkcionalnosti%2$s preko widgeta ili ih prikažite odmah nakon tablice "Liste želja".

en: WARNING: This plugin requires at least WooCommerce 2.2!
hr_HR: UPOZORENJE: Ovaj dodatak zahtjeva barem WooCommerce 2.2. verziju!

en: WARNING: This plugin requires at least WooCommerce 2.2! Please, use this link to update it.
hr_HR: UPOZORENJE: Ovaj dodatak zahtjeva barem WooCommerce 2.2. verziju! Molimo koristite ovaj link da biste ažurirali trenutnu verziju.

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies are enabled on your browser.
hr_HR: Žao nam je, ova opcija je dostupna samo ako imate aktivirana kolačiće u vašem pregledniku.

en: Who said that a product has to remain forever in the same wishlist? With the option %1$s"Show "Move to another wishlist" dropdown menu"%2$s, with just one click users will be free to move a product from a wishlist to another one, managing as they want their lists.
hr_HR: Tko kaže da proizvod mora zauvijek ostati u istoj listi želja? Sa opcijom %1$s"Prikaži "Prebaci u drugu listu želja" u padajućem izborniku"%2$s, korisnici će moći sa samo jednim klikom premjestiti proizvod iz jedne liste želja u drugu, upravljajući svojim listama želja.

en: Wishlist
hr_HR: Lista želja

en: Wishlist Activated
hr_HR: Lista želja aktivirana

en: Wishlist Page
hr_HR: Stranica Liste želja

en: Wishlist Private
hr_HR: Privatna lista želja

en: Wishlist Updated
hr_HR: Lista želja je ažurirana

en: Wishlist table
hr_HR: Tablica liste želja

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
hr_HR: YITH WooCommerse skupna Integracija

en: YITH WooCommerce Wishlist
hr_HR: YITH WooCommerce Lista želja

en: YITH WooCommerce Wishlist is enabled but not effective. It requires WooCommerce in order to work.
hr_HR: YITH WooCommerce Lista želja je uključena ali nije omogućena. Zahtjeva WooCommerce dodatak da bi mogla raditi.

en: You can add the button in variable products only after the "Add to Cart" button or using the shortcode [yith_wcwl_add_to_wishlist].
hr_HR: Možete dodati gumb na varijacijama proizvoda samo nakon gumba "Dodaj u košaricu" koristeći shortcode [yith_wcwl_add_to_wishlist].

en: You can't activate the free version of YITH WooCommerce Wishlist while you are using the premium one.
hr_HR: Ne možete aktivirati besplatnu verziju YITH WooCommerce Listu želja ukoliko koristite premium verziju.

en: You need to log in before creating a new wishlist
hr_HR: Morate se prijaviti da biste mogli dodavati proizvode u listu želja

en: Your shop offers always a wide selection of products and wishlists of your users get more and more crowded everyday. Give them the possibility to select %1$ssome or all products%2$s in the wishlist and add them to cart just with one click.
hr_HR: Vaša trgovina nudi širok izbor proizvoda i liste želja vaših korisnika su se pune i pune svakog dana. Omogućite im odabir  %1$snekoliko ili svih proizvoda%2$s u listi želja i dodavanja u košaricu samo jednim klikom.

[ctx: page_slug]
en: wishlist
hr_HR: listaželja
